Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Poranny przegląd prasy

18 873  
0  
Kliknij i zobacz więcej!Zbliża się koniec roku więc czas na pewne refleksje na temat doniesień prasowych z ostatnich dni...

1. Chodzą słuchy, że Łyżwiński nie chciał przespać się z Lepperem. Stąd wylotka.

2. Ostatnio najbardziej popularną rozrywką wśród członków Młodzieży Wszechpolskiej jest zabawa mailowa - "Ile osób poznajesz na tym zdjęciu?". Wygrywa ten, kto na adres kierownictwa organizacji jak najszybciej prześle najdłuższą listę znanych z polskiej polityki osób.
czytaj dalej

3. W ramach walki z korupcją funkcjonariusze specsłużb mają zacząć chodzić trójkami. CBA pilnuje tego z ABW, ten z ABW ma oko na tego z CBŚ, a ten z CBŚ patrzy na ręce im obu. Czas, żeby - wzorem giertychowskich patroli - zaczęli chodzić po szkołach.

4. No i doczekaliśmy się. Pierwszy Żołnierz Czwartej RP, minister Radek Sikorski zrzekł się brytyjskiego paszportu. Wreszcie można wymienić we wszystkich koszarach flagi z krzyżem św. Jerzego na te właściwie: biało-czerwone.

5. Badania nie kłamią. A jeśli nie kłamią i jest - jak twierdzi CBOS - tak, że połowie policjantów nie wystarcza na czynsz, gaz i prąd, to skąd druga połowa na rzeczone rachunki ma? Panie premierze Dorn - przecież to też budżetówka!

6. Pół Polski gryzie się po nocach, co siedziało w urodzinowej kopercie od Jana Kobylańskiego dla prałata Jankowskiego. Czujne oko naszego informatora wyśledziło, że koperta miała rozmiary zbliżone do biletu lotniczego do Tel-Awiwu.

7. Wiceszef ABW Tomasz Klimek trzykrotnie oblał badanie na wykrywaczu kłamstw. To musiało wyglądać tak: - Czy nadaje się pan na wiceszefa ABW? - Tak... BZZZZZZZZ... - Czy brał pan łapówki? - Nie. BZZZZZZZZ... - Dlaczego pan kłamie? - Nie kłamię. BZZZZZZZZ...

8. Co to za nałóg, który kosztuje każdego dorosłego Polaka rocznie aż 2200 zł? Papierosy? A może wódka? Nie - to tylko urzędnicy. "Fakt" podał, że na utrzymanie jednego biurokraty tyrają aż 23 dorosłe osoby, a każdy z nas łoży na urzędasów po 2200 zł rocznie.

9. W związku z kolejną dostawą amerykańskich samolotów bojowych do Polski przypomina się anegdota motoryzacyjna z taaaką brodą: Gdzie najczęściej spotykają się piloci F16? W serwisie.

10. Niestety, musimy wrócić do naszego ukochanego ministra oświaty. Ostatnie szacunki wskazują, że wbrew szumnym zapowiedziom realne podwyżki dla nauczycieli w 2007 roku zamkną sie między 3,18 a 6,27 złotego. Pomyślmy... toż to cały cheeseburger albo nawet big mac. Ministrze Giertych - grono nauczycielskie może się panu roztyć!

A życzenia świąteczne już wysłane? Nie? To na co czekasz?

Klikaj i wysyłaj!       Klikaj i wysyłaj!       Klikaj i wysyłaj!       Klikaj i wysyłaj!

90 oryginalnych, zabawnych, perwersyjnych i szokujących e-kartek świątecznych dostępnych TUTAJ bez logowania!

Oglądany: 18873x | Komentarzy: 0 | Okejek: 0 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało