Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Zawodniczka MMA tłumaczy, dlaczego po wygranej walce pokazała cycki

69 255  
206   233  
W dzisiejszym odcinku dowiemy się, dlaczego zawodniczka MMA pokazała piersi, Jędraszewski powie nam co nieco o in vitro, a Stanowski zdemaskuje oszustwo na kryształowe czaszki.

#1. Kobieta na czas nie opłaciła pogrzebu, więc ksiądz postanowił jej naubliżać


W parafii w Mirkowie miała ostatnio miejsce dość osobliwa sytuacja. W miejscowości pojawiła się kobieta, która od lat nie zamieszkiwała już Mirkowa, ponieważ wyprowadziła się do Kanady. Zmuszona była jednak przyjechać do Polski, aby pochować swoją matkę, która chwilę wcześniej zmarła. Kobiecie bardzo zależało na tym, aby msza została odprawiona przez „swojego” księdza, w związku z czym skontaktowała się z proboszczem parafii. Ten niestety był na wakacjach, dlatego skierował ją do wikarego.

Pech chciał, że w zawirowaniu obowiązków związanych z pogrzebem i przeżywaniem żałoby, kobiecie wypadło z głowy, aby zapłacić księdzu „co łaska”. W związku z powyższym skontaktowała się z wikarym wyjaśniając całą sytuację i proponując, że przyjedzie do niego i uiści stosowną opłatę. Wikary się jednak nie zgodził, ponieważ uparł się, aby zapłata odbyła się za pośrednictwem przelewu.


No i tutaj zaczęły się schody, ponieważ kobieta nie posiadała polskiego konta bankowego i miała pewne problemy z założeniem nowego. Wszystko trwało najwidoczniej na tyle długo, że cierpliwość wikarego się skończyła i wysmażył wiadomość o takiej treści skierowaną do kobiety:

Ostatni raz dałem się oszukać. Ludzie uczą człowieka rozumu. Nie pieprz, że to wina banku - to charakterek!!! To zresztą podobnie było z pogrzebem Babci. Jeżeli Ty tak się opiekowałaś mamą, jak załatwiłaś jej pogrzeb - to szczerze współczuję!!! Dobrze, że już się Mama nie męczy.
W Marianowie wszystko opowiem, a szczególnie, jak zorganizowałaś pogrzeb mamie. I pamiętaj, że na oszustwie daleko nie ujedziesz. Kiedyś się na tym »przejedziesz«!!! Oby jak najprędzej…

Jak widać ksiądz okazał się na tyle bezczelny, że zagroził, iż rozpowie o całej sprawie nawet w sąsiedniej miejscowości. Kobieta zdenerwowała się na tyle, że zamieściła treść wiadomości w swoich mediach społecznościowych, złożyła skargę na duchownego, a pieniądze, które miały iść „do koperty” przeznaczyła na fundację pomagającą chorym dzieciom.

#2. Czarnek uważa, że Polska musi być chrześcijańska, albo jej nie będzie wcale


Minister edukacji, Przemysław Czarnek, wziął ostatnio udział w X diecezjalnej pielgrzymce mężczyzn do sanktuarium Pierwszych Męczenników Polski w Międzyrzeczu na Ziemi Lubuskiej, na której to skierował kilka ważnych słów do narodu polskiego.

Czarnek dużo mówił o chrześcijaństwie, o Polsce, o historii naszego kraju, wspomniał nawet, jak ważne jest przestrzeganie 10 przykazań oraz o słowach papieża Jana Pawła II na temat pielgrzymek do Polski. Na koniec stwierdził, że:
Polska albo będzie chrześcijańska, albo jej nie będzie.

Po czym dodał:

Między Rosją a Niemcami jest miejsce tylko na wielki, silny naród i jesteśmy narodem zwycięzców, bo gdyby tak nie było, to by nas tu po prostu nie było. Gdyby wśród nas byli tylko tacy, którzy nie rozumieją polskości, bo ją odcięli, odpiłowali od chrześcijaństwa, od wszystkiego co z chrześcijaństwem związane, to pewnie mówilibyśmy dzisiaj po rosyjsku, albo po niemiecku, co za różnica, wystarczy dobrze żyć. Ale nasi przodkowie to byli wielcy zwycięzcy. Okupili to zwycięstwo ogromną ofiarą. To wszystko wiemy. Musimy o tym uczyć młode pokolenia.

#3. Stanowski zarzuca Tamarze Gonzalez Perei, że oszukuje swoich klientów


Kiedy wydawało nam się, że afera z Tamarą Gonazlez Perei już daleko za nami, ktoś znów wsadza kij w mrowisko. Tym razem przyszła pora na Krzysztofa Stanowskiego z Kanału Sportowego, który zarzucił influencerce, że oszukuje własnych klientów. Zacznijmy jednak od początku.

Tamara Gonzalez Perei pojawiła się jakiś czas temu w Sprawie dla reportera, gdzie została ukazana w roli uzdrowicielki dusz. Kobieta nie tylko przeprowadzała terapię dźwiękiem, ale również zareklamowała swój internetowy sklep, na którym dostępne są wszystkie gadżety, które pokazała w trakcie nagrań.

Problem pojawił się jednak w momencie, kiedy zarzucono jej, że sprzedawane przez nią za 850 zł kryształowe czaszki, to badziewie z AliExpress dostępne u majferndów za 70 zł. Perei postanowiła odbić piłeczkę:

Zbieranie jakichś zdjęć z internetu z AliExpress i porównywanie ich do produktów, które my mamy w sklepie, może się wydarzyć tylko ze strony osób, które ani razu nie odwiedziły naszego butiku, nie dotknęły naszych przedmiotów.
Sprawie postanowił jednak przyjrzeć się Krzysztof Stanowski w swoim programie zatytułowanym Dziennikarskie Zero:

https://youtu.be/hy7pby21RVk
Na początek rozprawił się z rzekomym butikiem stacjonarnym, którego w rzeczywistości nie ma pod wskazanym adresem:

Nie ma tam nic, żadnej tabliczki. Być może ja nie widziałem tego sklepu, dlatego że jestem człowiekiem, który nie wierzy w szamanizm pani Tamary. Może muszę uwierzyć i wtedy sklep się pojawi przede mną. Na razie się nie pojawił. Zadzwoniłem pod numer, który jest podany, bo uznałem, że może jakiś kod mi podadzą tajny, ale też nikt nie odebrał.
Następnie Stanowski zarzucił szamance kradzież filmików:

Sklep Laparica wrzucił filmik na swojego Instagrama w zbliżonym czasie co Tamara swoje tłumaczenia. Mówię, kliknę, bo nie wiedziałem. Zobaczę, jak powstają ich kryształowe czaszki. To jest naprawdę piękne, jak ten facet dłucikiem w tych czaszkach grzebie. Tylko jest jeden duży problem. Ten film to są zmontowane fragmenty filmu z innej strony internetowej.
Na koniec odniósł się do źródła, z którego swoje czaszki bierze influencerka:

Oni nigdzie nie napisali, że ta czaszka cokolwiek leczy albo czemukolwiek zapobiega. Nigdzie nie ma takiej informacji. Pani Tamara kupuje kryształową czaszkę i mówi, że ona zapobiega nowotworom. I cena razy pięć lub razy sześć.

#4. Jędraszewski twierdzi, że in vitro to przemysł produkujący dzieci


Abp. Jędraszewski znany jest ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi na różne tematy. Tym razem oberwało się in vitro i dzieciom „produkowanym” za pomocą zabiegu.

Jędraszewski wygłaszał swoje opinie w trakcie 30. Pielgrzymki Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej:

Jak to możliwe, że człowiek odwraca się od zamysłu Boga Stwórcy, który powołał do istnienia człowieka na swój obraz i podobieństwo, jako kobietę i mężczyznę, i tworzy sobie zupełnie nowe definicje tego, czym jest małżeństwo i rodzina, propagując związki jednopłciowe, zalecając swoisty przemysł produkujący dzieci, opowiadający się za ideologią gender, propagujący wszelkie ruchy związane z LGBT+?

#5. Zawodniczka MMA tłumaczy, dlaczego po wygranej walce pokazała cycki


No to na chwilę przenosimy się z kościoła w świat sportów walki. Jedna z zawodniczek MMA, Tai Emery, zaszokowała ostatnio cały świat swoją „cieszynką” po wygranej walce na gali BKFC w Tajlandii.

Emery znokautowała swoją przeciwniczkę przed czasem, co wprawiło ją w prawdziwą euforię. Ekstaza była na tyle duża, że kobieta wbiegła na siatkę i… pokazała publiczności swoje dwa atrybuty. Nie muszę oczywiście dodawać, że wzbudziła tym zachowaniem sporo kontrowersji i było ono szeroko komentowane nie tylko w świecie MMA.

Tak, wiem, że rozwaliliśmy internet tym wideo! To dla mnie nowość. Znajomi mówili mi, że stałam się numerem jeden wg googla. To miłe, gdy pobijesz w czymś Kardashianów. – tłumaczy w rozmowie z Arielem Helwanim w The MMA Hour.
W innym wywiadzie okazało się, że gest zawodniczki miał również inne znaczenie:

Szczerze, to była jedna z najlepszych rzeczy, jakie mi się przydarzyły. Zawsze mówiłam, że jeśli jesteś sobą, to nic złego nie może z tego wyniknąć. Jestem pewna, że w Tajlandii wiele osób myślało, że spotkam się z krytyką, bo tam pokazywanie piersi przez kobiety jest zabronione.
No ale jak to – ja nie mogę pokazać piersi, a faceci ze sztucznymi, dorobionymi piersiami mogą je pokazywać? U nich nie jest to zabronione. W kraju, w którym jest dużo buddyzmu mogło płynąć wiele sprzeciwu do tej celebracji, ale okazało się, że większość to słowa wsparcia.


W poprzednim odcinku: Kurski odleciał po tym, jak został odwołany

5

Oglądany: 69255x | Komentarzy: 233 | Okejek: 206 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

02.10

01.10

30.09

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało