Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najdziksze newsy tygodnia – Został odrzucony przez kobietę i zamierza ją pozwać

67 121  
267   138  
Dzisiaj o polskim sporcie narodowym, czyli wyłudzeniach, a także o zagubionych paczkach z radioaktywnymi substancjami i zagrożeniach z friendzonowania typów.

#1. Mężczyźnie odpadła kierownica w nowej tesliJak powszechnie wiadomo, jazda autostradą bywa bardzo monotonna. Zapinasz tempomat na 200, odpalasz serial na wyświetlaczu i jakoś telepiesz się do celu. Na szczęście istnieją samochody marki Tesla, w których zadbano o czynnik emocji i wprowadzono możliwość nieoczekiwanego odłączenia kierownicy od reszty samochodu. Co prawda użytkownik Twittera o nicku @preneh24 nie chciał odłączać tego elementu w swojej nowiutkiej tesli, ale chyba o to właśnie chodzi w dostarczaniu emocji. W momencie zdarzenia mężczyzna jechał autostradą swoim „Igrekiem” odebranym kilka dni wcześniej, gdy kierownica po prostu wypadła z mocowania. Mężczyzna nie miał większego wyboru i po odpadnięciu kierownicy musiał się zatrzymać. Auto odholowano do serwisu Tesli, gdzie dodatkowo obciążono właściciela kwotą ponad 100 dolarów za naprawę. Koszty zwrócono po uwzględnieniu reklamacji, jednak @preneh24 oczekuje dalszych wyjaśnień w tej sprawie, bo mimo wszystko wolałby nie powtarzać jazdy z podobną przygodą.

#2. Amerykańska policja zastrzeliła uciekającego mężczyznę bez nógDla amerykańskiej policji nie ma rzeczy niemożliwych. Ratowanie kotków czy strzelanie do ludzi pozbawionych kończyn dolnych – funkcjonariusze amerykańskiej policji zawsze staną na wysokości zadania. Choć nie można powiedzieć, że Anthony Lowe Jr. nie zapracował sobie uczciwie na swój los. 36-letni mężczyzna zaatakował nożem przypadkową osobę na jednej z ulic w miejscowości Huntington Park w Kalifornii, po czym zaczął uciekać o kulach przed przybyłymi na miejsce zdarzenia policjantami. Życie trzeba sobie ułatwiać, więc zamiast męczyć się pogonią za napastnikiem, policjanci wystrzelili w jego kierunku osiem kul i pozwolili fizyce wykonać resztę roboty.

#3. Narodowe Centrum Badań i Rozwoju przyznało 55 milionów zł dofinansowania firmie założonej w prywatnym mieszkaniu na kilka dni przed końcem składania wniosków o dofinansowaniePolska to jest kraj takich geniuszy, że każdemu mieszkańcowi powinny należeć się pieniądze za samo istnienie. Narodowe Centrum Badań i Rozwoju chyba właśnie po to powstało – by ten geniusz w narodzie pielęgnować. Jak ustalili dziennikarze śledczy Radia Zet, NCBiR przyznało 55 mln zł z łącznie 811 mln zł dotacji firmie, która powstała na 10 dni przed końcem terminu składania wniosków o dofinansowanie w konkursie na innowacje cyfrowe. Firmę założono na osobę prywatną w jednym z gdańskich mieszkań. Dalsze ustalenia dziennikarzy wykazały, że wniosek firmy otrzymał najniższą możliwą ocenę dopuszczającą do uzyskania dofinansowania, a złożono go w ostatni dzień, w godzinach, które uległy wydłużeniu „z powodu awarii systemu”. NCBiR nie chce ujawnić szczegółów dotyczących wniosku i samej firmy i zasłania się tajemnicą przedsiębiorstwa.

#4. Kobiecie wbił się w twarz klucz od auta rzucony przez jednego z jej znajomychJeśli komuś marzy się import wymarzonego auta z Kanady, to niech lepiej weźmie pod uwagę, że tamtejsze kluczyki robi się chyba z fragmentów nożyczek. Nie jesteśmy w stanie znaleźć innego wytłumaczenia dla tego, co przydarzyło się Renée Lariviere. 24-latka wybierała się ze znajomymi na kolację. W pewnym momencie jeden z nich rzucił kobiecie klucz do auta, którym cała grupa miała dojechać na miejsce. Klucz poleciał tak niefortunnie, że trafił Lariviere w twarz. Mniej niż sam tor lotu klucza w całej sprawie bardziej szokuje to, że klucz wbił się kobiecie w policzek. Kobietę zawieziono do szpitala i tam lekarze zrobili jej zdjęcie rentgenowskie, które wykazało ranę głęboką na ponad trzy centymetry. Kluczyk udało się wydobyć. Kobieta pali, jeździ.

#5. W Australii zgubiono pojemnik z radioaktywnym cezemKrokodyle-zabójcy, pająki wielkości psa, susze i powodzie to za mało. Ktoś doszedł do wniosku, że Australia jest zbyt bezpiecznym miejscem i w związku z tym postanowił ze swojej strony podnieść poprzeczkę, dorzucając zagrożenie skażeniem radioaktywnym. Australijskie służby postawiono w stan gotowości ze względu na zagubiony pojemnik z radioaktywnym cezem. Niewielkie, owalne opakowanie o szerokości 6 milimetrów i długości 8 milimetrów musiało wypaść z transportu na trasie z okolic małego miasta Newman do Perth w połowie stycznia. 10 dni później zorientowano się, że pakunku brakuje i zarządzono wielkie poszukiwania na trasie transportu, liczącej 1400 kilometrów. I choć można było sądzić, że pojemnik będzie znaleźć trudniej niż igłę w stogu siana, to się udało.

#6. Mężczyzna złożył pozew sądowy przeciwko kobiecie, która odrzuciła jego zalotySposób na zdobycie kobiety jest prosty: rób tak, żeby ją sobą zainteresować. Jeśli to nie pomoże, to błagaj, bo nic tak nie działa na kobiety, jak skamlący facet. W ostateczności groź jej pozwem sądowym. Niejaki K. Kawshigan mógłby napisać poradnik dla mężczyzn, skupiający się na podrywie poprzez to ostatnie. Mieszkający w Singapurze mężczyzna starał się o względy niejakiej Nory Tan, która jednak względy amanta odrzuciła. Odtrącony Kawshigan tak mocno przeżył odrzucenie, które miało u niego wywołać traumę, depresję i wywrzeć negatywny wpływ na jego życie, że pozwał Tan na kwotę trzech milionów dolarów.

Jeśli i ciebie odrzuciła kiedyś kobieta, to się nie martw, nie pierwszy i nie ostatni raz. Pozwól się rozpieścić i poczytaj newsy z poprzedniego odcinka.
5

Oglądany: 67121x | Komentarzy: 138 | Okejek: 267 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało