Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Znany patostreamer wpadł w furię przez memy na Wykopie, efektem czego powstało ich jeszcze więcej

104 930  
499   136  
Jakiś czas temu użytkownicy Wykopu wzięli się za największego przedstawiciela ruskich onuc w Polsce Wojciecha Olszańskiego i zaczęli tworzyć materiały propagandowe, w których przedstawiają go jako wielkiego przyjaciela Ukraińców, zwolennika szczepionek i miłośnika LGBT. Obrazki te dotarły do samego Olszańskiego, który zareagował na nie w swoim stylu.


Każdy, kto miał okazję zobaczyć materiały znanego patostreamera Wojciecha Olszańskiego, zna doskonale jego stosunek do LGBT, Żydów czy szczepionek (film). Naczelny „Kamrat” Rzeczpospolitej nie zostawia na nich suchej nitki, głosząc w swoich materiałach treści pełne przemocy i nienawiści. Doszło nawet do tego, że 31 stycznia 2022 roku Olszański został aresztowany, ponieważ na jednej z manifestacji antyszczepionkowców nawoływał do zabicia posłów. Podobny los spotkał też nieco później jego nieodłącznego towarzysza, Marcina Osadowskiego, który w Bydgoszczy podczas manifestacji poparcia dla uwięzionego „Jaszczura” sam zaczął życzyć śmierci „wrogom Polski” i wymachiwać przedmiotem przypominającym pistolet. Wcześniej ze studio wyrzucił ich syn Korwina-Mikkego

Od kiedy wybuchła wojna na Ukrainie, Olszański otwarcie wypowiada się za sojuszem z putinowską Rosją i chwali Łukaszenkę, oraz w swoim stylu wylewa hektolitry jadu w stronę Ukraińców.

Internauci postanowili zrobić mu mały dowcip i zaczęli tworzyć memy, na których głosi on zupełnie odmienne hasła: wspierające Ukrainę, związki homoseksualne i szczepienia. Kiedy Olszański się o tym dowiedział, wpadł w istną furię (filmik na końcu artykułu), co doprowadziło niejako do „efektu Streisand”, bo internauci zaczęli tworzyć takich obrazków jeszcze więcej.

Wybraliśmy najciekawsze i prezentujemy poniżej.

W memach przeważa temat Ukrainy


Ale pojawiają się też wątki LGBTOraz oczywiście szczepionekPod filmikami Olszańskiego zaczynają się już pojawiać ciekawe komentarzeA oto jak zareagował bohater tych memów, kiedy się o nich dowiedział


16

Oglądany: 104930x | Komentarzy: 136 | Okejek: 499 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

05.02

04.02

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało