Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Komendant odpalił granatnik w gabinecie, a internauci postanowili być dla niego bezlitośni

108 397  
657   223  
14 grudnia rano w Komendzie Głównej Policji miała miejsce pewna zagadkowa eksplozja. Jak się później okazało, to komendant bawił się prezentem otrzymanym w trakcie wizyty w Ukrainie i zrobił wielkie bum. Internauci nie okazali litości...


14 grudnia w godzinach porannych w Komendzie Głównej Policji miała miejsce tajemnicza eksplozja. Z nieoficjalnych doniesień wynika, że zostały w niej lekko poszkodowane łącznie trzy osoby oraz zawalił się strop bezpośrednio pod gabinetem komendanta głównego Jarosława Szymczyka.


Podobno wybuchł „prezent”, który komendant otrzymał w trakcie swojej wizyty w Ukrainie, gdzie spotkał się m.in. z kierownictwem tamtejszej policji oraz służbami ds. sytuacji nadzwyczajnych.


Prezent był podarunkiem od jednego z szefów ukraińskich służb.

Wprawdzie nie potwierdzono, o jaki prezent dokładnie chodzi, jednak według nieoficjalnych doniesień był to granatnik.Okazuje się, że wszystko odbyło się zgodnie z przepisami


Do szpitala trafiły łącznie trzy osoby. Wśród nich znalazł się oczywiście sam zainteresowany gen. Jarosław Szymczyk, jeden z cywilnych pracowników komendy oraz jeszcze jedna osoba.


Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Sam komendant podobno stracił słuch na kilka godzin.Obecnie trwa śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania eksplozji.
Co ciekawe, została w nie zaangażowana również strona ukraińska.


Może wystarczy poprosić, a nasi koledzy ze wschodu zgodzą się podjechać i udzielić kilku rad, jak (nie)używać granatników.


Chciałoby się powiedzieć „oj tam, oj tam...”.Bo mogło być przecież znacznie gorzej...

2

Oglądany: 108397x | Komentarzy: 223 | Okejek: 657 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

22.02

21.02

Starsze historie

Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało