Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

20 razy, kiedy ludzie zostali pozbawieni życia w sposób niesamowicie przypadkowy, niestandardowy i wysoce widowiskowy

44 695  
285   57  
To tylko kilka dobrych rad wynikających z tego artykułu: nie wchodź pod wiszący ciężar, nie idź na randkę do zoo i... nie ufaj 8-latkom. Resztę wniosków wyciągnijcie sami z lektury tego artykułu.

#1.

Fiona Given, 17 lat, została zabita przez płatnego zabójcę wynajętego przez jej byłego chłopaka po tym, jak zerwała ich związek. Zabójca miał otrzymać za to zadanie 500 000 dolarów. Morderca zabił również chłopaka, gdy dowiedział się, że 16-letni uczeń liceum, którego ojciec siedział w więzieniu za gwałt, a matka pracowała jako prasowaczka, nie dysponował kwotą 500 000 dolarów.

#2.

Louis Zaragoza, 68 lat, został zabity, gdy przygotowywał się do wyjazdu do pracy. Jego żona, Lee Zaragoza, kombinowała, by go zabić od ponad roku i wcześniej już cztery razy uszkadzała hamulce w jego samochodzie.
Feralnego dni Lee znów próbowała przeprowadzić zamach na życie męża. Właśnie miała znowu przeciąć przewody hamulcowe, gdy Louis, nieświadomy zbrodniczych zamiarów żony, podkradł się za jej plecami, złapał ją wpół i obrócił do siebie. Kobieta straciła równowagę i wpadła na niego, dźgając go w dolną komorę serca i uśmiercając go na miejscu.

#3.

Jay Newton zginął po tym, jak jego współpracownik w Sea World na Florydzie upuścił na niego kilkutonową orkę. ssak został wyciągnięty ze swojego zbiornika przy pomocy dźwigu, a ofiara podpłynęła pod spód, żeby sprawdzić uprząż. Jego kolega, operator dźwigu, Brian Hartley, upuścił zwierzaka, natychmiast miażdżąc ofiarę (i wylewając 1/4 wody z basenu).

#4.

Mahmood Foli, 22 lata, został zabity przez nieznanego członka rosyjskiej mafii po tym, jak przypadkowo zbyt wcześnie sprzątnął ze stołu gangsterowi drinka w nocnym klubie, w którym pracował. Gangster był tak zdenerwowany, że zmusił kelnera do wypicia ponad 27 litrów Coca Coli, co spowodowało śmierć w wyniku utopienia.

#5.

23-letnia Gail Queens została zabita przez swojego chłopaka pracującego w zoo, Matthew Kelaway'a, po tym, jak odmówiła mu seksu. „Zaprosił ją” do zoo, aby zobaczyła karmienie lwów, a na czas karmienia zaprowadził ją do pomieszczenia, wyposażonego w duży przesuwany panel. Wyjaśnił jej, że jest to duże szklane okno, przez które można obserwować, jak lwy pożerają swoją zdobycz. Wyszedł na "szybkiego papierosa” i zamknął ją w pokoju. Nagle panel odsunął się, ukazując twarze wielu osób wpatrujących się w nią. Już miała krzyknąć i powiedzieć im, że są po złej stronie szyby, kiedy zdała sobie sprawę, że to ona jest po złej stronie. Otworzył się kolejny panel i do pomieszczenia wbiegły trzy głodne lwy.
W szpitalu Gail przeżyła jeszcze dwa dni, po czym zmarła z powodu ciężkich obrażeń wewnętrznych.

#6.

Mary Dridely, Joseph Coles i Haven Gillies zostali zabici, gdy przechodzili obok apartamentowca w Nowym Jorku. David Smee, lat 7, i jego sześcioletnia siostra zostali pozostawieni sami w pokoju hotelowym na 27. piętrze przez swoich rodziców, którzy udali się do hotelowego kasyna. Znudzone dzieciaki doszły do wniosku, że fajnie byłoby spróbować zgnieść to „coś co wygląda jak mrówki na ścieżce poniżej” (ludzi). Zaczęli od rzucania owocami, potem szybko przerzucili się na krzesła, telewizor, a nawet szuflady z komody w sypialni.

#7.

36-letni Alex Mijtus został zabity przez własną żonę, uzbrojoną w 51-centymetrowej długości wibrator. Pani Mijtus miała już dość dziwnych praktyk seksualnych męża i pewnej nocy, podczas przedłużających się "zabaw", wepchnęła z całej siły wibrator do odbytnicy Alexa.
Wibrator przebił się przez kilka wewnętrznych organów i spowodował poważne krwawienie, co w rezultacie doprowadziło do śmierci mężczyzny.

#8.

11-letnia Mary-Lee Cooper została zabita przez swoją roczną siostrę, która wspięła się na nią, gdy Mary-Lee spała, dusząc ją.

#9.

Peter Stone, 42-latek, został zamordowany przez własną 8-letnią córkę, którą posłał do pokoju bez obiadu. Młoda Samantha Stone pomyślała, że skoro ona nie mogła zjeść obiadu, to nikt nie powinien. Wrzuciła 72 tabletki trutki na szczury do kawy ojca, podczas gdy on przygotowywał obiad. Ofiara upiła jeden łyk i natychmiast skonała. Samantha Stone dostała wyrok w zawieszeniu, gdyż sędziowie orzekli, że nie zdawała sobie sprawy z tego co robi.
Do czasu, gdy tą samą metodą miesiąc później próbowała otruć matkę.

#10.

Debby Mills, 99-latka z Newbroughton, spotkała swe przeznaczenie przechodząc przez ulicę. Nazajutrz miała obchodzić setne urodziny i właśnie udawała się do córki, by tam bawić się na jutrzejszym przyjęciu. Pechowo jej wózek inwalidzki został uderzony przez ciężarówkę dostarczającą jej urodzinowe ciasto.

#11.

17-letni David Danil został zabity przez swoją dziewczynę, gdy usiłował siłą wziąć to czego ona dać nie chciała. Te niepożądane zaloty spotkały się oko w oko z dubeltówką. Ojciec dziewczyny dał ją jej na godzinę przed randką, tak na wszelki wypadek.

#12.

27-letni Javier Halos, został zabity przez wynajmującego mu pokój Kirka Westona, bo nie płacił mu za wynajem przez 8 lat. Właściciel, Kirk Weston, zatłukł go deską klozetową na śmierć, gdy uświadomił sobie, jak długo czeka na czynsz.

#13.

Megan Fri, 44-letnia kobieta, została zastrzelona przez 14 żołnierzy, gdy nie wiadomo dlaczego znalazła się w miasteczku-makiecie, w którym żołnierze ćwiczyli strzelanie do ruchomych celów. Widząc żołnierzy idących powoli w dół ulicy Megan wyskoczyła nagle przed nimi i wrzasnęła: Boo!
Żołnierze, myśląc, że to ruchomy cel, oddali w jej kierunku łącznie 67 strzałów, z których 40 trafiło w cel. "Wyglądała jak realistycznie zrobiony ruchomy cel" - jeden z żołnierzy napisał później w swoim sprawozdaniu.

#14.

Carl Densinter, 34 lata, został zabity przez współpracownika, który próbował udowodnić mu swoją rację. Pracownik, San Amote Pet, odłączył wewnętrzne ustawienia podwozia w samolocie testowym Boeing 747 (podwozie samolotu automatycznie chowa się po starcie). Nadszedł czas lądowania i podwozie nie chciało się ponownie załączyć. Bezradny Densinter nie mógł nic zrobić, ponieważ w samolocie skończyło się paliwo. Podczas próby awaryjnego lądowania 747 eksplodował, a Densinter zginął natychmiast.

#15.

26-letni Conrad Middleton został zabity przez brata bliźniaka - Briana. Po śmierci rodziców pomiędzy braćmi wynikła niezgoda związana z domem. Conrad miał problem z powonieniem i nie wyczuwał zapachów. Po sprzeczce Brian odkręcił 3 kurki gazu w domu. Na stole zostawił pudełko cygar, zapalniczkę i karteczkę: "Przepraszam, baw się dobrze, puść dymka - Brian". Conrad zapalił cygaro, niszcząc dom i siebie.


#16.

Helena Simms, żona słynnego amerykańskiego naukowca jądrowego Harolda Simmsa została zabita przez męża, gdyż miała romans z sąsiadem. Przez okres 3 miesięcy Harold dodawał do cieni do powiek Heleny wysoce radioaktywną mieszankę uranu, aż zmarła napromieniowana. Chociaż było wiele symptomów, począwszy od całkowitej utraty włosów, ślepoty, ekstremalnych nudności aż do odpadania płatka ucha, ofiara nigdy nie wzięła udziału w żadnych zabiegach, operacjach, aby zahamować postęp choroby lub chociaż ją zdiagnozować.

#17.

Michael Lewis, homoseksualista, rozgniewany na swojego chłopaka, posłużył się filmem "Szklana pułapka 3" jako inspiracją. Narkotyzował swego chłopaka, Tony'ego Berry, do prawie katatonicznego stanu, potem założył mu na pierś i na plecy tabliczki z napisami: "Śmierć wszystkim czar*uchom" i "Bóg kocha KKK".
Lewis wysadził ofiarę w centrum Harlemu. Dwie minuty później Berry był już martwy.

#18.

Patty Winter, 35-latka, została zabita przez sąsiada w niedzielę we wczesnych godzinach porannych. Jej sąsiad, Falt Hame, od wielu lat posiadał silnik odrzutowy z Phantoma F6 na podwórzu. Odpalał go często celując w pusty budynek gospodarczy z tyłu swej posesji. Patty Winter stale skarżyła się miejscowemu szeryfowi na hałas i potencjalne zagrożenie ogniowe. Pan Hame dostał nakaz natychmiastowego usunięcia silnika. Nie spodobało mu się to.
Zaprosił panią Winter na filiżankę kawy i rozmowę o zaistniałej sytuacji. Pani Winter nie wiedziała, że sąsiad zmienił pozycję silnika. Gdy wchodziła w podwórze sąsiad aktywował go, uderzenie 5000 stopni spaliło ją natychmiast i na zawsze usunęło z drogi pana Hame.

#19.

20-letnia Julia Smeeth, została zabita przez brata, Michaela, ponieważ zbyt długo rozmawiała przez telefon. Michael uderzał siostrę bezprzewodowym telefonem i dźgnął ją kilka razy złamaną anteną.

#20.

Sierżant John Joe Winter zabił swą przyprawiającą mu "rogi" żonę faszerując jej samochód materiałami wybuchowymi. W Fordzie Taurusie, którym kierowała, było 75 kg materiału wybuchowego. Eksplozję słyszano w odległości 14 kilometrów. Żaden ślad samochodu ani ofiary nigdy nie został odnaleziony. Pozostał tylko głęboki na 55 metrów krater i 500m zniszczonej drogi.


16

Oglądany: 44695x | Komentarzy: 57 | Okejek: 285 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

05.07

04.07

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało