Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Największe obciachy ostatnich dni – Wpadka w TVP Info. Godna „szyn”?

61 973  
234   118  
Dziś m.in. nietypowa prośba od muzeum, para, która założyła koszulki z takim błędem, że ludzie nie wiedzą, czy to przypadek oraz były prezydent USA, który pokazał, że ma głowę do interesów, tym razem przy pomocy zmarłej byłej żony. Na koniec TVP i jak wykorzystywane są 2 mld złotych...

#1. Muzeum prosi o nieuprawianie seksu wśród eksponatówNa profilu FB Fort – Gerharda Muzeum Obrony Wybrzeża pojawił się wpis, który w teorii nie powinien się tam znaleźć. Otóż muzeum skierowało do gości nietypową prośbę. Dotyczy ona tego, co wyprawiają goście w chwilach uniesienia podczas zwiedzania. Trzeba przyznać, że wykazano się niezwykłą subtelnością. Tak brzmi apel:
Seks w muzeum…
Uprzejmie uprasza się naszych Gości … jak to napisać… no prosimy ars amandi nie w muzeum! Muzeum od pewnego czasu wyposażone jest w kamery! A te gdyby mówiły…

Rozumiemy, że wyjątkowe eksponaty, ba mundurowa obsługa potrafią przyprawić o dreszcze, EKSCYTACJE i podniecenie! A na miłość boską- Kochani- szczególnie Ci z gorącą krwią- jest tyle miejsce do zabawy w okolicy…

Zakochani Goście prosimy o zrozumienie - większość Eksponatów w naszym muzeum to przedmioty „urodzone” wiele lat temu i obyte w całkowicie innych normach obyczajowych. Konserwatywne, ba wręcz ortodoksyjne i wstrzemięźliwe. Nie narażamy je na dyskomfort!

Warto przypomnieć, że muzealny monitoring został wyposażony niedawno w dobrej jakości kamery i rejestrator- zapisy przed skasowaniem są przeglądane, a przecież nie wszyscy zarejestrowani kamerami chcę by ich miłosne uniesienia oglądały osoby postronne.

Na koniec pozwolono sobie na radę, jak pary mogą sobie poradzić z popędem:
ps…. a co do miłosnych igraszek- może jednak warto pospacerować w kierunku dzikich plaż, których na świnoujskim prawobrzeżu nie brakuje? Kamery mamy na razie tylko w muzeum, baraku reflektora i ekspozycji elementów z wraku. W kazamatach, kaponierach nie.

#2. Chwała BoCHaterom na koszulkach podczas godziny „W”1 sierpnia mieliśmy 78. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Jak co roku w Warszawie zebrały się tłumy, aby zatrzymać się na minutę i upamiętnić ten moment i ofiary z tego okresu. Tym o czym sporo osób teraz mówi jest napotkana para, która miała koszulki z napisem „Chwała Bochaterom”:
Jestem na Rondzie Dmowskiego. Widziałem właśnie parę w koszulkach... Chwała Bochaterom. Niestety nie zdążyłem zrobić zdjęcia.

Na szczęście okazało się, że ktoś zdążył. Były przypuszczenia, że to może być fotomontaż, ale taką możliwość wykluczono i oto mamy to, co na obrazkach poniżej.

Czy to specjalnie, czy też jakaś akcja, takich informacji jeszcze nie ma.

#3. Trump pochował byłą żonę na polu golfowym, żeby nie płacić podatkówZ pozoru sprawa jest prosta. Trump pochował byłą żonę Ivanę Trump na swoim polu golfowym. Dzięki temu rocznie będzie płacił za nie 16,31 dol. podatków zamiast 80 tys. dol. Z biznesowego punktu widzenia po prostu genialne i każdy by skorzystał, z moralnego wygląda to gorzej. Jednak sprawa rozchodzi się o to, czy to nowy pomysł. Według informacji miejsce miało stać się cmentarzem lata temu. Pierwszą zgodę na pochowanie 10 osób wydano w 2014 roku. Trzy lata później sprzedano 300 miejsc za 300 tys. dol. Jednak wniosek o taki pochówek został odrzucony. Swojego czasu planowano tam także postawić kaplicę ślubną, a także rodzinne mauzoleum rodzinne i obelisk. Pomysły nie otrzymały poparcia lokalnej społeczności.

Bedminster, gdzie znajduje się pole golfowe i grób, to jedne z najdroższych terenów w USA. Trump mówił, że chce tam być pochowany, ale jako byłemu prezydentowi USA przysługuje mu miejsce na cmentarzu w Arlington. Także tej opcji nie wykluczył w wywiadach. Stąd wątpliwości, czy to tylko zagrywka biznesowa, czy po prostu wybryki milionera.

Jak się okazuje, sprawa dotarła też do naszych geniuszy biznesu:#4. Wpadka w TVP Info. Godna „szyn”?No, przejęzyczenie i tyle, wiadomo, ale kiedy z tyłu głowy ma się fakt, że na media publiczne idzie 2 mld zł rocznie, to ciężko nie wytknąć. Do Polski trafi kilka samolotów F-22 Raptor i ogólnie są one och i ach przekozackie. Aż tak, że reporterka opowiadając o nich trochę się rozpędziła i wypaliła:
Sama maszyna, a właściwie „supermaszyna” F-22, to myśliwiec, który jest w stanie osiągnąć prędkość światła i to bez żadnego dodatkowego wspomagania.


#5. Tony, litry, kilogramy… Kto by się w tym połapał?Kolejny materiał z TVP na liście, tym razem prosto z „Wiadomości”. W Czechach miały miejsce rozległe pożary i Polska, jako pierwszy kraj, wysłała pomoc. Śmigłowiec Black Hawk spędził tam 5 dni i wykonał około 500 lotów. No i tutaj zaczęły się problemy, jak tym się chwalić. TVP w swoim materiale podała, że:
Polacy zrzucili półtora miliona TON wody.

W oficjalnych informacjach jest mowa o 1,5 mln litrów wody, czyli coś około 1500 ton wody. Wpadka, jak wcześniej, czy jednak podciąganie wyników? Sami oceńcie:#6. Od modowej blogerki do handlarki chińszczyznąO niejakiej Macadamian Girl jako tako część mogła słyszeć. To chyba jedna z pierwszych blogerek, która wybiła się na modzie w naszym kraju. Właściwie pani nazywa się Tamara Gonzalez Perea, przez chwilę była prowadzącą w porannym show „Pytanie na śniadanie”. Teraz dotarła do najdłuższych nóg w telewizji, czyli pani Elżbiety Jaworowicz i „Sprawy dla reportera”. Tam popisała się niezwykłym występem, który oglądacie na własną odpowiedzialność:


Tego, jak potoczyła się jej kariera, nie oceniamy. Ale internauci wyciągnęli, czym ona teraz handluje. I tak ten niezwykły bęben w jej sklepie kosztuje ponad 3 tys. złotych. Czas oczekiwania na dostawę? 60 dni, tak jakby z Chin to szło…Na AliExpress praktycznie to samo kosztuje 95 zł.Podobnie sprawa ma się z czaszkami, które na jej stronie są nawet po 849,99 zł, a na AliExpress kosztują 29,46 zł. Szkodliwe jest to, że w opisie możemy znaleźć informacje o leczniczych właściwościach tego czegoś.Dodajmy, że aktualnie eksblogerka i eksprezenterka sama opisuje siebie jako „terapeutka ustawień systemowych, praktyk totalnej biologii, soul coach.

W poprzednim odcinku: Dorota Gardias już teraz zdobyła tytuł matki roku po tym, jak opublikowała w sieci film ze swoją córką

3

Oglądany: 61973x | Komentarzy: 118 | Okejek: 234 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

28.09

27.09

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało