Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Zachowania, które internauci uważają za niepokojące u innych osób

30 691  
148   33  
Czy kiedykolwiek spotkałeś kogoś, kto cię od razu zaniepokoił, ale w sumie nie byłeś pewien dlaczego? Okazuje się, że nie jesteś sam. W jednym z wątków na Reddicie internauci podzielili się swoimi doświadczeniami dotyczącymi cech, które uważają za niepokojące u innych osób. Od nienaturalnego kontaktu wzrokowego czy głupie komentarze, aż po przesadną bliskość.

#1.

Mam współpracownika, który chwali się, że ma problemy z gniewem. Gdy to mówi, zaczyna się uśmiechać, jakby było to coś imponującego i dumnego. To sprawia, że brzmi jak kompletny dupek.
~XBeCoolManX#2.

Denerwują mnie ludzie, którzy zadają ci pytanie, a gdy odpowiesz, to po prostu gapią się na ciebie bez słowa. Za każdym razem, gdy rozmawiam z szefem mojego zespołu w pracy i pyta mnie np. „jak się dzisiaj czujesz?” i gdy ja mówię „dobrze, a pan?”, dostaję w zamian tylko takie dziwne zdezorientowane spojrzenie. Po prostu kurwa powiedz coś albo przytaknij... cokolwiek!
~Zschaus1

#3.

Gdy ktoś przysuwa się zbyt blisko po tym, jak ty się odsuniesz.
~JekellAndHyde

#4.

Mocne uściski dłoni, które zbyt długo trwają. To sprawia, że czuję się bardzo nieswojo i absolutnie nie ufam nikomu, kto tak robi.
~HobbitSlayer666#5.

Ludzie, którzy stają bardzo blisko ciebie, gdy rozmawiają. Jeśli wokół panuje hałas, to OK, ale jeśli gadamy we dwójkę, a druga osoba stoi tuż obok, to jest to dla mnie bardzo przerażające.
~Haelifae

#6.

Znałem dzieciaka w szkole średniej, który prawie za każdym razem gdy mnie widział mówił, że chciałby nosić moją skórę jako garnitur. To było dopiero dziwne.
~EmersonEsq

#7.

Denerwuje mnie, gdy ktoś próbuje ode mnie uzyskać osobiste informacje na pierwszym spotkaniu, takie jak numer telefonu / profil na Facebooku itp.
~BeerisAwesome01#8.

Ludzie, którzy kwestionują dosłownie wszystko, co robię. Stary, wyluzuj, nawet ja nie wiem, dlaczego to zrobiłem.
.~Firm_Knowledge_5695

#9.

Wkurza mnie, gdy ktoś robi zdjęcia nieznajomym bez pozwolenia i ludzie, którzy po prostu nie szanują w ogóle czyichś granic.
~justonemoresip

#10.

Mam naprawdę dobrą pamięć i to niekiedy przeraża ludzi. Na przykład 9 lat po liceum zapytałem kumpla, jak tam jego pies rasy beagle i trochę go przeraził fakt, że pamiętam tak drobne szczegóły na jego temat po tylu latach. Na zjeździe po 10 latach od matury przypomniałem komuś o jego ptaku, którego miał mniej więcej w pierwszej klasie. Przysięgam, że nie chcę być przerażający, po prostu mam w głowie mnóstwo drobnych szczegółów, które pamiętam o niemal każdym. Dodam, że żadne z tych osób nie są moimi bliskimi znajomymi. To po prostu ludzie, z którymi rozmawiałem w szkole.
~Specktrei

#11.

Toksyczna pozytywność.
~No-Distance425#12.

Nie lubię facetów, którzy cały czas chwalą się, że są tacy mili.
~Long-Significance871

#13.

Przerażają mnie ludzie, którzy dotykają innych bez pozwolenia.
~throwawaylogin2099

#14.

Gdy ktoś mówi „kocham cię”, a przecież dopiero co cię kurwa poznał.
~Careful-Knowledge-21

#15.

Zalotne, a nawet często wulgarne komentarze w kierunku kelnerek, pracowników handlu detalicznego itp.
~SergNDestroy15


4

Oglądany: 30691x | Komentarzy: 33 | Okejek: 148 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało