Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Onlyfansowa modelka, która wydała na różne modyfikacje 50 tysięcy zielonych

37 862  
92   46  
Nie jest tajemnicą, że tatuaże i inne modyfikacje ciała są często bardzo kosztowne. Dziewczyna o pseudonimie Orylan przekonuje, że w jej wypadku było to spełnienie marzeń, ale także i pewna inwestycja, która spłaca się... oczywiście na OnlyFans.

#1.

Kliknij i zobacz więcej!

Orylan przyznała się, że wydała ponad 50 000 dolarów i przez ostatnią dekadę poddawała metamorfozie swoje ciało, ignorując tych, którzy otwarcie mówili jej, że „wcześniej wyglądała lepiej”. Wpływowa influencerka z Houston w Teksasie zaczęła zmieniać swoje ciało w wieku zaledwie 14 lat, rozpoczynając swoją przygodę od wizyt w salonie tatuażu.

#2.

Kliknij i zobacz więcej!

W ciągu kilku następnych lat dziewczyna „pokolorowała” większość swojego ciała, w tym także zdecydowała się na tzw. tatuaż twardówkowy, czyli zmianę koloru gałek ocznych.
Tatuowanie gałek ocznych nie jest ani bezpieczne, ani zdaje się do końca legalne i według Amerykańskiej Akademii Okulistyki ta forma modyfikacji ciała może prowadzić do szeregu niebezpiecznych skutków ubocznych, w tym pogorszenia widzenia lub całkowitej ślepoty, odwarstwienia siatkówki czy zwykłych infekcji.

#3.

Kliknij i zobacz więcej!

Teksanka trafiła już wcześniej na pierwsze strony gazet po tym, jak ujawniła, że zarabia 15 tysięcy dolarów miesięcznie, pokazując wszystkie kolory swojego nagiego ciała na portalu OnlyFans. Dziewczyna uważa, że to właśnie jej wyjątkowy wygląd pomaga jej osiągnąć taki „sukces”. Uwielbia, kiedy wielbiciele jej oryginalnej urody nazywają ją „demonem”.

#4.

Kliknij i zobacz więcej!

Influencerka konsekwentnie dokumentuje zmiany w swoim ciele na swoim Instagramie, gdzie śledzi ją aż 124 000 osób.
Tak pisze o sobie w mediach społecznościowych:

Nie jestem pewna, ile mam w tym momencie tatuaży, myślę o nich jak o jednej wielkiej całości. [...] W sumie wydałam ponad 50 000 dolarów na wszystkie moje modyfikacje, w tym implanty piersi i liposukcję. Niektórzy ludzie zakładają, że jestem zła czy też „demoniczna” ze względu na modyfikacje, których dokonałam, ale to wcale nie jest prawdą. Moje najnowsze tatuaże to róże na twarzy i motyle na piersi – moje nowe ulubione obrazki. [...]

#5.

Kliknij i zobacz więcej!

#6.

Kliknij i zobacz więcej!

Oprócz imponującej kolekcji tatuaży Orylan ma także przecięty, rozdwojony język, a także przyznała się, że założyła sobie licówki w celu uformowania kłów oraz wszczepiła sobie w dłoń implant w kształcie serca.
Choć „gwiazda mediów społecznościowych” przyznała, że uwielbia swój nietypowy wygląd, opowiedziała też o ciągłym potoku jadu i nienawiści, na jaki jest nieustannie narażona.

W internecie czy w realu – na każdym korku odczuwam tę nienawiść pod moim adresem. Oni lubią chować się za ekranami i hejtować mnie, bo sami nie są zadowoleni ze swojego wyglądu. Ja jestem szczęśliwa i żyję w zgodzie ze swoimi przekonaniami, i tylko to się liczy. [...] Wolałam uszczęśliwiać siebie, zamiast uszczęśliwiać cały świat.

#7. Tak dziewczyna wyglądała przed szeregiem modyfikacji

Kliknij i zobacz więcej!

#8.

Kliknij i zobacz więcej!

#9.

Kliknij i zobacz więcej!

61

Oglądany: 37862x | Komentarzy: 46 | Okejek: 92 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

11.12

10.12

Starsze historie

Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało