Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Jak wyglądają wnuki gwiazd ubiegłego stulecia

45 304  
170   16  
Wielkie gwiazdy, takie jak Elvis Presley, Audrey Hepburn i Charlie Chaplin, opuściły ten świat na zawsze, ale pozostawiły po sobie trwały ślad w historii. I nie mówimy tu teraz tylko o dziedzictwie twórczym, ale także o potomkach gwiazd. Zobaczmy, jak wyglądają i co robią wnuki i wnuczki słynnych ludzi minionej epoki. Czy wyglądają jak ich sławni dziadkowie?

#1. Charlie Chaplin – wnuczki Oona, Kiera i Carmen


Jeden z najwybitniejszych filmowców swoich czasów miał 11 dzieci. A to tylko oficjalnie… Nic więc dziwnego, że po Chaplinie pozostało wiele wnuków. Oto na przykład jego wnuczki: Oona, Kiera i Carmen. Wszystkie trzy dziewczyny poszły w ślady swojego dziadka.

Oona Chaplin

Oona zagrała w serialach „Czarne lustro”, „Gra o tron” i „Sherlock”. Co prawda nie były to główne role, ale wszystko jeszcze może się wydarzyć.

Kiera Chaplin

Kiera, oprócz grywania w filmach, zajmuje się również modelingiem. I to właśnie ona miała zaszczyt wręczania innym aktorom i aktorkom nagrody im. Charlie Chaplina.

Carmen Chaplin

Carmen jest nie tylko aktorką, ale także scenarzystą, producentem i reżyserem, podobnie jak jej dziadek. Wygląda na to, że talent Charliego Chaplina przeszedł i na jego potomków.

#2. Audrey Hepburn – wnuczka Emma


Niezrównana Audrey Hepburn dwukrotnie wychodziła za mąż i pozostawiła po sobie nie tylko wspaniałe filmy, ale także dwoje dzieci i troje wnucząt. Wnuczka aktorki, Emma Kathleen Ferrer, jest byłą modelką.


Dziewczyna pojawiała się na okładce Harper's Bazaar, współpracowała z Diorem, Givenchy, Tiffany & Co i innymi markami.

Emma Kathleen Ferrer

Emma próbowała swych sił również jako aktorka: zagrała niewielką rolę w thrillerze „The Man in the Attic” w reżyserii Constantine Venetopoulosa i wzięła udział w kręceniu filmu dokumentalnego o swojej babci.

#3. Marlon Brando – wnuk Tuki


Marlon Brando był kiedyś idolem milionów. Podczas swojej kariery aktorskiej udało mu się zagrać w ponad 40 filmach, a wiele z nich ostatecznie weszło do złotego kanonu światowego kina. Przez całe życie Brando był wziętym aktorem i posiadał rzesze fanek. Oficjalnie aktor ma 14 dzieci, nie licząc dzieci adoptowanych.


I oczywiście posiada również wnuki. Jednym z nich jest Tuki Brando. Życie Tukiego wcale nie było tak szczęśliwe jak jego dziadka. Chociaż odziedziczył po nim urodę...

Tuki Brando w kampanii reklamowej dla Versace

Ojciec Tukiego został zastrzelony jeszcze przed narodzinami syna, matka była narkomanką i cierpiała na chorobę psychiczną. Przez całe dzieciństwo chłopca wychowywała babcia. W ogóle nie utrzymywał kontaktów ze swym sławnym dziadkiem – Marlon Brando nie zapisał mu nic w testamencie. Mężczyzna był w stanie zarobić na życie, uczestnicząc w sesjach zdjęciowych i grywając w reklamach.

#4. Elizabeth Taylor – wnuk Quinn


Zdobywczyni dwóch Oscarów, Elizabeth Taylor, ma dziewięcioro wnucząt. Jednym z nich jest fotograf Quinn Tivey, który sam mógłby spokojnie pozować do zdjęć.

Wnuk Elizabeth Taylor (syn Lizy Todd, córki Elizabeth Taylor), Quinn Tivey

Mężczyzna ma urzekający wygląd i jest niezwykle podobny do swojej babci-gwiazdy. Te same ciemne włosy, wyraziste oczy… Ale, co najciekawsze, Quinn odziedziczył po babci nie tylko urodę, ale także życzliwość.


Od wielu lat aktywnie zbiera fundusze na rzecz amfAR, organizacji finansującej badania nad AIDS. W ramach misji charytatywnej mężczyzna podróżował po całej Ameryce, fotografując osoby zarażone wirusem HIV.

#5. Elvis Presley – wnuczka Riley


Król rock and rolla był żonaty tylko raz i z tego związku miał córkę Lisę Marie Presley.

Riley Keough jest córką Lisy Marie Presley i jej pierwszego męża, autora tekstów Danny'ego Keougha

Wydaje się, że miłość do muzyki jest obecna we krwi przedstawicieli tej rodziny, ale Riley wybrała dla siebie zupełnie inną ścieżkę – dziewczyna została modelką i aktorką i odniosła w tych dziedzinach spory sukces.


W wieku 20 lat zadebiutowała na dużym ekranie. Obecnie Riley ma na swym koncie dziesiątki ról kinowych i telewizyjnych. Najważniejsze filmy z jej udziałem to „Mad Max: Na drodze gniewu”, „Dobry doktor” oraz serial „Dziewczyna z doświadczeniem”.

11

Oglądany: 45304x | Komentarzy: 16 | Okejek: 170 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

30.11

29.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało