Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Krzysztof Rutkowski jest fanatykiem Minecrafta - internetowa pasta, która zrobiła nam dzień

31 663  
61   25  
Skąd wzięła się charakterystyczna fryzura Krzysztofa Rutkowskiego? Ta wstrząsająca opowieść o uzależnieniu od Minecrafta wyjaśni wszystko. Dla fanów past internetowych.

Spójrzcie w oczy tego ochroniarza. Pełne smutku i sprzecznych emocji, niemogące uwierzyć, w co się dał wrobić. Chciał facet iść do prawdziwie męskiej roboty, a skończył jako hostessa na urodzinach w stylu Minecraft

Mało kto o tym wie, ale Krzysztof Rutkowski jest ogromnym fanatykiem Minecrafta. Świat kwadratów stał się jego drugim domem, granie po 15 godzin dziennie wprawiło go w stan pełnej immersji ze światem nierzeczywistym.

Krzysztof od miesięcy nic nie je, bo w pełni wystarczają mu wyhodowane w Minecrafcie marchewki. Dlatego ostatnimi czasy tak potężnie schudł, chociaż temu zaprzecza, uważając, że stack 64 marchewek całkowicie odpowiada jego dziennemu zapotrzebowaniu kalorycznemu.

Jego powszechnie komentowana kwadratowa fryzura jest jego hołdem dla tej gry oraz reprezentacją jego skina w rzeczywistości.
Niestety, Krzysztof Rutkowski ma też swoją ciemną stronę. Od lat terroryzuje swojego syna i zmusza go do wspólnej gry na jego serwerze. Początkowo była to tylko niewinna zabawa, jednak z czasem Rutkowski Junior zaczął opuszczać się w nauce i wagarować, żeby kopać staremu diamenty.

Syn Krzysztofa powoli zaczął tracić kontakt z rzeczywistością, a wspólna zabawa sukcesywnie przeistaczała się w niewolniczą pracę w kopalni Rutkowskiego.

Syn początkowo się stawiał, jednak jego rewolucyjne zapędy notorycznie były tłumione przez Rutkowskiego Seniora. Gdy młody próbował odejść od kompa, stary lurował mu creepery pod chatę albo wysadzał pola marchewek za pomocą TNT.

W celu przygotowania młodego na przekazanie mu diamentowego imperium, stary Rutkowski notorycznie miesza mu świat rzeczywisty z wirtualnym. Zorganizował mu Minecraftowe urodziny, z których wyciekło poniższe zdjęcie. Widać na nim ochroniarza, który 24/7 pilnuje młodego, aby nie odchodził od kompa. Na potrzeby zdjęcia jednak pozwolił mu chwycić kawałek tortu.

Może was to śmieszyć, ale to jest poważna sprawa. Rutkowski Junior od 6 roku życia nie opuścił swojego mieszkania. Stary wkręca mu, że na zewnątrz żyją creepery i zombie, żyją w trybie hardcore na którym nie ma żadnego respawna. Chłopak nie wie, jak wygląda prawdziwy świat. Dlatego wychodzę z apelem.

Trzeba mu pomóc. Nie pozwólmy, aby chłopak dokonał ostatecznej transcendencji do świata Minecrafta.

W chwili, kiedy to czytacie, mnie już prawdopodobnie nie ma. Od godziny jakaś postać o kwadratowej fryzurze rozstawia TNT pod moim domem. Jestem jednak gotowy na to poświęcenie, jeśli dzięki tej historii uratuję kolejne ofiary Krzysztofa Rutkowskiego.
104

Oglądany: 31663x | Komentarzy: 25 | Okejek: 61 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

18.08

17.08

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało