Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Najdziksze newsy tygodnia – Nakryci na stosunku w samolocie nie spodziewali się takiej reakcji

42 310  
197   45  
W dzisiejszym odcinku zobaczymy rzadko spotykane zagrożenia czyhające na włamywaczy, wybierzemy się do krainy winem płynącej i sprawdzimy, dlaczego nie warto odbywać stosunków w samolocie.

#1. Kokaina stanie się wkrótce największym towarem eksportowym Kolumbii

2039718228d3f861.jpg

Szwajcaria słynie z możliwości przechowywania pieniędzy największych kryminalistów świata, Niemcom zazdrościmy humoru, a Polska to w ogóle najlepsze miejsce do życia w całym wszechświecie. Wiele krajów ma swój towar eksportowy, który rozsławia tenże kraj poza jego granicami. Możliwe, że wiele osób uzna to za szokujące, ale kokaina nie jest największym dobrem, które eksportuje się z Kolumbii. Na pierwszym miejscu wciąż znajduje się ropa naftowa, ale to się wkrótce zmieni. Według szacunków pisma „Bloomberg” w 2022 roku Kolumbia wyeksportowała z kraju kokainę o wartości 18,2 mld dolarów. Wartość eksportu „białego złota” Kolumbii, między innymi ze względu na łagodniejszą politykę narkotykową kolumbijskiego rządu, wciąż jednak rośnie i zgodnie z prognozami kokaina zdetronizuje ropę naftową nawet w 2023 roku.

#2. Mężczyzna, który zgwałcił swojego włamywacza, pójdzie do więzienia

20397173f63ec1e2.jpg

Czasem człowiek udaje się na włam i znajduje więcej, niż mógłby się spodziewać. Niestety zamiast mapy z zaznaczonym iksem czy dziwnie wyglądającego pudełka z przesuwanymi segmentami Shane Cox znalazł jedynie upokorzenie i ból tylnej części ciała. 36-latek pojawił się w 2021 roku w domu należącym do Klaya Hollanda. W ręku trzymał nóż, a na głowie miał kominiarkę. Mimo groźnego wyglądu nie wystraszył jednak 32-letniego właściciela domu, który przy pomocy kija do baseballa obezwładnił napastnika. Zamiast jednak zadzwonić na policję związał go, zakneblował, a potem gwałcił. Na miejscu zjawiła się policja, która przyjechała w zupełnie innej sprawie i odkryła leżącego na ziemi Coxa. Klay Holland stanął przed sądem, który skazał go na co najmniej 4 lata więzienia.

#3. W jednej z portugalskich wsi spłynęła rzeka wina

203971975993cc23.jpg

Portugalia to kraina winem płynąca, a wieś Levira płynęła winem dosłownie. Ulicami wsi przetoczyła się niedawno fala czerwonego wywaru z winogron po tym, jak w miejscowej winiarni pękł jeden ze zbiorników do przechowywania wina. Fala uderzeniowa z pierwszego zbiornika uszkodziła drugi zbiornik i łącznie 2,2 mln litrów wina popłynęło ulicami położonej nieopodal wsi, sprawiając prawdopodobnie, że niektórzy świadkowie tego zdarzenia uronili łzę lub dwie. Właściciel winiarni natychmiast wystosował komunikat z przeprosinami i zapowiedział czyszczenie ulic z pozostałości po winie, które nie zostawiło za sobą przykrego zapachu, bo było dobrej jakości.

#4. Mężczyzna nagrał się matce na pocztę głosową podczas popełniania morderstwa

20397207ae14b0f4.jpg

Czasem siądziesz na telefonie i przez przypadek zadzwonisz do swojej byłej w trakcie szlochania i oglądania komedii romantycznej, którą oboje uwielbialiście, ale zawiedziona nadzieja to w zasadzie jedyna kara, jaka cię spotyka. Cody Allen Wade pewnie zamieniłby swój wyrok na karę nawet największego upokorzenia, ale prawo amerykańskiego stanu Indiana nie przewiduje takiej transakcji. Wade zamordował w 2020 roku konkubenta własnej matki, a chwilę przed popełnieniem zbrodni zadzwonił do swojej rodzicielki. Zamiast usłyszeć jej głos Wade usłyszał dźwięk poczty głosowej, którą zapomniał wyłączyć i był to chyba pierwszy przypadek w historii, gdy poczta głosowa się na coś przydała. Mężczyzna otrzymał właśnie wyrok 85 lat pozbawienia wolności.

#5. Para uprawiała seks w samolocie i została nakryta przez jednego z członków obsługi, który podzielił się widokiem tej namiętnej chwili z resztą pasażerów

2039721966529005.jpg

Wyobraź sobie, że w końcu spełnia się jedno z twoich największych marzeń i uprawiasz seks w łazience w samolocie. Może i jest ciasno i ledwo znajdujesz miejsce, by poruszać tyłkiem w przód i w tył, może musisz się zginać nienaturalnie i pewnym momencie zaczynasz się zastanawiać, czy było warto, ale nagle drzwi od łazienki się otwierają i reszta pasażerów zaczyna bić ci brawo. Do podobnej sytuacji doszło na pokładzie samolotu linii EasyJet lecącego z lotniska Luton pod Londynem na Ibizę, gdy jeden z członków załogi otworzył na oścież drzwi łazienki i odsłonił znajdującą się w środku parkę w pozycji przeznaczonej zazwyczaj dla czworonogów. Druga osoba nagrywała całe zajście, więc na filmie opublikowanym w Internecie można usłyszeć między innymi wiwaty pasażerów samolotu, ale też zobaczyć przyłapanego mężczyznę, który szybko próbuje zamknąć drzwi z powrotem.

Wstydu można się było najeść od samego czytania niektórych newsów z poprzedniego odcinka.
4

Oglądany: 42310x | Komentarzy: 45 | Okejek: 197 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

27.09

26.09

Starsze historie

Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało