Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Gorące zdjęcia Archany Gautam, modelki, która zajęła się polityką

40 306  
170   23  
Wiele gwiazd filmowych, modelek, a nawet aktorek porno po zakończeniu kariery zwraca się ku polityce. Jednocześnie oburzają się, gdy przypomina się im o ich dawnym zawodzie. Tak stało się z indyjską gwiazdą Bollywood i „Miss Bikini” Archaną Gautam. Piękność postanowiła zostać deputowaną i prosi, aby nie przypominać o jej przeszłości.

#1.


Archana Gautam jest dobrze znana w Indiach jako aktorka, modelka i zwyciężczyni różnych konkursów piękności. Kiedy więc jej partia, Indyjski Kongres Narodowy, wystawiła jej kandydaturę z Hastinapur do nadchodzących wyborów do Zgromadzenia Ustawodawczego stanu Uttar Pradesh, natychmiast przyciągnęło to uwagę wielu internautów.

#2.#3.


Kiedy okazało się, że piękność wchodzi do polityki, internauci natychmiast wyciągnęli foldery z jej zdjęciami w strojach kąpielowych. Zdjęcia zalały indyjską część internetu, na co natychmiast zareagowała początkująca polityk. Archana, niespecjalnie ucieszona tą nagłą popularnością, zwróciła się do rodaków i poprosiła ich, aby nie mylili jej przeszłości z teraźniejszością.

#4.#5.


W wywiadzie dla agencji informacyjnej ANI Gautam powiedziała:
Kiedyś reprezentowałem Indie w konkursie Miss Bikini 2018. Byłam Miss Uttar Pradesh 2014 i Miss Cosmo World 2018. Teraz proszę ludzi, aby nie mylili mojego zawodu w branży medialnej z moją karierą polityczną.

#6.


Nietrudno się domyślić, że apel ten przyniósł zupełnie odwrotny skutek.

#7.#8.


Bo też i nie ma się czego wstydzić. Teraz jedynie czyny Archany pokażą, że traktuje serio wejście do świata polityki. Gautam powiedziała, że jeśli zostanie wybrana, skupi się na rozwoju Hastinapur, a zwłaszcza na promocji turystyki.

#9.#10.


Hastinapur jest ulubionym miastem Archany Gautam i ma starożytną i piękną historię. Po raz pierwszy wspomniano o nim w indyjskim eposie Mahabharata jako o stolicy potężnego państwa Pandawów. Gautam uważa, że miasto zasługuje na to, by stać się głównym ośrodkiem turystycznym kraju.

#11.#12.


Hastinapur to miejscowość turystyczna, jest wiele starożytnych świątyń, ale ludzie nie mogą tu przyjechać ze względu na brak przyzwoitego transportu. Pierwszą rzeczą, którą zrobię, to wybuduję przystanek autobusowy i stację kolejową. Bo kiedy napływ turystów tutaj się zwiększy, ludzie będą mieć pracę.

#13.


Wielu osobom w Uttar Pradesh podoba się program wyborczy Archany i są gotowi na nią głosować. W końcu taki na przykład aktor i kulturysta Schwarzenegger został gubernatorem Kalifornii i to wcale nie najgorszym...
15

Oglądany: 40306x | Komentarzy: 23 | Okejek: 170 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

20.05

19.05

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało