Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Największe obciachy – Kibice dzielą się warunkami, w jakich zostali umieszczeni w trakcie mundialu w Katarze

88 455  
340   124  
W dzisiejszym odcinku:
  • Dziennikarka zdradza kobietom przepis na udany związek
  • Producent biżuterii Yes postanowił sobie trochę pożerować na kobiecym buncie
  • Adam Zdrójkowski pochwalił się w sieci filmem, na którym widać, jak jedzie sobie 125 km/h po centrum Warszawy
  • Reporterka okradziona w trakcie prowadzenia transmisji na żywo z Kataru
  • Kibice dzielą się warunkami, w jakich zostali umieszczeni w trakcie mundialu w Katarze

#1. Dziennikarka zdradza kobietom przepis na udany związek


Dziennikarka Marta Markowska postanowiła podzielić się z innymi kobietami receptą idealną na udany związek. Okazuje się, że sprawa jest dużo prostsza, niż niektórym może się wydawać. Wystarczy tylko nic w życiu nie osiągnąć i już.

Mężczyźni swojej przyszłej dziewczynie chcą zaimponować siłą, zasobami lub pozycją społeczną. A kobiecie, która już to wszystko posiada, niczym się zaimponować nie da.
Taka kobieta funkcjonuje w męskiej energii. A mężczyzna, przynajmniej heteroseksualny, do związku drugiego mężczyzny nie potrzebuje.
Do udanego związku potrzebna jest harmonia męskiej oraz kobiecej energii, o czym, na przyszłość, warto pamiętać.#2. Producent biżuterii Yes postanowił sobie trochę pożerować na kobiecym buncie


Pamiętacie jeszcze sławną wypowiedź prezesa Kaczyńskiego dotyczącą „dawania w szyję” przez kobiety, w wyniku czego te nie zachodzą w ciążę i nie rodzą dzieci? Większość osób zdążyła już o tym zapomnieć, ponieważ prezes uraczył nas po drodze kolejnymi mądrościami.

Ale powracając do dawania w szyję, większość z nas o tym już zapomniała, z wyjątkiem producenta biżuterii Yes, co bardzo oburzyło sporą część społeczeństwa.

Yes postanowiło wypuścić kolekcję 200 przypinek z hasztagiem „dajęwszyję” w cenie 229 zł za sztukę.

Powiedzenie „daję w szyję” weszło na stałe do kobiecego słownika i stało się manifestem przeciwko arogancji władzy. My też nie pozostajemy na to obojętni… dlatego „dajemy w szyję”. Kup jeden z 200 niepowtarzalnych nośników buntu!

Wystarczy tylko wejść w sekcję komentarzy pod postem marki, aby zobaczyć, co na ten temat sądzą internauci, a nie sądzą nic dobrego. Zresztą nie ma co się im dziwić…

#3. Adam Zdrójkowski pochwalił się w sieci filmem, na którym widać, jak jedzie sobie 125 km/h po centrum Warszawy


Celebryci chyba zwykle nie sprawdzają tego, co publikują w sieci. No bo przecież takie wrzucenie do internetu filmu, na którym wyraźnie widać, że jedziesz z prędkością 125 km/h po centrum Warszawy (w okolicach dworca centralnego), gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, jest zwyczajnym strzałem w stopę.

Do grona celebrytów-rajdowców dołączył ostatnio Adam Zdrójkowski – ten znany z serialu Rodzinka.pl i chyba z niczego więcej – który jak gdyby nigdy nic jechał sobie swoim Audi, przekraczając dozwoloną prędkość 2,5-krotnie.Kiedy tylko fani wytknęli mu jego błąd w komentarzach, Zdrójkowski natychmiast usunął nagranie. Zapomniał tylko o tym, że w internecie nic nie ginie.

#4. Reporterka okradziona w trakcie prowadzenia transmisji na żywo z Kataru


W Katarze dzieją się naprawdę dziwne rzeczy. Pozwolicie, że nie będę poruszał wielu wątpliwych kwestii, jakie mają tam miejsce, a skupię się jedynie na pewnym dziwnym wydarzeniu, w którym wzięła udział reporterka argentyńskiej telewizji (Dominique Metzger), która relacjonowała na żywo spod stadionu po meczu otwarcia.

Kobieta została bezczelnie okradziona na oczach setek fanów i swojego własnego kamerzysty:

https://youtu.be/kY_tP5VDahI
Wprawdzie na filmie nie widać dokładnie momentu, w którym kobieta straciła zawartość swojej torebki, to jednak napisy pozwalają nam ustalić, kiedy mniej więcej to się działo – kamera wprost nie pokazuje torebki, która czasem wychodzi z kadru.

Metzger zgłosiła całą sprawę na policje. Na miejscu policjantka zapewniła ją, że korzystają z zaawansowanego systemu rozpoznawania twarzy, wszędzie rozmieszczone są kamery, więc ujęcie sprawcy to tylko kwestia czasu.

Policjantka chwilę później zadała dziwne pytanie. Zapytała, co mają zrobić ze złodziejem, kiedy już go ujmą. Metzger odpowiedziała, że jedyne czego oczekuje, to odzyskanie zawartości swojej torebki, gdzie znajdowały się m.in. jej dokumenty i pieniądze. Policjantka zapytała ponownie, czy mężczyzna ma otrzymać wyrok 5 lat pozbawienia wolności, czy ma zostać deportowany.

Kobieta powtórzyła, że chce tylko odzyskać swoją własność.

#5. Kibice dzielą się warunkami, w jakich zostali umieszczeni w trakcie mundialu w Katarze


Fani są zniesmaczeni warunkami mieszkalnymi, w jakich przyszło im przebywać w trakcie trwających właśnie mistrzostw świata w piłce nożnej w Katarze. Wielu z nich zostało odesłanych do wioski kibiców Rawdat Al Jahhaniya, gdzie każdemu z nich przydzielono specjalne pomieszczenie do spania.

Fakt, że materace są takie twarde, że nie da się na nich normalnie zasnąć, wydaje się być najmniejszym zmartwieniem. Dużo większym problemem jest panujący tam upał (również w pomieszczeniach). Dodatkowy problem może stanowić cena. Za taki jeden pokój każdy z kibiców musi zapłacić po… 1000 zł za noc.


Dodatkowo organizatorzy zapewniali, że w wiosce kibiców każdy z odwiedzających będzie miał do swojej dyspozycji korty tenisowe, teatr czy centrum fitness. Żaden z tych luksusów oczywiście nie istnieje. Zamiast tego są tony piachu, wioska przypomina jeden wielki plac budowy organizowany na szybko, a mieszkania zostały zbudowane dosłownie z kontenerów.

Wiele osób porównuje cały ten cyrk do owianego złą sławą festiwalu Fyre. W różnych miejscach w sieci możemy zobaczyć, że wioska kibiców na mundialu w Katarze została okrzyknięta „Fyre 2.0”.Na koniec warto dodać, że przedstawiciele mediów, którzy kręcą się po wiosce i próbują filmować panujące tam warunku, są zastraszani przez lokalne władze. Weźmy na przykład takiego duńskiego korespondenta Rasmusa Tantholdta, któremu jeden z urzędników powiedział wprost, że jeśli nie przestanie filmować, to jego kamera zostanie zniszczona i na nic przyda mu się jego akredytacja.

W poprzednim odcinku: Dziewczyna namówiła pijanego mężczyznę do wyprzedzania policji

5

Oglądany: 88455x | Komentarzy: 124 | Okejek: 340 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

24.02

23.02

Starsze historie

Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało