Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Jedyny kandydat, który rozwalił już kilka układów

25 704  
3   16  
Mamy dość tego co się dzieje w kraju. Buraki, kombinatorzy, cwaniaki albo biurokraci u władzy! Czas skończyć z układami.

Długo szukaliśmy odpowiedniego kandydata, a warunki były wyśrubowane - musiał mieć siłę, charyzmę, opanowanie i duży potencjał rozwoju. Musi być niezależny od układów. Musiał mieć doświadczenie - czyli kilka rozwalonych układów na koncie.

Znalazł się tylko jeden taki gość: Darth Vader!


I żeby było jasne - miesiąc temu Darth porzucił zło, pojechał na Jasną Górę i nawrócił się na jasną stronę ciemnej mocy! Wrócił do swojego domu na Kaszubach, we Wdzydzach Kiszewskich gdzie w ciągu pół godziny dokończył swoją przemianę. Kupił dom, ziemię i chce zacząć wszystko od początku! On rozwalił już masę ciemnych układów! Wrócił do nas, rozwali i te najciemniejsze!

Dołącz do nas!

Zorganizowaliśmy mu komitet wyborczy i wystawiliśmy do wyborów w Gdańsku. Dlaczego tak? Bo metodą małych kroków, najpierw odzyskamy Gdańsk, potem dopiero cała Polska, cała Ziemia i Układ Słoneczny!

Ta silna i mroczna ręka zrobi porządek, poznamy moc jasnej strony ciemności. Nasz sztab wyborczy wyborców Dartha Vadera organizuje spotkanie z sympatykami w Gdańsku w sobotę 11 listopada o 14.00 koło Neptuna na Długiej.

Najpierw uczcij pamięć marszałka Piłsudskiego, potem znajdź chwilę, by spotkać się z wodzem naszych czasów, który znany jest z poczucia humoru. Czy będziesz mieć tyle odwagi by przyjść? Czy zaryzykujesz utratę takiej okazji? Mroczny mistrz da sobie zrobić nawet zdjęcie z lampą błyskową! My będziemy teraz w Gdańsku, tak jak byliśmy wtedy w Warszawie

Będziemy mieli swój billboard, będą ulotki i materiały promocyjne, będziemy skandować hasła (Czarne jest czarne, Jasna strona ciemnej nocy i inne) oraz księgę pamiątkową - być może Darth użyczy też miecza laserowego.

Pamiętaj! W święto Niepodległości, tuż po uroczystościach państwowych spotkaj najpotężniejszego z potężnych, a już 12 oddaj na niego głos w wyborach! Wszystkich chętnych z Gdańska i okolic zapraszamy na Długą pod Neptuna o 14.00! Razem nasza moc będzie jeszcze potężniejsza! I znów zaświeci gwiazda ś... eee.. słońce!

I niech zabrzmi Marsz Imperialny

Oglądany: 25704x | Komentarzy: 16 | Okejek: 3 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało