Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Ludzie, którzy świetnie bawią się w pracy VIII - "Kolega z pracy dorwał się do drukarki etykiet"

69 501  
414   39  
Praca to nie tylko obowiązki - czasami to też niezłe pole doświadczalne do testowania swojego poczucia humoru. A niektórzy, trzeba im to przyznać, bawią się w pracy całkiem nieźle.

#1. "Uświadomiliśmy sobie z kolegami, że nosimy takie same kurtki. Jedyną opcją było spięcie ich ze sobą w jedną wielką kurtkę dla trzech osób"#2. "Mój kolega, który jest ogrodnikiem, podsyła mi czasem swoje zdjęcia z pracy"#3. Jedyny właściwy sposób posypywania dróg solą#4. "W ubikacji w małej lokalnej kawiarni za podstawkę pod szczotkę do muszli służy kubek Starbucksa"#5. Niczym z Pogromców duchów: "Do kogo zadzwonisz? Do nikogo, prowadzisz samochód"#6. Ręcznikowy ludzik zostawiony przez obsługę hotelu#7. "Kolega z pracy dorwał się do drukarki etykiet"#8. "Umówiliśmy się z kolegami, że na Halloween wszyscy przyjdziemy do pracy przebrani za smerfy. Tylko ja dotrzymałem słowa"#9. "Znalazłem to na oddziale psychiatrycznym w szpitalu, w którym pracuję"Tiara bezpieczeństwa.

#10. Wystawa romansideł w księgarniStary, gdzie moja koszulka?

#11. Poznajcie Charlene. Charlene pracuje w Walmarcie i pozuje przy różnych produktach do zdjęć, które lądują potem na facebookowym fanpage'u sklepu#12. "Pracuję w sklepie fotograficznym w Norwegii. Tak wyglądała nasza ostatnia kartka świąteczna"#13. "W pracy mamy nowy ekspres do kawy. Zanim ktokolwiek zdążył go użyć, przykleiłem tę karteczkę. Najlepsze trzy godziny mojego życia"Aktywowany głosem.

#14. "66-letni recepcjonista w naszej firmie drukuje memy i wiesza je na tablicy ogłoszeniowej"Kiedy chcesz wyjść z pracy trochę wcześniej, ale szef przypomina ci, że przed tobą jeszcze 7 godzin roboty.

#15. "Do kolesia, który ukradł nam antydepresanty: mamy nadzieję, że jesteś teraz zadowolony"#16. "Autentyczna rozmowa o pracę. Podchodzimy do Halloween całkiem na poważnie"#17. Biurowy pająk Herman - asystent ds. sieci#18. "UFO uchwycone na taśmie"#19. "Zatrzymałem się w chińskiej restauracji, żeby coś przekąsić i dokończyć robotę. Nie zawiodłem się"#20. "Na Halloween pracownicy mojego ojca przebrali się... za niego samego. Wyszło im to całkiem nieźle"W poprzednim odcinku: Stan pacjentów opisany kolorowymi żelkami

2

Oglądany: 69501x | Komentarzy: 39 | Okejek: 414 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

28.09

27.09

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało