Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Spalił się jej samochód, ale dzięki kubkowi dostała nowy

27 859  
176   35  
Oto najlepszy dowód na to, że historie jak z filmu zdarzają się naprawdę. Czasami najgorsze wydarzenie w życiu może się okazać jednym z lepszych, a wszystko za sprawą ludzi o dobrym sercu i... oczywiście akcji marketingowej.

Danielle Marie Lettering może mówić o prawdziwym pechu – niedawno jej samochód został niemal całkowicie strawiony przez pożar. Amerykanka podzieliła się tą tragedią na TikToku, jednocześnie zachwalając popularne w USA kubki termiczne firmy Stanley. Na nagranym przez Danielle filmie kobieta pokazuje wrak swojej Kii, która została w znacznym stopniu wypalona i widać, że nie nadaje się do remontu. W swoim komentarzu głosowym do nagrania autorka wspomina, że kubek nie tylko przetrwał pożar, ale nadal znajdują się w nim kostki lodu.


Jej filmik stał się prawdziwym viralem i w ciągu kilku dni obejrzały go miliony użytkowników i trafił on do mediów głównego nurtu. Na dziś ten TikTok ma niemal 82 mln odtworzeń.

Film wielokrotnie komentowano nie tylko współczując Danielle nieszczęścia, ale też żartobliwie zauważając, że jest to wspaniała reklama dla kubków tego producenta. Pojawiły się nawet głosy nawołujące Stanleya do nawiązania współpracy z Danielle.


Nagranie dotarło do prezesa firmy Stanley, który na zdarzenie zareagował na firmowym kanale TikToka. Wyraził swoje wyrazy współczucia dla Danielle w związku z wypadkiem i, zaznaczając, że jest to tylko jednorazowa akcja firmy, zobowiązał się do odkupienia kobiecie samochodu. Odpowiedź prezesa zaliczyła już ponad 30 mln odtworzeń.


W odpowiedzi Danielle najpierw zamieściła nagranie, w którym zaskoczona i szczęśliwa kobieta dziękuje za okazaną pomoc. Następnie po dwóch dniach pojawił się filmik, na którym kobieta pokazuje paczkę, którą otrzymała od Stanleya z nowymi kubkami.Można spokojnie założyć, że cała akcja spowoduje gwałtowny wzrost zainteresowania kubkami tej firmy, która już od kilku lat (między innymi dzięki viralowemu marketingowi na TikToku) notuje coroczne znaczące zwyżki sprzedaży.


Źródła: 1, 2
6

Oglądany: 27859x | Komentarzy: 35 | Okejek: 176 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

11.12

10.12

Starsze historie

Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało