Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najmocniejsze Cytaty – Socjopatka opowiada, jak to jest umawiać się z nią na randki

61 680  
233   153  
W dzisiejszym odcinku:
  • W rosyjskiej telewizji propagandowej ekspert przyznał, że drony rzeczywiście są z Iranu
  • Kaczyński przyznał, że Mieszkanie Plus to jeden wielki niewypał
  • Dawid Podsiadło chce odejść z Kościoła
  • Ocaleli z katastrofy samolotu twierdzą, że nie żałują posunięcia się do kanibalizmu
  • Zdiagnozowana socjopatka opowiada, jak to jest z nią randkować

#1. W rosyjskiej telewizji propagandowej ekspert przyznał, że drony rzeczywiście są z Iranu


Irańskie drony kamikadze nie od wczoraj uprzykrzają życie ukraińskim żołnierzom. I choć Rosja oficjalnie zaprzecza, jakoby sprzęt pochodził z Iranu, to wszyscy dobrze wiedzą, skąd Rosjanie biorą swój sprzęt.

Do małej wpadki doszło ostatnio w trakcie wystąpienia na żywo w rosyjskiej propagandowej stacji telewizyjnej RCB. Dziennikarze zaprosili do programu analityka wojskowego i szefa moskiewskiego Centrum Analiz Strategii i Technologii Rusłana Puszkowa. Mężczyzna myśląc, że jego mikrofon wciąż jest wyłączony, poprosił prowadzących, aby nie poruszali tematu irańskich dronów:

Wszyscy wiemy, że są irańskie, ale władze tego nie uznają.
Ups… Rosja oficjalnie wypiera się, jakoby zakupiła sprzęt od Iranu. W podobnym tonie wypowiadają się władze irańskie. Ukraińcy z kolei co rusz zestrzeliwują kolejne drony i są przekonani, że muszą one pochodzić z Iranu. Są na tyle pewni siebie, że zapraszają ekspertów z ramienia ONZ, aby ci wszczęli śledztwo i ostatecznie ustalili pochodzenie maszyn.Jest to o tyle ważne, bo jeśli Iran rzeczywiście sprzedaje Rosji swoje drony Szahed 136, to wówczas narusza rezolucję ONZ z 2015 roku popierającą irański układ nuklearny.

#2. Kaczyński przyznał, że Mieszkanie Plus to jeden wielki niewypał


Jarosław Kaczyński kontynuuje swoje wielkie tournée po Polsce. W ostatnim czasie miały miejsce jego wystąpienia w Zamościu i w Kraśniku. Prezes PiS oczywiście w głównej mierze chwalił dokonania swojej partii (i samego siebie), jak również opowiadał o tym, co dobrego partia może dla Polaków jeszcze zrobić (m.in. uczynić czternastą emeryturę stałym świadczeniem). Dzisiaj jednak skupimy się na głównym wątku wystąpienia, czyli na programie Mieszkanie Plus.

Ciekawe jest to, że prezes PiS zdecydował się o tym mówić, ponieważ polityka mieszkaniowa partii (jak i sam program Mieszkanie Plus) to jeden wielki niewypał.

Mieszkanie Plus niestety nie wyszło. Opór deweloperów okazał się tak silny, a także pewne inne cechy naszego społeczeństwa doprowadziły do tego, że nie zdołaliśmy przełamać wszystkiego, co utrudnia zdobywanie tanich terenów pod budowę mieszkań, bo żeby mieszkania były tanie, to także tereny muszą być tanie czy nawet bardzo tanie.
Kaczyński uważa, że rozwijamy się gospodarczo tak szybko, że powinno powstawać 400-500 tys. takich mieszkań rocznie. Przypomnę tylko, że wedle pierwotnych założeń programu Mieszkanie Plus w samym 2019 roku miało zostać oddanych 100 tys. mieszkań. W rzeczywistości do końca 2021 roku oddano ich nieco ponad 15 tys.

#3. Dawid Podsiadło chce odejść z Kościoła


Dawid Podsiadło wywołał ostatnio wielkie poruszenie. I nie chodzi tu nawet o zakrojoną na bardzo szeroką skalę akcję promującą najnowszy album „Post”. Chodzi o chęć odejścia z Kościoła Katolickiego. Tak właśnie, Dawid Podsiadło chce dokonać aktu apostazji.

„Post” to reakcja na głęboko umoralniające postawy prezentowane przez różne osoby, które na co dzień same mają spore braki w moralności.
Mam problem z instytucją, a nie z wiarą. Wszyscy widzimy kolejne mnożące się przypadki pedofilii, wtrącanie się w sprawy polityczne, światopoglądowe. Nie piętnuję wiary, tylko hipokryzję.

Podsiadło w wywiadzie dla Wojewódzkiego i Kędzierskiego powiedział wprost:

Udało mi się zdobyć akt chrztu, jak będę w rodzinnych stronach i wygospodaruję na to czas, to poprosiłbym o tę apostazję.
Nie chcę zaburzać statystyk i korzystać z przywilejów organizacji, z którą niewiele mnie łączy.
Tyle wystarczyło, aby szambo dosłownie wywaliło w kosmos. M.in. na Twitterze wystarczy sprawdzić „trendujące” w Polsce hasło „Podsiadło”. Wśród wielu wpisów odnoszących się do jego najnowszej płyty i jej sukcesu, jest również sporo jadu wylanego przez internautów i prawych katolików:

- Tylko proszę mi tu w święta do pracy iść.
- Teraz przyjmie imię K**as, ewentualnie Ch**, będzie dalej rozpoznawalny.
- Wróci do Kościoła, jak go życie przyciśnie. Teraz jest piękny, młodu o zdrowy, dlatego kozaczy.
- Super, fi**a też se utnie? Julki będą zachwycone mając nową psiapsi.

Jest tego naprawdę sporo, a to tylko niektóre z przykładów.

#4. Ocaleli z katastrofy samolotu twierdzą, że nie żałują posunięcia się do kanibalizmu


Minęła 50. rocznica katastrofy lotniczej w Andach. 13 października 1972 roku samolot wiozący 45 osób na pokładzie w kierunku Santiago w Chile rozbił się w wysokich górach. Warunki były naprawdę złe, maszyna roztrzaskała się o skały, zabijając na miejscu 12 osób. Kolejni pasażerowie zmarli niedługo po katastrofie w wyniku odniesionych ran, a lawina, która zeszła niedługo później, pochłonęła kolejne życia.

Po 10 dniach ocalali dowiedzieli się za pośrednictwem drogi radiowej, że ekspedycja ratunkowa wysłana na poszukiwania wraku została odwołana. Musieli więc radzić sobie sami. Zapasy jedzenia w samolocie były zbyt małe, aby wystarczyło dla wszystkich na dłuższy czas. Musieli więc podjąć jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu.

Z relacji ocalałych wynika, że ustalono to wspólnie. Początkowo niektórzy mieli pewne opory, jednak szybko udało się dojść do wniosku, że to jedyny sposób, aby z tego wyjść. Minęły dokładnie 72 dni, kiedy uratowano wszystkie 16 osób, którym udało się przeżyć. Stało się to w głównej mierze dlatego, że dwie osoby podjęły próbę przedostania się przez góry w poszukiwaniu cywilizacji i zawiadomiły kogo trzeba.


Reszta pozostała jednak na miejscu i czekała. Czekała i żywiła się ciałami tych, którym nie udało się przeżyć:

To było straszne i odrażające, jednak przyzwyczailiśmy się do tego. Mieliśmy wybór: albo to, albo śmierć z głodu – twierdzi jeden z ocalałych, Ramon Sabella.

Każdy złożył ponoć obietnicę, wedle której prosił całą resztę, aby po jego śmierci spożyli jego ciało, aby sami mogli przeżyć.

To byłby zaszczyt, gdybym to ja umarł, a reszta wykorzystałaby to, aby przeżyć – stwierdził kolejny ocalały, Roberto Canessa.
To wymagało wielkiego wysiłku i energii umysłu.
Ocaleni nadal spotykają się każdego roku w rocznicę katastrofy, aby uczestniczyć w mszy za zmarłych wraz z ich rodzinami. Podobne nabożeństwo odbywa się również co roku 22 grudnia, w dniu rozpoczęcia akcji ratunkowej.

#5. Zdiagnozowana socjopatka opowiada o tym, jak to jest z nią randkować


Zastanawialiście się kiedyś, co kryje się w umyśle socjopaty? Co taki człowiek sobie myśli, czym się kieruje i co go kręci? Tiktokerka Kanika Batra to zdiagnozowana socjopatka (ASPD). Kobieta niejednokrotnie już opowiadała o swoim życiu. Poruszała m.in. takie tematy jak praca i przyjaźń. Teraz przyszła więc pora na randkowanie.

Kanika przyznaje, że idąc na randkę, zazwyczaj postrzega drugiego człowieka jako obiekt. To wtedy bawi się najlepiej. Kiedy obiekt jej zainteresowań zaczyna w jej oczach zdobywać cechy ludzkie, szybko się nim nudzi i go odrzuca. Według niej wszystkie związki mają charakter transakcyjny, choć oczywiście nie w sensie finansowym.


Tiktokerka szuka ludzi, którzy wniosą realną wartość do jej życia:

Umawiam się zarówno z mężczyznami, jak i z kobietami. Jestem bardzo, ale to bardzo wybredna w kwestii tego, komu poświęcam swój czas. Status i pieniądze nie robią na mnie wrażenia. Patrzę wyłącznie na wygląd.
Jeśli na wczesnym etapie umawiania się z facetem nie kręci mnie rozmowa z nim, od razu go skreślam. Gierki i próby manipulacji nie działają na mnie. Facet musi się za mną uganiać.
Jeśli chodzi o kobiety, to jestem o wiele bardziej miła i miękka, ponieważ czuję, że mogę się w jakiś sposób do nich odnieść. Wiem, ile przeszły, dlatego traktuję je z dużym szacunkiem.
Lubię przyjmować dominująca rolę, szczególnie jeśli umawiam się z kobietami. Kocham intensywnie i z dużym entuzjazmem. Pewnie właśnie dlatego ludzie dosłownie mnie stalkują, kiedy w końcu się nimi znudzę i ich porzucę.

Jej filmy cieszą się ogromną popularnością. Ludzie są zafascynowani tym, iż mają wgląd do umysłu tak dla nich obcego i egzotycznego, jak umysł socjopaty.

W poprzednim odcinku: Bokserka zaprzeczyła, że uprawiała seks z przeciwniczką?

6

Oglądany: 61680x | Komentarzy: 153 | Okejek: 233 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

01.02

31.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało