Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

16 ludzi, którzy zostali z hukiem wywaleni z pracy

64 702  
341   42  
Ci ludzie nie zostali wyrzuceni z pracy tak po prostu. Zawalili po całości. A czasem to pracodawca dał ciała.

#1.Kolega mojej córki pracował w supermarkecie i pewnego dnia chciał wyjść wcześniej, ale szef go nie puścił. Chłopak poinformował więc klientów przez głośnik, że sklep zamyka się za pięć minut i poprosił ich, aby poszli do kas. Po tym wydarzeniu oczywiście wyszedł wcześniej... i już nie wrócił.

#2.

Pracuję na nocne zmiany w dość cichym i spokojnym miejscu, więc pewnego dnia przyniosłem konsolę Xbox, aby dostarczyć wszystkim trochę rozrywki. Nasza niewinna zabawa zamieniła się w turniej hazardowy. Pokonałem w nim szefa, który następnie zwolnił mnie za nielegalne działania w miejscu pracy.

#3.

Pracowałem jako ratownik na plaży i pomyślałem, że zabawnie byłoby założyć sobie na plecy płetwę rekina.

#4.Mój kolega został zwolniony z pracy za wdychanie helu z balonu w dziale kwiatowym i wołanie kierownika sklepu przez głośnik: „Kierownik Harry Butts (prawdziwe nazwisko było inne) jest proszony o podejście do stanowiska obsługi klienta”. Dostał tam pracę jako zwykły pakowacz, a odszedł jako legenda.

#5.

Pewnego dnia przyszłam do pracy, a kierowniczka powiedziała mi, że zwolniła mnie na wczorajszym zebraniu, kiedy spałam.

#6.

Pracowałam w tamtym miejscu od trzech dni. Mój szef wręczył mi czek i powiedział: „Melisso, masz wiele zalet, ale żadnej z nich nie potrafimy tutaj wykorzystać!”.

#7.Pracowałam w sklepie obuwniczym w centrum handlowym i poprosiłam o tydzień urlopu w sierpniu, ponieważ miałam ślub. Moja menadżerka powiedziała, że kierownikowi się to nie spodoba, a ja odparłam: „Ślub jest dla mnie ważniejszy niż wyprzedaże z okazji rozpoczęcia roku szkolnego”. Nie zwolnili mnie za to w normalny sposób, tylko przestali umieszczać w grafiku, a w końcu po prostu straciłam dostęp do strony internetowej dla pracowników.

#8.

Było to kilka lat temu w firmie zajmującej się wyrębem lasu. Pewien facet dołączył do nas i po kilku godzinach pierwszego dnia pracy podniósł na wózku widłowym swój samochód, aby zobaczyć, co tak terkocze, gdy nim jeździ.

#9.Jedna z moich koleżanek z pracy napisała na czacie grupowym dla pracowników, że nienawidzi swojej roboty i ma nadzieję, że pewnego dnia ten budynek doszczętnie spłonie. Byłem dla niej pełen podziwu.

#10.

Jeden z moich współpracowników nie dotrzymał ważnego terminu, ale nikomu o tym nie powiedział i po prostu nie pojawił się w pracy. Później okazało się, że przekazywał również część swoich zadań koledze, a następnie wszystkie zasługi przypisywał sobie. Kierownictwo chciało go zwolnić, ale nie pojawił się w pracy przez kolejne trzy dni, więc w końcu musieli jechać z wypowiedzeniem do jego domu.

#11.Pewien facet ukradł 100 dolarów z kasy pod koniec swojej PIERWSZEJ samodzielnej zmiany.

#12.

Mój kolega jechał 30 minut do pracy, aby powiedzieć szefowi, że jest chory i nie może pracować, a do tego miał już na sobie służbowy strój.

#13.Jako nastolatka przez jakiś czas pracowałam w McDonald's. Kiedy miałam 22 lata, nagle do mnie stamtąd zadzwonili i powiedzieli, że jeszcze nie zostałam oficjalnie zwolniona, ale od czterech lat nie przyszłam na żadną zmianę, więc muszą zerwać umowę...

#14.

Jako nastolatek dostałem pracę w sklepie z kostiumami. Kierownik kazał mi się ładnie ubrać na pierwszy dzień pracy, więc przyszedłem w stroju Snoopy'ego.

#15.

Facet z działu wysyłek nazywał kierownika sklepu klaunem prosto w twarz. Na początku upomniano go tylko, żeby przestał. Kiedy jednak puścił na cały regulator cyrkową muzykę, akurat gdy szef przechodził obok, w końcu został zwolniony.

#16.Pracuję w sklepie odzieżowym. Mieliśmy pracownicę, która chowała się wśród wieszaków z ubraniami i spała. Zwolniliśmy ją jednak z zupełnie innego powodu: kradła ubrania, a potem przychodziła w nich do pracy.
4

Oglądany: 64702x | Komentarzy: 42 | Okejek: 341 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

16.08

15.08

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało