Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Ambasador Rosji oblany czerwoną farbą – prezentujemy najlepsze reakcje internautów po tym wydarzeniu

60 763  
359   197  
Dziś w Rosji obchodzony jest Dzień Zwycięstwa. Zarówno dla ZSRR, jak i obecnej Rosji to bardzo ważne święto. Z tego powodu ambasador Rosji w Polsce Siergiej Andriejew postanowił złożyć kwiaty przed pomnikiem na cmentarzu żołnierzy radzieckich w Warszawie.

#1.

Siergiej Andriejew często prowokował Polaków różnymi wpisami twierdząc, że cmentarze żołnierzy radzieckich są profanowane, że obalamy pomniki wyzwolicieli. Dziś postanowił złożyć kwiaty na cmentarzu żołnierzy radzieckich w Warszawie. Do celu nie doszedł, bo został oblany czerwoną farbą. Jak się okazało, była to sztuczna krew. Do organizacji protestu przyznała się w mediach społecznościowych ukraińska dziennikarka i aktywistka Iryna Zemliana. Zamieściła swój komentarz z opisem całego zdarzenia z jej punktu widzenia.

Dziś zakłóciliśmy złożenie kwiatów przez ambasadora Rosji pod pomnikiem żołnierzy. Podeszliśmy do ambasadora, rozerwaliśmy worki ze sztuczną krwią, ta krew spadła na ambasadora i jego współpracownika. Odeszli zawstydzeni, gdy krzyczeliśmy „faszyści. Nie pozwoliliśmy im złożyć kwiatów.

Incydentu tego nie mogli przegapić internauci i zareagowali memami.

#2.

#3.

#4.

#5.

#6.

#7.

#8.

#9.

#10.

#11.

#12.

#13.

#14.

#15.

11

Oglądany: 60763x | Komentarzy: 197 | Okejek: 359 osób
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

15.08

14.08

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało