Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Najgorsze miejsca, w których można stracić dziewictwo

63 873  
178   30  
Myśląc o swoim pierwszym razie, najczęściej wyobrażamy sobie magiczne chwile namiętności. Niestety, rzeczywistość to nie bajka, a kiedy przychodzi co do czego, nie wszystko jest usłane różami...


#1.

TOI TOI.
- Blodhundr_

#2.

Zjeżdżalnia na basenie.

Nie zdążysz zrobić czegokolwiek, co sobie zaplanowałeś. Będziesz na dole szybciej niż myślisz. Nawet nie próbuj jeśli nie jesteś gotów zmierzyć się z konsekwencjami. Nie, nie żartuję. Widziałem ludzi, którzy próbowali. Nie tylko jest to strasznie niepraktyczne i łatwo możesz zrobić sobie krzywdę, ale po prostu nie ma czasu. Zjazd trwa średnio 11 sekund.

Jeśli chcesz podjąć wyzwanie, śmiało, ale jeśli nie nazywasz się Barry Allen, nie dasz rady.
- Kuliari

#3.

Swój pierwszy raz przeżyłem na parkingu. Bez samochodu, bez prywatności. Po prostu parking w nocy. Grupka typów podjechała do nas uzbrojona w kije i noże. Myśleli, że włamaliśmy się do chaty ich ziomka. Kiedy dotarło do nich, co robimy (byliśmy nastolatkami), zawstydzili się (podobnie jak my), przeprosili i odjechali.
- rygex


#4.

Miałem koleżankę-gotkę, która straciła dziewictwo na cmentarzu. Była zachwycona.
- madogvelkor

#5.

W wodzie. Gdziekolwiek, gdzie główna czynność dzieje się pod jej powierzchnią, woda wypłukuje całe nawilżenie, zapewniając wszystkie możliwe nieprzyjemne konsekwencje.
- inklingitwill

#6.

W metaversie.
- complishe258


#7.

Kolega swój pierwszy raz przeżył w opuszczonym magazynie na podłodze. Z tego co mówił, niedaleko rozkładał się martwy szczur.
- random_african

#8.

Impreza rodzinna.
- SgtUgg

#9.

U wujka podczas partyjki pokera.
- Eldhannas


#10.

Fotel dentystyczny.
- AldoRaineClone

#11.

Zrobiliśmy to na plaży. Wydawało się romantycznie, ale sprawy poszły źle na wiele różnych sposobów. Wziąłem z domu prześcieradło, okazało się, że zabrałem takie z gumką. Wziąłem świeczkę dla romantycznego światła, ale zapomniałem zapalniczki. Było zimno i wietrznie. Piasek wchodził wszędzie. Seks trwał jakieś 2 sekundy, bo miałem genialną myśl, że skoro pierwszy raz boli, to włożę go szybko żeby mieć to za sobą! Dwie sekundy penetracji i 15 minut pocieszania mojej biednej dziewczyny.
- AurelianoTampa

#12.

W moim domu, ale drzwi nie były zamknięte. Wpadła do nas bardzo religijna ciotka, ukryłam chłopaka w szafie, ale tam zajrzała. Zaczęłam ściemniać, że robiliśmy projekt na fizykę i kazałam mu się ukryć, bo się bałam, że będzie zła, iż przyprowadziłam chłopaka.

Powiedziała całej mojej rodzinie i przez jakiś rok na imprezkach rodzinnych wszyscy pytali, czy mam jakiegoś nowego chłopaka w szafie.
- ta9993453


#13.

Tym razem nie miejsce, ale okoliczności. W trakcie przerwy podczas Super Bowl 2004, kiedy to Justin Timberlake obnażył biust Janet Jackson. Kiedy tata mojej dziewczyny wrócił do domu i zapytał, czy widzieliśmy show odpowiedzieliśmy, że taa, pewnie, był super. Od razu zaczął coś podejrzewać i sprawdził wszystkie śmietniki. Oczywiście znalazł kondoma i dosłownie wyrzucił mnie z domu.
- isleno

#14.

Konfesjonał.
- FreeDa_Willy

#15.

Na swoim pogrzebie.
- Radioactivocalypse


#16.

Toaleta w Burger Kingu.
- coffeebeards
27

Oglądany: 63873x | Komentarzy: 30 | Okejek: 178 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

28.09

27.09

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało