Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Kolekcja interesujących zdjęć – „Dziewczyna w basenie”

29 547  
269   79  
W dzisiejszej odsłonie „Kolekcji...” zobaczycie, między innymi, restaurację w kształcie samolotu, ciekawy torcik urodzinowy, rekina w basenie oraz chihuahua w najmodniejszej stylizacji.


#1. Iskry przed Drogą Mleczną w Himachal Pradesh w Indiach, 12 maja 2023 r. Zapalona wełna stalowa jest wirowana przed oszałamiającą gromadą gwiazd i nad zbiornikiem wodnym. Scena została sfotografowana w Himalajach, przy wykorzystaniu 30-sekundowej ekspozycji, aby uchwycić gwiazdy i ruch iskier. Fot. Ganesh Bagal#2. Wszystko na świecie jest względne. Oto Mike Tyson w towarzystwie siłacza Briana Shawa.#3. Projektant mody Anthony Rubio odtworzył niektóre z najbardziej kultowych stylizacji z tegorocznej Met Gali, tyle że umieścił je na zwierzętach, Nowy Jork.#4. Pastwisko dla owiec w Nowej Zelandii.#5. Imponująca instalacja książkowa w praskiej bibliotece.#6. Zajezdnia pociągów dużych prędkości w chińskim mieście Nankin.#7. Tort urodzinowy w kształcie ciśnieniomierza.#8. Jumeirah Islands to osiedle mieszkaniowe w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, opracowane przez Nakheel Properties, jednego z największych deweloperów w Dubaju.#9. Tak wygląda zdjęcie rentgenowskie rekina młota.#10. Handel owocami w Chorwacji.#11. Kobiety noszące maski na twarzach przechodzą obok reklamy szminki w centrum handlowym w Pekinie w Chinach.#12. Erupcja wulkanu na Islandii.#13. „Dziewczyna w basenie”. Fot. Josh Reed#14. Widok z lotu ptaka na restaurację w kształcie samolotu na dachu centrum handlowego w centrum chińskiego miasta Tianjin.#15. Protesty w Hongkongu w deszczowy dzień.#16. „Bitwa Herkulesa z centaurami”, marmurowa płaskorzeźba z XV wieku, której autorem był 17-letni Michał Anioł.


Ówczesny włoski mistrz Giorgio Vasari powiedział, że płaskorzeźba została wykonana „tak pięknie, że patrzący na nią teraz nie mogę uwierzyć, że jest to dzieło młodego człowieka, a nie szanowanego mistrza, doskonałego w nauce i praktyce sztuki”.

#17. Zdjęcie zrobione w Anchang, Shaoxing, prowincja Zhejiang. Proces ciągnięcia cukru to lokalna specjalność. Wymaga zręczności, a mistrz wydaje się tańczyć, ciągnąc biały cukier. Fot. Zhonghua Yang#18. Reflection Canyon, jezioro Powell, Utah.#19. Widok z lotu ptaka na Venice Beach Skate Park.#20. Basen nad jeziorem Como we Włoszech.


W poprzedniej części: 1616 zastrzyków

3

Oglądany: 29547x | Komentarzy: 79 | Okejek: 269 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało