Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Czekoladowe czy waniliowe? 20 tatuaży z lodami

7 327  
26   9  
Każdy z nas uwielbia lody, a niektórzy tak bardzo, że decydują się na wytatuowanie zimnego poczęstunku bezpośrednio na ramieniu lub nodze. Czy to przesada? Widocznie są osoby, które uważają, że lody zasługują na uwiecznienie na ich ciele. Oto zestawienie 20 takich tatuaży z różnymi rodzajami lodów. Są rożki waniliowe, lody na patyku i wiele innych.


Podobno tatuaż z wizerunkiem lodów oznacza zmysłowość, relaks, lekkość, oryginalność, niewinność, entuzjazm, zachwyt, poczucie humoru, zabawę, atrakcyjność, piękno, flirt, romans, młodość, zabawę, podekscytowanie, ryzyko, otwartość na świat, przyjemność, emocjonalność, zmysłowość, pewność siebie, bogactwo, szczęście, dobrobyt. Podobno...

#1.#2.


Mądrzy ludzie, co się znają, twierdzą, że lody kojarzą się ze słodyczą, radością, przyjemnością, zabawą, pozytywnymi emocjami i dzieciństwem, kiedy ten poczęstunek wywoływał nieopisaną rozkosz. Osoby decydujące się na tatuaż z wizerunkiem lodów można określić jako osoby wesołe, wyluzowane, radosne i bystre.

#3.#4.


Dla innych tatuaż z wizerunkiem lodów oznacza także zamiłowanie do przyjemności, zmysłowości i relaksu. Osoba z takim tatuażem bierze wszystko od życia, wygląda oryginalnie i pięknie, uwielbia chwytać pełne podziwu spojrzenia innych ludzi.

#5.


Niektórzy na przykład wykorzystują postacie z popkultury jako nadzienie do swoich rożków, jak np. Buzz Astral lub bohaterowie popularnego serialu „Bob's Burger”.

#6.


Inni decydują się ożywić swoje lody, przedstawiając je z oczami, ustami lub uszami.

#7.


W popularnych pismach przeczytać możne, że odwrotne znaczenie tatuażu z lodami może wskazywać na skrytą, melancholijną osobowość, która chce dodać jasnych kolorów do swojego życia. Dzięki kolorowemu tatuażowi takie osoby zmieniają swoje nastawienie do świata i przypominają sobie, że nie należy się zniechęcać i przygnębiać, bo powodów do radości jest wokół nich mnóstwo.

#8.#9.


Inne znaczenie tatuażu z wizerunkiem lodów mówi o bogactwie, dobrobycie i luksusowym życiu. Wielu wierzy, że ten przysmak może zapewnić nie tylko słodkie życie, ale także łatwe bogactwo finansowe.

#10.#11.#12.


Inne znaczenie tatuażu z wizerunkiem lodów ma znaczenie erotyczne. Wzór ten często tatuują sobie kobiety na intymne partie ciała, deklarując tym samym swoją zmysłowość, luz seksualny i pewność własnej atrakcyjności.

#13.


Każdy ma swój powód, żeby zrobić sobie taki tatuaż. Dla jednych to była przemyślana decyzja, inni kierowali się porywem chwili. Jeszcze inni byli pod wpływem środków i wyszło... jak wyszło. Zawsze lepszy mały lodzik niż dziara „Tysona” na twarzy :)

#14.#15.#16.


Jednym słowem, fantazji z lodami jest mnóstwo i wszystkie zasługują na uwagę.

#17.#18.#19.#20.


Gucci Mane i jego tatuaż loda na twarzy.
19

Oglądany: 7327x | Komentarzy: 9 | Okejek: 26 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

28.02

27.02

Starsze historie

Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało