Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Jesteś mylony z terrorystą?

25 853  
2   9  
Kliknij i zobacz więcej!Od wczoraj złagodzono przepisy bezpieczeństwa obowiązujące podczas podróży samolotem ale aby latać jeszcze bardziej komfortowo radzimy skorzystać z poniższej oferty:

* Latanie przysparza Ci kłopotów?

* Jesteś nagminnie mylony z terrorystą?

* Twoje zachowanie podczas lotu powoduje, że piloci proszą o eskortę do najbliższego lotniska?

Jeżeli tak, to trafiłeś we właściwe miejsce! My w Komfortowe Latanie Sp. z o.o. rozumiemy Twoje zmartwienia i specjalnie dla takich ludzi jak Ty, opracowaliśmy nową linię produktów, która pozwoli Ci czerpać przyjemność z latania i sprawi, że dotrzesz do celu szybciej i to bez przystanku w Zatoce Guantanamo!

Zachęcamy do poświęcenia kilku minut na zapoznanie się z naszymi produktami


*** Maska-Broda, 29,99 zł
W dzisiejszych czasach latanie z brodą nie jest zbyt rozsądne, zwłaszcza, jeżeli jesteś mężczyzną. Broda sprawia, że wyglądasz podejrzanie. Jakby nie było, Osama bin Laden nosi brodę i ci goście z „Piratów z Karaibów” też. Ale zgolenie brody nie zawsze jest wyjściem, zwłaszcza wtedy, gdy potrzebujesz jej z powodów religijnych lub musisz jakoś ukryć szpetny ryj. Właśnie dlatego Komfortowe Latanie Sp. z o.o. opracowało Maskę-Brodę. Dostępna w różnych karnacjach, zakrywa Twoją brodę i doskonale dopasowuje się do Twojej żuchwy. Sprawi, że Twój podbródek będzie wyglądał na większy, silniejszy i atrakcyjniejszy. Kobiety będą się zabijały o miejsce obok Ciebie. Nikt nie będzie podejrzewał, że jesteś terrorystą – wszyscy będą Cię brali za Don Juana.

*** Extra Duży Moherowy Beret, 19,99 zł
Sprawi, że swoim wyglądem nie będziesz się niczym różnił od przeciętnego obywatela krajów Europy Środkowej. Nasz Extra Duży Moherowy Beret został zaprojektowany tak, aby mogli go nosić mężczyźni w turbanach. Za jedyne 4,99 możesz dokupić wyjątkowy różaniec doskonale uwierzytelniający Twoje przebranie. Pamiętaj także, aby wchodząc na pokład przywitać załogę słowami „Szczęść Boże”

*** Zestaw Amerykańskiego Patrioty, 79,99 zł
Nie ma na świecie mniej podejrzanej osoby niż amerykański patriota. Właśnie dlatego oferujemy Nasz zestaw, który zawiera:
- koszulkę z napisem „God bless America”
- sprzączkę do pasa w kształcie Statui Wolności
- biało czerwono niebieski turban
Każdy z elementów jest wyposażony w łatwą do oderwania metkę z napisem „Made in China”.
My w Komfortowe Latanie Sp. z o.o. jesteśmy pewni, że polubicie nasz Zestaw Amerykańskiego Patrioty. Dodatkowo do odwołania obowiązuje gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku aresztowania. Złóż zamówienie teraz, a gratis otrzymasz 3 pary bokserek w pasy i gwiazdy – takich samych, jakie noszą George W. Bush, Dick Cheney i Condoleezza Rice.
Do końca tego miesiąca możesz również rozszerzyć zestaw do Zestawu Amerykańskiego Patrioty Pochodzenia Polskiego. Rozszerzony zestaw zawiera wszystko to, co zestaw podstawowy + butelkę wódki Wyborowej o pojemności 0,7 l.

*** Puder Równości, 9,99 zł
Czy zauważyłeś, jak szybko biali goście przechodzą przez odprawę lotniskową? Już nigdy nie będziesz musiał im zazdrościć. Z naszym wyjątkowym Pudrem Równości, produkowanym we Włoszczowej, Zdążysz się wybielić przed następnym lotem. Rozprowadź go na ciele, a przemkniesz przez odprawę jak Maria Kaczyńska na wrotkach. Jeden kolor skóry nie jest lepszy od innego, ale nastały ciężkie czasy dla linii lotniczych, a odrobina bieli sprawi, że będziesz mniej przerażający. Pamiętaj: Puder Równości był dokładnie testowany i nie wywołuje żadnych efektów ubocznych poza lekkim swędzeniem jąder i dziwną chęcią głosowania na PiS.

*** Butelka Toaletowa, 14,99 zł
Jeżeli jesteś ciemnoskórym człowiekiem z brodą, w dodatku noszącym turban, niezbyt rozsądną rzeczą jest chodzenie po samolocie podczas lotu. Ludzie pomyślą, że coś kombinujesz, albo szukasz dobrego miejsca na podpalenie sobie butów. Ale co jeżeli podczas lotu przyjąłeś za dużo płynów? Po prostu zabierz ze sobą do samolotu toaletę w butelce, a już nigdy nie będziesz musiał opuszczać swojego miejsca w samolocie.
UWAGA Ten produkt nie jest zalecany dla ludzi siedzących przy przejściu. Mężczyznom, którzy mają problemy z trafianiem do celu oferujemy Beczkę Toaletową. Prosimy nie przekazywać Beczki innym pasażerom.

Miłej podróży!

Oglądany: 25853x | Komentarzy: 9 | Okejek: 2 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

06.12

05.12

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało