Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Głębokie przemyślenia internautów CII

33 290  
155   24  
Zastanówmy się nad tym przez chwilę...
46xqIAONzq57YnU9c2utzHArB9HGvQHL53vTk5mE.jpeg

#1.

Dźwięk klucza przekręcanego w zamku po tym, jak wyjdziesz z czyjegoś mieszkania jest smutny.

#2.

W jakimś punkcie historii ludzkości mężczyzna i kobieta nagrali na taśmę swój stosunek seksualny, obejrzeli nagranie i postanowili, że pozwolą innym je obejrzeć w zamian za pieniądze.

#3.

Jeśli życie pozagrobowe istnieje, musi być niezręcznie trafiać do tego miejsca z osobą, którą przed chwilą zabiłeś w bitwie.

giphy.gif

#4.

Jeśli potrafisz dobrze podrobić dyplom ukończenia kursu graficznego lub szkoły w tym temacie, jesteś praktycznie wykwalifikowany do pracy grafika.

#5.

Klip przedstawiający moment, w którym Will Smith uderzył Chrisa Rocka został obejrzany więcej razy niż film, za którego dostał statuetkę Oscara.

#6.

Jako jeden z jednojajowych trojaczków jesteś jednocześnie jednym z najrzadziej i najczęściej występujących ludzi na tej planecie.

giphy.gif

#7.

Zdecydowanie zbyt mało mówi się o tym, jak brzydkie kaczątko – po wielu latach bycia wyszydzanym – wyrasta na pięknego łabędzia. Niezaprzeczalnie największego dupka w ptasim królestwie.

#8.

Jeśli stres sprawia, że mięso smakuje gorzej, większość ludzi pewnie smakuje jak gówno.

#9.

Istnieje szansa, że ktoś, kogo znasz, wykorzysta twoją śmierć jako wymówkę, by wykręcić się z jakiegoś wydarzenia, w którym nie chciał uczestniczyć.

%D0%BF%D0%BE%D1%85%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D1%8B-the-funeral.gif

#10.

Powinniśmy bardziej doceniać to, że e-maile są darmowe.

#11.

Mężczyźni potrafią siłą umysłu przekierować przepływ krwi w organizmie.

#12.

Patrząc na to, jak zbliżamy się do ludzi, którzy nie lubią tych samych rzeczy, apka randkowa bazująca na tym, czego nie lubimy, pewnie odniosłaby sukces.

AdventurousHeartyKissingbug-size_restricted.gif

#13.

Antywakacje. Wyjedź do jakiegoś naprawdę gównianego miejsca i rób przez tydzień coś okropnego, by po powrocie życie wydawało się naprawdę dobre.

#14.

Im bardziej jesteś napalony, tym większe prawdopodobieństwo, że zrobisz coś, co w innym przypadku uznałbyś za obrzydliwe.

#15.

Definicją łodzi podwodnej nie jest statek, który może znaleźć się pod wodą, tylko statek, który potrafi wypłynąć na powierzchnię.

N-PLCJ.gif

#16.

Jeśli astronauta zginie na odległej planecie, na której nie występuje życie, wtedy ta planeta „doświadczy” śmierci przed stworzeniem życia.

#17.

Ukrywając narkotyki przy psie, zmniejszasz szanse na przyłapanie. Funkcjonariusze pewnie pomyślą, że ich pies po prostu cieszy się na widok innego psa.

#18.

Pracownicy zakładu oczyszczania miasta zupełnie nieświadomie pomagają w tuszowaniu śladów przestępstw.

PKtc.gif

#19.

Jeszcze kilkanaście lat temu różnica między amatorskim a profesjonalnym porno była kolosalna. Technologia tak poszła do przodu, że pod kątem wizualnym praktycznie nie widać różnicy.

#20.

Pikantne skrzydełka kurczaka to szczyt ludzkiej ewolucji. Jesz skrzydła ptaka, które służą do ucieczki przed drapieżnikami, pokryte chemikaliami, których rośliny używają jako mechanizmu obronnego.

#21.

Oceniając po szkieletach, dinozaury z gatunku Tyrannosaurus Rex mają krótkie łapki, a mężczyźni nie mają kutasów.

W poprzednim odcinku

3

Oglądany: 33290x | Komentarzy: 24 | Okejek: 155 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

28.03

27.03

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało