Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Czy wiesz jak skutecznie wezwać pomoc?

72 955  
292   9  
Kliknij i zobacz więcej!W ramach akcji, że Joe Monster nie tylko bawi ale również uczy, z uwagi na to, iż sezon urlopowy w pełni, dzisiaj doradzimy w jaki sposób w morzu, jeziorze lub basenie wzywać pomocy w sytuacji zagrożenia. Z uwagi na to, że to kobiety częściej potrzebują takiej pomocy, to do nich właśnie kierujemy poniższy poradnik.

Każdemu może się zdarzyć, że podczas kąpieli poczuje się słabo i wtedy nie bardzo wie co robić. Czasy takie nastały, że gdy krzyczymy "RATUNKU" to większość osób odwraca się tyłem do nas i oddala się lekkim truchtem. Machanie ręką też niewiele daje, poza tym, że ktoś nam odmacha. Co więc robić?

Co robić w takiej sytuacji gdy potrzebujemy pomocy będąc w morzu czy innym zbiorniku wodnym? Za chwilę poznasz procedurę zachowania podczas zagrożenia w wodzie gwarantującą, że na 100% zostaniesz uratowana.

Specjalnie dla naszych czytelniczek zrobiliśmy zdjęcie takiego prawidłowego i skutecznego wzywania pomocy. Oto ono:


Kliknij i zobacz więcej!

I jeśli tak zrobisz w sytuacji zagrożenia, to gwarantujemy Ci, że uzyskasz pomoc i na dodatek zazwyczaj na ratunek ruszy więcej niż jedna osoba i będą się ścigać kto pierwszy do ciebie dopłynie!

Jednak jest jedno "ale"...

O ile wyglądasz jak ta pani z prawej i masz majteczki podobnej wielkości, to możesz być spokojna, że ktoś cię uratuje, natomiast gdy wyglądasz i masz majtki tej wielkości, co pani z lewej, to lepiej dla ciebie będzie nie oddalać się zbytnio od brzegu...  Tak będzie bezpieczniej... ;)

17

Oglądany: 72955x | Komentarzy: 9 | Okejek: 292 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

08.05

07.05

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało