Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Wykłady prof. Wiktora Doktora - Odczyt I

20 676  
4   7  
Kliknij i zobacz więcej!Odczyt pierwszy: "Kelcze”

Kultury poszczególnych nacji zbadamy na przykładzie zachowań podstawowej komórki społecznej – rodziny. Załóżmy, że syn – jedynak wyjechał z domu rodzinnego na studia. Po dwóch miesiącach przysyła mejla czy też list, w którym donosi, że strasznie doskwiera mu samotność. Jaka będzie reakcja rodzicieli w poszczególnych państwach?

1. USA – "Szczeniaku! Masz już 18 lat!! Nie dość, że ja i moja czwarta żona, Martha, żyły sobie wypruwamy pracując po 35 godzin w tygodniu jak zwierzęta w tych zas*anych biurach, żeby zarobić na Twoje veryfakinexpensiv studia, to jeszcze problemy robisz? Ja w Twoim wieku założyłem bractwo "Alfa-Beta-Gamma-IinneRzymskieLiteryTeż" i dymałem stada panienek!"


2. Francja – "Synu, przesyłam Ci dar, który chciałem ofiarować Ci dopiero na łożu śmierci – telefon do Cecile. Nikt w Paryżu nie ma takich ust jak ona!! Nawet Twoja matka."


3. Włochy – "Mamusia już do Ciebie jedzie, mi amore! Przygotuję Twoją ulubioną pastę. Mówiłam Ci, że 35 lat to za mało na opuszczenie rodzinnego gniazda!"


4. Holandia – "Nie martw się synku! Przesyłam pornosy i krem nawilżający! Na pewno poczujesz się lepiej! Zawsze kochający ojciec Harold i mama Joseph"


5. Społeczność Romów – "Tatuś razem z wujkami, dziadkami i kuzynami siodła konie i zaprzęga tabor, przeniesiemy się na zimę do Ciebie!”


6. Rosja – "Co, znowu skazili cały spirytus w mieście jakimiś azbestowymi odpadkami, nie? Przesyłamy baniak samogonu i płytkę z "Katiuszą”. Chcielibyśmy przy tym wyraźnie podkreślić jaki to dla nas zaszczyt, że studiujesz w tym samym mieście, w którym mieszka Włodzimierz Iljicz Putin. Niech żyje, niech żyje, niech żyje!!"


7. Nowa Rosja – "Co ku*wa w du*ę tw*ja jeba*a m*ć (sorki Halinko, nic osobistego, ja tak ogólnie) znaczy "samotny"?!! Przestań wciągać wreszcie to świństwo, bo Ci do reszty mózg wyżre!! Nie po to kupiłem Ci ten je*any uniwerek, żebyś ty był pierwszym rektorem w historii, który szkoły nie skończył! Weź dupę w troki, bo czasy teraz niepewne, a bez wykształcenia jesteś nikim..."


8. Wielka Brytania – "Hmmm, Haroldzie, cała rodzina śle Ci zatem wyrazy współczucia i słowa pocieszenia, głosami 3:1 przy jednym wstrzymującym się (ojciec ciągle w pubie). Czy u Ciebie Królowa też zdrowa?"


9. Gruzja (dedykowana starszemu pokoleniu) – "Jak to, przecież prawdziwy dżygit nie zgubi swojej szabli!!"


10. Białoruś – "Wiem synku, że jako początkującemu eseiście i zdeklarowanemu humaniście nie do końca to Ci się marzyło, ale nasz kraj potrzebuje teraz zdolnych fizyków jądrowych. Inne kierunki może też kiedyś znów otworzą. Słyszałam, że J.W.P. Łukaszence kończą się części zamienne, więc może wkrótce genetyka??"

Oglądany: 20676x | Komentarzy: 7 | Okejek: 4 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

06.03

05.03

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało