Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

​Najmocniejsze Cytaty - Nimfomanka, która spała z ponad 700 facetami, przywołuje moment, w którym uświadomiła sobie, że jest na dnie

76 182  
214   140  
W dzisiejszych Cytatach:
  • Papież uważa, że kto nie posiada dzieci, to ch*j, a nie patriota
  • Lewica proponuje skrócenie dnia pracy do 7 godzin przy takim samym wynagrodzeniu
  • Właścicielka mieszkania narzeka na najemczynię, bo ta próbowała się zabić
  • Nimfomanka, która spała z ponad 700 facetami, przywołuje moment, w którym uświadomiła sobie, że jest na dnie
  • Janusz Korwin-Mikke stwierdził, że seks z 8-latką nie powinien być karalny

#1. Papież uważa, że kto nie posiada dzieci, to ch*j, a nie patriota


W trakcie swojego ostatniego spotkania z członkami Powszechnej Konfederacji Przemysłu Włoskiego, papież zwrócił się szczególnie do kobiet, które często borykają się z wieloma problemami w pracy. Odniósł się m.in. do ciąży i posiadania dzieci:

Spadek liczby urodzeń w połączeniu ze starzeniem się społeczeństwa pogarsza sytuację przedsiębiorców i ogólnie gospodarki. Podaż pracy maleje, a wydatki na emerytury z finansów publicznych rosną. Istnieje pilna potrzeba wspierania rodzin i liczby urodzeń w praktyce.
Musimy działać nad jak najszybszym wyjściem z demograficznej zimy, w której żyją Włochy i inne kraje. Zdarza się, że kobieta, która pracuje tu czy tam, boi się zajść w ciążę. Bo faktem jest – i nie mówię, że to dotyczy konkretnie was – że jak tylko ciążowy brzuch zaczyna być widoczny, kobietę wyrzuca się z pracy. Dlatego proszę, przyjrzyjcie się temu problemowi i zobaczcie, co możecie zrobić, aby kobiety w ciąży mogły godzić pracę z macierzyństwem.

#2. Lewica proponuje skrócenie dnia pracy do 7 godzin przy takim samym wynagrodzeniu


Lewica złożyła niedawno do Sejmu projekt autorskiej ustawy, w myśl której pracodawca byłby zobowiązany do skrócenia tygodnia pracy z 40 do 35 godzin, pozostawiając to samo wynagrodzenie. W praktyce więc dzień pracy miałby być o godzinę krótszy i trwać 7, a nie jak do tej pory 8 godzin.

Patrząc na doświadczenia innych krajów takich jak Francja czy Dania – skrócenie czasu pracy będzie miało bardzo dobre korzyści i dla gospodarki, i dla poziomu wydajności pracowników, i dla ich zdrowia. Zgodnie z założeniami tego projektu przez pierwsze dwa lata czas pracy ma zostać skrócony do 38 godzin tygodniowo, a w trzecim roku – docelowo do 35.
Polska gospodarka i polscy pracownicy, a także pracodawcy na tym skorzystają, bo będziemy pracować wydajniej i będziemy pracować lepiej, a jednocześnie będziemy mieć więcej czasu dla rodziny czy na dokształcanie się.

Zwrócono również uwagę na propozycję Donalda Tuska, który rzucił pomysł 4-dniowego tygodnia pracy:

Z zadowoleniem przyjąłem nieco zaskakujące informacje, że pan przewodniczący Tusk rozważa poparcie dla skrócenia czasu pracy. W takim razie mówimy: „sprawdzam”. W tej sprawie nie chodzi o to, żeby obiecywać gruszki na wierzbie czy pilotaże na wierzbie, tylko chodzi o konkrety i dlatego kładziemy na stół konkretne, umiarkowane rozwiązanie – stopniowego skrócenia czasu w Polsce tak, żeby na koniec przyszłej kadencji Sejmu w Polsce obowiązywał 35-godzinny tydzień pracy. Mam nadzieję, że pan przewodniczący Tusk przekona swoich kolegów, swoje koleżanki z klubu Platformy Obywatelskiej, Koalicji Obywatelskiej, do wsparcia tego rozwiązania.

#3. Właścicielka mieszkania narzeka na najemczynię, bo ta próbowała się zabić


Jest kilka rodzajów lokatorów, których stanowczo się nie poleca w środowisku tzw. „landlordów” (a więc po prostu właścicieli mieszkań pod wynajem). Są to oczywiście osoby niepłacące rachunków na czas (lub w ogóle), alkoholicy oraz szeroko pojęta „patologia społeczna”, a także… niedoszli samobójcy.

Właścicielka OkejDOM (prowadząca również TikToka swojej agencji) podzieliła się niedawno swoimi przemyśleniami na nagraniu wideo. Narzekała w nich na najemczynię, która początkowo miała spore problemy z płatnościami przez napiętrzające się z każdym miesiącem długi, aby w końcu targnąć się na swoje życie.

Generalnie to pani Dagmara Lewandowska stanowczo odradza najemców-samobójców:

Rodzina zrobiła, co mogła, żeby wynieść wszystkie rzeczy osobiste najemczyni, jednak bałagan pozostał, zarówno w zmywarce, jak i w lodówce, pralce, na podłogach, materac jest brudny.

Dodatkowo w mieszkaniu było pełno kociej sierści, a w umowie było jasno zaznaczone, że właściciel lokalu nie zezwala na trzymanie zwierząt.

No cóż. Tragedia ludzka tragedią, ale helloooł… mieszkanie samo się nie posprząta. Jeśli chcecie znaleźć TikToka, o którym mowa, to próżny wasz trud. Właścicielka OkejDOM przytłoczona negatywnym odbiorem jej gorzkich żali, usunęła nagranie.

#4. Nimfomanka, która spała z ponad 700 facetami, przywołuje moment, w którym uświadomiła sobie, że jest na dnie


Belinda Rygier – była uczestniczka reality show „Kawaler do wzięcia” – podzieliła się swoją historią uzależnienia od seksu. Kobieta wyznała, że w swojej „karierze” poszła do łóżka z ponad 700 różnymi mężczyznami (i kobietami).

Kobieta stwierdziła w wywiadzie, że w pewnym momencie uzależnienie było tak silne, że myślała już tylko o tym, kogo może zaliczyć i czy ten ktoś zgodzi się na szybki numerek. Działo się to nawet w trakcie wykonywania tak prozaicznych czynności, jak zakupy spożywcze.

Nigdy nie byłam świadoma siebie. W chwili gdy tylko wychodziłam z domu, w mojej głowie pojawiała się myśl, gdzie jest jakieś ciacho.
Seks to jedyny nałóg, jaki posiadałam, bo dzięki niemu czułam się kochana. Miłość jest jedyną rzeczą, której mi tak naprawdę w życiu brakowało.

Rygier w pewnym momencie przyznała, że dobrze się bawiła. Kilkukrotnie była kochanką i czasem nawet kusiło ją, aby zrujnować małżeństwo swojego partnera. Patrząc wstecz, kobieta nie jest dumna ze swoich podbojów. Była skłonna ranić i krzywdzić innych dla własnej satysfakcji i rozrywki.


Rygier przywołała moment, w którym stwierdziła, że tego już za wiele. Było to w czasie, kiedy znajdowała się w związku z agresywnym partnerem. Pewnego dnia zepchnął ją ze schodów i zamknął w garażu. Miała podbite oko, jednak zdecydowała następnego dnia udać się do pracy. Na miejscu odesłali ją do domu i wezwali policję. Funkcjonariusze po zbadaniu sprawy stwierdzili, że jej partner posiada zadrapania na swoim ramieniu od jej biżuterii. Stało się to w chwili, kiedy próbowała go zepchnąć z siebie w obronie własnej. Nie wniosła więc oskarżenia, bo zarówno on, jak i ona mogli pójść do więzienia za przemoc domową. Wtedy postanowiła się leczyć.

Rygier dzieli się ze światem swoją historią, ponieważ wierzy, że będzie w stanie w ten sposób pomóc innym, którzy mają podobne problemy.

#5. Janusz Korwin-Mikke stwierdził, że seks z 8-latką nie powinien być karalny


Janusz Korwin-Mikke był ostatnio gościem Marianny Schreiber w jej własnym programie „Mam tego dość”. Lider Konfederacji czuje chyba, że powoli zbliżają się wybory, ponieważ ewidentnie aktywował słynny „protokół 1%”. No bo jak inaczej wytłumaczyć to, o czym mówił w trakcie swojego wystąpienia?

Prowadząca program w pewnym momencie zapytała Korwina o kwestię pedofilii:

— Dziewczynka może dostać miesiączkę w wieku ośmiu lat. Nie uważa pan współżycia z tak małoletnią dziewczynką jako pedofilię? — zapytała Schreiber.
— Proszę panią, w naszej kulturze takie rzeczy się nie zdarzają — odparł Korwin-Mikke. — O czym w ogóle mówimy? — dodał.

Jak widać, Korwin chciał zbyć temat, jednak Schreiber nadal drążyła. Zapytała lidera Konfederacji, czy postulowałby, aby nie nazywać tego pedofilią:

Ja uważam, że to nie powinno być karalne — odpowiedział Korwin-Mikke. Dodał, że „od tego jest matka, która takie rzeczy wie”.

Po opublikowaniu nagrania, w internecie zaczęło wrzeć. Wiele osób domagało się, aby Korwin w jakiś sposób wytłumaczył się z tego wszystkiego:

O co chodzi? Takie rzeczy naprawdę się u nas nie zdarzają — a gdyby nawet, to nie można dopasowywać prawa do wybryków natury! — tłumaczy Korwin-Mikke. — Wiek miesiączki jest prawem naturalnym i tak było zawsze (np. w Watykanie do niedawna), dopóki większości nie zaczęły dobierać się dziewczynom do majtek!
Pisał Korwin na swoim Twitterze.

W poprzednim odcinku: Męska prostytutka zdradza, jak wygląda jego praca

2

Oglądany: 76182x | Komentarzy: 140 | Okejek: 214 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało