Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

​Największe obciachy – Kiedyś znana jako „najbrzydsza panna młoda świata”. Tak wygląda teraz po niesamowitej metamorfozie

79 609  
269   231  
W dzisiejszym odcinku:

  • Braun wszedł do sądu i wyniósł choinkę
  • Pokrwawiony raper chodził po Warszawie i twierdził, że ktoś chce go zabić. Na live'ie prosił o pomoc
  • Kiedyś znana jako „najbrzydsza panna młoda świata”. Tak wygląda teraz po niesamowitej metamorfozie
  • TVP poświęciła na WOŚP całe 13 sekund Wiadomości
  • Duchowny przeżył śmierć kliniczną i był w piekle. Twierdzi, że demony słuchają Rihanny

#1. Braun wszedł do sądu i wyniósł choinkę


Poseł Konfederacji Grzegorz Braun znów postanowił zrobić wokół siebie szum. Tym razem za sprawą szturmu na budynek Sądu Okręgowego w Krakowie. Jego ofiarą padła choinka stojąca w jednym z holów. Panu Braunowi nie spodobały się ozdoby, jakie wisiały na choince.

Znajdowały się tam bombki oraz ręcznie robione ozdoby przedstawiające flagi Polski, Ukrainy, czy Unii Europejskiej. Były też hasła wspierające represjonowanych sędziów oraz organizacje LGBT.

Grzegorz Braun wszedł do budynku Sądu Okręgowego w Krakowie i wyniósł na śmietnik stojącą tam choinkę udekorowaną przez sędziów. Pełną gębą "wolnościowiec" szanujący prawo własności – napisał Patryk Wachowiec na swoim Twitterze.

Na miejscu szybko pojawiły się służby. Policja wylegitymowała posła, a ten powołał się na „interwencję poselską”:

Twierdził, że choinka przeczy chrześcijańskiemu systemowi wartości i stanowi agresywną propagandę. Zdarzenie trwało około kwadransa, poseł został wylegitymowany, nie bardzo chciał współpracować. Kiedy policjant niechcący go dotknął, poseł Braun zachował się obcesowo i wskazywał, że chroni go immunitet. Najpierw nie chciał powiedzieć, co zrobił z tą choinką, mówił, że jest tam, gdzie jej miejsce. Potem wskazał policjantom choinkę wciśniętą do kosza na śmieci i się oddalił – wyjaśniła sędzia Marzena Stoces.

Choinka wraz z ozdobami wylądowała w koszu, a miała wylądować na aukcji charytatywnej w trakcie tegorocznego finału WOŚP.

#2. Pokrwawiony raper chodził po Warszawie i twierdził, że ktoś chce go zabić. Na live'ie prosił o pomoc


Raper Belmondo – znany również jako Młody G – w ostatnim czasie udostępnił bardzo niepokojącą transmisję na żywo. Miało to miejsce w nocy z soboty na niedzielę. Widzieliśmy na niej zakrwawioną twarz rapera, nerwowe spojrzenie, rozbiegane oczy i dziwny gest gryzienia swojej własnej dłoni. Raper twierdził, że grupa osób chce go zabić i prosił, aby ktoś przyszedł mu pomóc. Podał nawet lokalizację:

https://youtu.be/I0VZ-_ijeho
Pojawiły się różne przypuszczenia. Niektórzy zasugerowali, że raper znów ma swoje przygody z narkotykami, które miewał ponoć już wcześniej.

Długo nie trzeba było czekać na wyjaśnienia ze strony samego autora nagrania:

Wszystkim osobom, które w sobotę 21 stycznia chciały mi pomóc, dziękuję. W wyniku nadinterpretacji różnych splotów okoliczności doszedłem do paranoicznej pewności, że grono najbliższych mi osób bierze udział w zmowie przeciwko mnie. Była to wierutna bzdura.

#3. Kiedyś znana jako „najbrzydsza panna młoda świata”. Tak wygląda teraz po niesamowitej metamorfozie


Swego czasu internet obiegły zdjęcia, które przedstawiały wyjątkowo szczupłego pana młodego ze swoją znacznie większą gabarytowo partnerką. Bohaterami zdjęcia byli Elena i Boris, którzy kilka lat temu popełnili błąd i wrzucili na Facebooka swoje zdjęcie ze ślubu.

Fotografie szybko stały się prawdziwym viralem i zaczęły krążyć po sieci. Kobietę okrzyknięto „najbrzydszą panną młodą na świecie”, a jemu zarzucono, że znalazł sobie wyjątkowo szpetną kandydatkę na żonę.

Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, ale cała ta sytuacja bardzo dotknęła parę i dosłownie zniszczyła im spokojne życie. Hejt w ich kierunku był tak ogromny, że musieli niemal całkowicie zniknąć z mediów społecznościowych. Sytuacja ta przyniosła jednak ze sobą również coś dobrego. Bohaterka zdecydowała się całkowicie odmienić swoje życie.


Dziś wiele portali opisuje Elenę w samych superlatywach, a wiele osób nie może uwierzyć, że te dwa zdjęcia przedstawiają jedną kobietę. Wprawdzie od poprzednich fotografii minęło już ponad 12 lat, to jednak nie można kobiecie odebrać tego, jak wiele wysiłku włożyła w swoją przemianę. Dziś już nikt się z niej nie naśmiewa i nikt nie nazywa jej brzydką.

#4. TVP poświęciła na WOŚP całe 13 sekund Wiadomości


W miniony weekend odbył się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W trakcie jej trwania udało się zebrać 154 606 764 zł, które zostaną przekazane dla szpitali na nowoczesny sprzęt diagnostyczny pomagający w walce z sepsą.

Wszyscy doskonale znamy podejście partii rządzącej oraz telewizji publicznej do tematu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wystarczy tylko wspomnieć minione lata i liczne incydenty, jakie miały miejsce. Zamazywanie serduszek w trakcie programu, wypraszanie uczestników programów na żywo z powodu serduszka naklejonego na piersi itd.W niedzielnym wydaniu Wiadomości również nie poświęcono Orkiestrze osobnego materiału. Pojawiła się jedynie 13-sekundowa wzmianka o następującej treści:

Trwa 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która tym razem gra dla małych i dużych. To zbiórka pieniędzy na sprzęt do diagnostyki zakażeń. Wszystko pod hasłem: "Chcemy wygrać z sepsą".

#5. Duchowny przeżył śmierć kliniczną i był w piekle. Twierdzi, że demony słuchają Rihanny


W 2016 roku pastor Gerald Johnson z Michigan doznał śmierci klinicznej z powodu ataku serca. Duchowny twierdzi, że w ciągu tych kilku chwil znalazł się m.in. w piekle, gdzie dokonał kilku bardzo ciekawych obserwacji:

Duch opuścił moje fizyczne ciało. Myślałem, że trafię do nieba, ponieważ wydawało mi się, że czyniłem dobro przez całe życie i pomagałem wielu ludziom. Podejmowałem wiele decyzji, które w moim mniemaniu były boskimi decyzjami. Myliłem się jednak, trafiłem głęboko do wnętrza Ziemi. Tam właśnie jest piekło.

Duchowny twierdzi, że nawet najgorszemu wrogowi nie życzy podobnego doświadczenia. Co ciekawe, demony w piekle słuchają ziemskiej muzyki. Johnson uważa, że w czeluściach piekielnych dominują utwory „Don’t Worry, Be Happy” Bobby’ego McFerrina i „Umbrella” Rihanny.Ciekawy dobór repertuaru.

W poprzednim odcinku: Prowadził audycję w radiu, mając 2,5 promila

3

Oglądany: 79609x | Komentarzy: 231 | Okejek: 269 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało