Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Internauci wspominają największe skandale, jakie miały miejsce w ich szkołach

84 282  
364   93  
Szkolny dress code, dyrektor zboczeniec, czy przemoc i alkohol? Czyli wspomnienia internautów dotyczące największych skandali, jakie miały miejsce w ich szkołach.

#1.

W szkole obowiązywał ścisły dress code. Jeśli dziewczynki go nie przestrzegały, były zmuszane do przebierania się w ubrania dostarczone przez szkołę. Po czasie wyszło na jaw, że dyrektor miał ukrytą kamerę w pomieszczeniu przeznaczonym na przebieralnię dla dziewczynek.

#2.

Żeby za bardzo się nie rozgadywać, to dyrektor został aresztowany za ukrywanie kamer w łazienkach uczniów. Dodam, że była to podstawówka. Koleś był niezłym zbokiem...

#3.

W moim gimnazjum zakazano przytulania się i trzymania za rękę przez uczniów na korytarzach w trakcie krótkich przerw, które wystarczały tylko na zmianę sal, bo to blokowało ruch w przejściu. Na znak protestu wszyscy z najstarszego rocznika bez przerwy się przytulali. Kilkoro uczniów zostało za to zawieszonych. Trafiliśmy z tematem nawet na okładkę jakiegoś znanego pisma.

#4.

W szkole średniej zmuszano nas, aby oddawać swoje telefony komórkowe wicedyrektorowi. Ten trzymał je "w zamknięciu" do końca zajęć, kiedy to oddawał je nam z powrotem. Pewnego dnia smartfony do nas nie wróciły. Skradziono wtedy około 120 telefonów.

#5.

Dyrektor sypiał z jedną z uczennic, a potem wyciekły jego nagie zdjęcia i erotyczne wiadomości, które z nią wymieniał.

#6.

Dwie laski zaszły w ciążę... z tym samym kolesiem.

#7.

Kiedy nauczycielka religii zdradziła swojego męża z nauczycielem matematyki.

#8.

Nauczyciel wychowania fizycznego uderzył dyrektora w głowę, ponieważ ten zaprotestował przeciwko brutalnemu traktowaniu uczniów podczas zajęć sportowych.

#9.

Był moim ulubionym nauczycielem od przedmiotów ścisłych, dopóki nie okazało się, że molestował uczennice.

#10.

Babka ze stołówki sypiała z uczniami i kupowała im alkohol.

#11.

Dyrektor ukradł pieniądze ze szkoły i wyjechał z kraju.

#12.

Dwie dziewczyny postanowiły pobić się w klasie w trakcie zajęć. Jedna drugiej wyrwała część włosów, złamała nos i poważnie ją okaleczyła. Ta poturbowana została wysłana na pogotowie, a ta druga zawieszona na dwa tygodnie. Były w 7 klasie.

#13.

Byłam w piątej klasie, kiedy wybuchła afera, że nauczyciel, który uczył nas rok wcześniej, molestował cheerleaderki.

#14.

W gimnazjum grupa dzieciaków zajmowała się handlem trawką. Pewnego dnia jeden z ich klientów postanowił skonsumować towar w szkole. Dzieciaki nie chciały, żeby ktoś go przyłapał, bo na pewno od razu by ich wydał, więc włączyły alarm przeciwpożarowy. Wszyscy się ewakuowali i poszliśmy do domu.

#15.

Byłem w czwartej klasie, kiedy ktoś napisał na ścianie w łazience, żeby nikt nie przychodził w piątek do szkoły, bo będzie "bang bang". Ktoś zwrócił na to uwagę i wezwano policję. W piątek mieliśmy wolne, a policja przeszukała szafki wszystkich uczniów w poszukiwaniu broni.
7

Oglądany: 84282x | Komentarzy: 93 | Okejek: 364 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

20.05

19.05

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało