Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Jay Leno Show - gadki wybrane IX

28 945  
6   12  
Wejdź dalej...Gdyby żył w Polsce i robił to, co robi, to pewnie byłby nazwany wykształciuchem, członkiem układu itp. Oto po dłuższej przerwie witamy ponownie Jay'a Leno i jego cięty język!

Wczoraj gościliśmy Snoop Doggy Dogga. Po programie policja zatrzymała jego samochód i znalazła w nim kokainę. Nie mogę nie zaprotestować. Nie jest możliwe, by mogli jakiekolwiek narkotyki znaleźć u Snoopa po programie.

* * * * *

Święto dziękczynienia oryginalnie trwało 3 dni. To było w tych dawnych czasach, gdy Amerykanie nie umieli jeszcze zjeść jedzenia przeznaczonego na 3 dni w ciągu jednego posiłku.

* * * * *

Popularnym prezentem gwiazdkowym są karty kredytowe z limitem np. 10$. Idealny prezent, gdy chcesz swoim bliskim powiedzieć "Nie znam Cię, nie interesuje mnie to, co chcesz dostać, nie chce mi się szukać czegoś dla Ciebie, Masz!"

* * * * *

Wg ostatnich badań Szwedzi bardziej ufają firmie IKEA niż kościołowi. W sumie składanie mebli z IKEI i modlitwa są do siebie całkiem podobne. Klęczysz na kolanach i jęczysz "Boże, błagam, pomóż mi!".

* * * * *

Czytałem, że podczas weekendu pewna para pobrała się w przyczepie kampingowej na wyścigach wielkokołowych ciężarówek. To zapewne będzie trzecie małżeństwo Britney Spears.

* * * * *

Badania na uniwersytecie w Bostonie wykazały, że samce szympansów spółkują zawsze z najstarszą z dostępnych samic. To chyba raz na zawsze pokazuje, jak bardzo mężczyźni są genetycznie różni od szympansów.

* * * * *

Straszny tłok w sklepach u nas w Los Angeles. Wszyscy ruszyli na świąteczne zakupy i nie ma w centrum miejsc do zaparkowania. Jest tak tłoczno, że wczoraj 20 minut szukałem wolnego miejsca mimo, że robiłem zakupy na eBayu.

* * * * *

Wiadomości MSNBC podały, że Paris Hilton zwymiotowała podczas jednego ze swoich koncertów. Jak bardzo beznadziejna musi być czyjaś muzyka, by wymiotować na własnym koncercie?

* * * * *

Prezydent Bush wracając z Azji zatrzymał się na Hawajach. Tam podziękował żołnierzom za służbę i obiecał, że wrócą do USA tak szybko jak to możliwe. W końcu Hawaje to nasz największy sojusznik.

* * * * *

Książe Karol jeździ po Wielkiej Brytanii dając wykłady na temat globalnego ocieplenia. Nie wiem czy jest on dobrą osobą by mówić o globalnym ociepleniu. Jemu się wydaje, że Camilla Parker-Bowles jest gorąca.

* * * * *

Wczoraj do kin wszedł nowy film pt. "Deja Vu". A wydawało mi się, że wszedł już tydzień temu...

Oglądany: 28945x | Komentarzy: 12 | Okejek: 6 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

22.01

21.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało