Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Kilka brutalnych życiowych prawd, które każdy powinien znać

46 915  
234   69  
Kto chce przejmować się problemami, kiedy o wiele łatwiej jest udawać przed sobą i światem, że jest pięknie i kolorowo? Tymczasem takie uciekanie powoduje z biegiem czasu wielką kumulację gówna. Problemy w związku, w pracy, w relacji z dzieckiem czy samym sobą, zostawione same sobie, potrafią rosnąć z każdym rokiem, tak że w pewnym momencie i tak się zderzysz z nimi jak Titanic z górą lodową. Dlaczego nie przełknąć wcześniej gorzkiej pigułki i pogodzić się z nieuniknionym? Małą bryłkę lodu Titanic by rozjechał niezauważalnie...

#1.

W każdym momencie swojego życia możesz niespodziewanie stać się niepełnosprawny. Upewnij się, że wykorzystujesz najlepiej jak potrafisz swoje umiejętności, dopóki możesz :)
~420catloveredm

Malva_disabled_man_in_wheelchair_visible_from_halfway_down_216d6ec7-58d0-4b93-b836-c91049e872a4.png?width=580&height=580

#2.

Pierwszymi dręczycielami dzieci są często ich rodzice.
~DueTransportation127

#3.

Twoje życie może się zmienić na zawsze w mgnieniu oka. Musisz sobie z tym poradzić. Mam 52 lata, pewnego dnia pojechałem na zakupy z moją piękną 42-letnią żoną. Wróciłem do domu po 2 godzinach, sam... jako wdowiec. Żona miała rozległy atak serca. To się wydarzyło 13 miesięcy temu. Było mi ciężko, ale musiałem sobie dać radę. Jestem tu i żyję dalej.
~mobettastan60

#4.

Większość ludzi nie powinna mieć konta na mediach społecznościowych, obojętnie na jakiej platformie, ponieważ mogą nie poradzić sobie z tym, jak wpłynie to na ich psychikę i samoocenę.
~Slade_Riprock

Malva_sad_lonley_men__sitting_on_chair_using_social_media_depre_13957648-9421-431a-8117-a129947d7915.png?width=580&height=580

#5.

Wygląd fizyczny ma znaczenie. Gdy jesteś brzydki, ludzie mogą traktować cię gorzej niż osoby bardziej atrakcyjne. Będziesz napotykał ciągłe trudności w różnych aspektach życia. Jako brzydka osoba mogę potwierdzić, że tak właśnie jest.
~TechnicalMiddle8205

#6.

To, że zmienisz swoje życie dla innych ludzi, nie oznacza, że oni zrobią to samo dla ciebie.
~sammiebud

#7.

Życie nie będzie łatwiejsze tylko dlatego, że jesteś dobrym człowiekiem.
~Sorripto

#8.

Możesz kochać kogoś całym swoim sercem, ale nie być kochanym przez niego w ten sam sposób.
~LowKeySexy83

#9.

Złe rzeczy mogą przytrafić się dobrym ludziom. Dobre rzeczy mogą przytrafić się złym ludziom. To niesprawiedliwe, ale takie jest życie.
~squid516

#10.

Nie każdy musi cię lubić. Niektórzy ludzie nie będą cię lubić z bardzo arbitralnych powodów lub po prostu bez żadnego powodu. Pamiętaj, że każda próba sprawienia, aby ludzie cię lubili, pochłania zbyt wiele twojego czasu i energii. Lepiej wykorzystaj je na siebie i bliskich. To lekcja życia, której nauczyłem się znacznie później niż powinienem.
~junkfile19

#11.

Twój pierwszy związek najprawdopodobniej nie będzie twoim ostatnim.
~PressGauze

#12.

Myślę, że warto do serca wziąć sobie cytat ze Star Treka: „Można nie popełnić żadnego błędu, a mimo to przegrać. To nie jest słabość, to jest życie”. Czasami po prostu musisz zaakceptować fakt, że zrobiłeś wszystko co w twojej mocy, ale mimo to ci się nie udało. Pamiętaj, że to nie jest coś, co trzeba roztrząsać. Takie rzeczy po prostu się zdarzają.
~Michelrpg

trtek.jpg

#13.

Nie zdajesz sobie sprawy z najlepszych chwil swojego życia podczas ich trwania.
~[deleted]

#14.

Będą takie chwile w twoim życiu, że to ty będziesz „tym złym”.
~ OverwhelmedGayChild

#15.

Bądź osobą, której potrzebowałeś, gdy dorastałeś.
~ Pineappleninja91

#16.

To będzie zarówno brutalne, jak i pocieszające: ludzie w rzeczywistości nie myślą o tobie tak często i długo, jak ci się wydaje, że to robią. Twoje uczucia mogą być ignorowane albo w ogóle nie będą brane pod uwagę. Ludzie zapominają różne sprawy związane z tobą, nawet te, które zrobiliście razem, o których ty nie potrafisz zapomnieć.
~Dboldandthebeautiful


A ciebie jakich trudnych prawd nauczyło życie?


Źródło: https://www.reddit.com/r/AskReddit/comments/ycb6hp...
8

Oglądany: 46915x | Komentarzy: 69 | Okejek: 234 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

29.05

28.05

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało