Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Najmocniejsze cytaty – Bokserka zaprzeczyła, że uprawiała seks z przeciwniczką?

92 466  
252   215  
Dziś m.in. jezuita krytykuje Kaczyńskiego: „Jego słowa są herezją”, Bosak handel podrobionymi dokumentami nazwał „nieszkodliwym oszustwem”, a pewien ksiądz pocisnął wiernym na mszy, że nie chodzą do kościoła.

#1. Bosak handel podrobionymi dokumentami nazwał „nieszkodliwym oszustwem”CBŚP poinformowało o zatrzymaniu 10 osób, które są oskarżone o wprowadzanie do systemu informatycznego e-Zdrowie danych osób niezaszczepionych, poświadczając nieprawdę i wystawiając w nieuprawniony sposób „certyfikat covidowy". Miały one pobierać za to opłaty po 100-500 złotych. Do sprawy pod nagraniem z zatrzymania odniósł się poseł Konfederacji Krzysztof Bosak:

Hańba rządowi PiS, który wysyła antyterrorystów przeciw zwykłym obywatelom za nieszkodliwe oszustwo, mające ustrzec ludzi przed drakońskimi konsekwencjami szkodliwej, bezprawnej i podyktowanej z zagranicy polityki rządu!

On sam nie widzi w tym problemu, a po jego stronie staje sporo internautów. Jest też część, która wprost zauważa, że nie robili tego z pobudek ideologicznych, bo „szczepionki to zło”, itp., a po prostu zarabiali na tym jako zorganizowana grupa przestępcza.

#2. Ksiądz pocisnął wiernym na mszy, że nie chodzą do kościołaSytuacja miała miejsce 16 października w parafii w miejscowości Kamień Krajeński. Ksiądz prałat Eugeniusz Pepliński, proboszcz parafii pw. śś. Ap. Piotra i Pawła, podczas niedzielnej mszy przedstawił statystyki udziału wiernych biorących udział we Mszy Świętej. Dane zbierano w całej Polsce i jak podkreślił ksiądz, ich parafia wypadła słabo:

W naszej parafii łącznie brało udział w Mszach Świętych 1025 wiernych, co stanowi zaledwie 28% ogółu parafian, a Komunię św. przyjęły 483 osoby, co stanowi 24% uprawnionych do komunikowania. Jest to wynik nawet poniżej średniej krajowej. Oto obraz życia religijnego naszej parafii. Po prostu wstyd mi i brak jakichkolwiek słów, bo dane te zostały wysłane do Kurii Diecezjalnej w Pelplinie, a stamtąd do Instytutu Statystyki Kościoła Katolickiego w Warszawie.(…) Jak jeden ze zmarłych kapłanów powiedział: Ludzie - opamiętajcie się!

W komentarzach oberwało mu się:

No akurat za obraz życia religijnego w parafii ksiądz powinien mieć pretensje przede wszystkim do siebie.
To właśnie świadczy, że ludzie się w końcu opamiętali.
To tak jakby nauczyciel w szkole miał pretensje do swoich uczniów, że słabo się uczą z jego przedmiotu i nie wpadł na pomysł, że to chyba jednak bardziej jego wina…
Nie ma to jak opierdzielić obecnych za małą frekwencję. Po tym frekwencję na pewno się poprawi.

Wideo:

https://www.youtube.com/watch?v=cK7M_EmnXLI

#3. Poseł Konfederacji do Biedronia: „Kto tu jest szurem?”Podczas programu „Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii” gośćmi między innymi byli przewodniczący Koła Poselskiego Konfederacja Jakub Kulesza i współprzewodniczący Lewicy Robert Biedroń. Prowadzący w pewnym momencie poruszył temat zakupu szczepionek przeciwko COVID-19 (europejska prokuratura wszczęła śledztwo w związku z nieujawnieniem szczegółów negocjacji przez Ursulę von der Leyen).

Kulesza: - Kto jest teraz szurem? Kto przez dwa lata okłamywał społeczeństwo? Robert Biedroń będzie się zasłaniał, że to jest ruska agentura (…).
Biedroń: - Zaszczepił się pan czy nie?
K: - To nie pana sprawa. Pan nie chce, żebym panu wchodził do łóżka, proszę mi nie wchodzić do mojego organizmu. Przez dwa lata mówiliśmy, że społeczeństwo jest okłamywane, że to wielka afera korupcyjna.

Wideo:#4. Jezuita krytykuje Kaczyńskiego: „Jego słowa są herezją”Podróż Jarosława Kaczyńskiego po Polsce trwa nadal. Tym razem odwiedził między innymi Częstochowę. Prezes PiS postanowił wyjaśnić ludziom, jak mają żyć i rzekł:

Polska musi stać się ośrodkiem cywilizacji chrześcijańskiej, która promieniuje na Europę. Każdy Polak patriota, nawet jeśli jest niewierzący, musi przyjąć chrześcijański system wartości. W Polsce innego systemu wartości, występującego w szerszym wymiarze, po prostu nie ma.

Do tych słów na łamach serwisu wiez.pl odniósł się jezuita o. Dariusz Piórkowski, który nie zostawił wątpliwości, jak powinniśmy interpretować słowa Kaczyńskiego:

To wizja rodem z późnego średniowiecza. Nikt niczego „nie musi”. Nie nauczał tak ani Jezus, ani obecnie nie naucza tak Kościół. Na „musisz” opierają się wszelkiego rodzaju totalitaryzmy. Owszem, przez wieki, także w Kościele, myślano, że to inni powinni się dostosować do nas, podporządkować.

Swoją wypowiedź rozbił na kilka punktów, a w kolejnym czytamy:

Jego słowa z punktu widzenia Pisma są po prostu herezją i obrazą Stwórcy. Już na początku Ewangelii według św. Jana czytamy, że „Słowo oświeca każdego człowieka, który na świat przychodzi”.

Na Sądzie Ostatecznym nikt nas nie zapyta: czy byłeś Polakiem, patriotą? Raczej: jakim byłeś człowiekiem?

#5. Bokserka zaprzeczyła, że uprawiała seks z przeciwniczką?15 października odbyła się walka bokserska pomiędzy Amerykanką Claressą Shields i Brytyjką Savanną Marshall. Starcie pięściarek zakończyło się zwycięstwem tej pierwszej. Brytyjskie media bardziej jednak zainteresowała ich rozmowa przed walką, którą przedstawiano krzykliwym tytułem:

„Claressa Shields zaprzecza, że uprawiała seks ze swoją przeciwniczką”.

Podczas rozmowy pięściarek doszło do wymiany zdań:

Marshall: Fakt, że wygrałam sprowadził nas tutaj. Fakt, że krzyczałyśmy na siebie kilka lat temu.
Shields: Nie uprawiałam z tobą seksu.
Marshall: Żartujesz. Zgubiłaś wątek?

Wideo:


Po tym fragmencie pojawiły właśnie tytuły, jak przytoczony wyżej. Powód był prosty, ze względu na akcent Amerykanka zamiast usłyszeć „screaming” („krzyczałyśmy”) usłyszała „screwing”, czyli potoczne „pieprzyć się”. Chociaż w komentarzach można przeczytać, że na pewno padło „screwing”, jeden z serwisów zajmujący się boksem zaapelował o niepowielanie fake newsów.

W poprzednim odcinku: Aktorka p0rno narzeka, że mimo krótkiej kariery i tak wszyscy kojarzą ją tylko z tego

6

Oglądany: 92466x | Komentarzy: 215 | Okejek: 252 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

01.02

31.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało