Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Kolekcja interesujących zdjęć – proszę państwa, oto miś!

35 472  
368   32  
Dziś w „Kolekcji...” znalazły się, między innymi, wąż, który bardzo się naciął, pomidor, któremu przyjrzymy się bliżej oraz pewien mały, czerwony domek...

#1. Latarnia z wróżką zostaje oświetlona podczas pokazu latarni w Tang Paradise przed chińskim Nowym Rokiem, Rokiem Królika, Xian, Chiny.#2. Tak wygląda grzybnia, ciało wegetatywne grzybów, które składa się z cienkich wyrostków – strzępek.#3. Tęczowy obsydian z Oregonu.


Zwykle czarna jak smoła, ta wyjątkowa odmiana jest spowodowana inkluzjami magnetytu w stygnącej lawie, co dało całą galaktykę kolorów!

#4. Nurek przepływając u wybrzeży Hakarmal w Hajfie odkrył 900-letni miecz krzyżowca.#5. Biruang malajski (Helarctos malayanus).


Biruang jest jedynym niedźwiedziem, który nie wygląda jak niedźwiedź. Przypomina mężczyznę w przebraniu niedźwiedzia, który również zachowuje się karykaturalnie.

#6. Miąższ pomidora pod mikroskopem.#7. Nieco przerażające kończyny szympansa.#8. Porównanie rozmiarów człowieka i palca u nogi najwyższego na świecie monumentu – Statui Jedności w Indiach.#9. Na tym zdjęciu nie ma żadnego liścia. Wszystko to owady.#10. Ten dom jest uważany za najmniejszy w Wielkiej Brytanii.#11. Efekt halo w indyjskim mieście Dehradun.#12. Ciasto truskawkowe autorstwa Lauren Ko.#13. Teatr rzymski w Ammanie (Jordania), mieście, które w starożytnym Rzymie nosiło nazwę Filadelfia. Teatr powstał za panowania cesarza Antoninusa Piusa (138-161 n.e.).#14. Słup podzielił jedno zdjęcie na dwie części.#15. Gigantyczne żółwie z Galapagos śpią w tej pozycji.#16. Prezydent Finlandii Sauli Niinistö z żoną i swoim psem, Lennu.#17. W przypadku zespołu Ehlersa-Danlosa więzadła i mięśnie szyi człowieka są osłabione i konieczne jest stosowanie specjalnych urządzeń do utrzymania głowy pacjenta w prawidłowej pozycji.#18. Wąż, który zginął, próbując zjeść jadowitą żabę.#19. Kolekcja 100 butelek nasion odmian roślin rosnących w Kanadzie, znaleziona na strychu dziadka użytkownika portalu reddit.com, HungryBanana07.#20. Melrose Park, Floryda, USA.


W poprzedniej części: akrobacje przed papieżem

2

Oglądany: 35472x | Komentarzy: 32 | Okejek: 368 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało