Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Największe obciachy ostatnich dni - 18-latka poprosiła policjantów o lufkę

93 463  
285   104  
W dzisiejszym odcinku m.in. nierozgarnięta 18-latka, kombinatorstwo rodem z Nowego Targu oraz historia o tym, jak pewna matka z Armenii oszukała Polskę w finale Eurowizji Junior.

#1. Gwiazda reality show sprzedaje swoje pierdy za tysiące dolarów

image?url=https%3A%2F%2Fstatic.onecms.io%2Fwp-content%2Fuploads%2Fsites%2F20%2F2021%2F12%2F16%2Fstephanie-matto.jpg

Stephanie Matto, 31-letnia gwiazda show „90 Day Fiancé” (w Polsce znanego jako „Wiza na miłość”), kilka miesięcy temu założyła serwis 18+ do subskrypcji dla fanów - Unfiltrd. Okazało się, że oprócz typowo erotycznych treści związanych z jej zdjęciami czy bielizną, dostaje wiadomości z prośbami o jej zapach prosto z jelit. Kobieta wreszcie się przełamała i zaczęła sprzedawać specjalnie przygotowane słoiczki. W pierwszym tygodniu zarobiła 50 tys. dolarów, a nowych zamówień przybywa i ta kwota stale rośnie. Kolejnym etapem mają być filmiki dokumentujący cały proces powstawania produktu. Zdradziła, że aby móc spełnić oczekiwania, dwa dni w tygodniu musi porzucić dietę na rzecz bardziej „gazowej”.

https://www.youtube.com/watch?v=rCPPCQrzxWg

#2. Przenieśli stację badania powietrza, żeby poprawić jego jakość?

main_02by_problem_nie_ma_problemu.jpg,

W Nowym Targu od 5 lat działała stacja Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska. Była ona umieszczona na terenie należącym do miasta, za szkołą podstawową. Teraz została ona jednak przeniesiona w inne miejsce. Zdaniem działaczy Alarmu Smogowego wynika to z faktu, że stacja ta pokazywała najwyższe stężenia rakotwórczego benzo(a)pierenu i pyłu zawieszonego w całej Unii Europejskiej. Teraz umiejscowiono ją tak, że z dużym prawdopodobieństwem jakość powietrza będzie lepsza. Oficjalnie o usunięcie stacji pomiarowej wystąpiła rada rodziców i dyrekcja szkoły. Ma tam powstać plac zabaw i ścieżka edukacyjna o ekologii.


#3. Mama zwyciężczyni Eurowizji Junior apelowała o niegłosowanie na Polskę

l_1934715cf6b2f3b_.jpg

19. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci wygrała reprezentantka Armenii, Maléna. Drugie miejsce w konkursie zajęła reprezentująca Polskę Sara James z piosenką pt. „Somebody”. Ostateczna różnica między dziewczynami wyniosła 6 punktów. Do sieci trafiły screeny wpisów mamy reprezentantki Armenii. Internautom nie spodobał się jej apel, w którym podkreślała, aby nie głosować na nikogo z trójki: Polska, Francja lub Rosja. Również jurorzy z Armenii nie byli zachwyceni występem naszej reprezentantki, dostała od nich 1 punkt (tak samo zagłosowali eksperci z Rosji). Dodatkowo kobieta zamieściła poradnik, jak głosować więcej niż raz z jednego urządzenia.
#4. 18-latka poprosiła policjantów o lufkę

08panie_wladzo_oddaj_mi_pan_mojego_lolka.jpg

Sytuacja miała miejsce w Bydgoszczy 13 grudnia w okolicach południa. 18-letnia kobieta zatrzymała auto obok nieoznakowanego samochodu policji. Jak relacjonuje kom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy:

„Wywiadowcy” przystanęli na ulicy Jaskółczej. Wówczas obok nich zatrzymał się Seat Ibiza, kierowany przez młodą kobietę. Gdy pojazd ten zrównał się z autem policyjnym, mężczyzna siedzący na fotelu pasażera dał znak, by otworzyć okno. Policjant kierowca to uczynił. Spore było jego zdziwienie, gdy usłyszał pytanie od kierującej: „Czy macie pożyczyć lufkę?”.
Okazało się, że kobieta ma przy sobie działkę suszu roślinnego, a po przeprowadzeniu badania śliny stwierdzono obecność kokainy w organizmie. Jej pasażer był czysty.


#5. Zakaz śmiechu i picia alkoholu na 11 dni

3353df42dbbf143b214788355845f348.jpg

W Korei Północnej upamiętniano 10. rocznicę śmierci Kim Dzong Ila. Z tej okazji wprowadzono specjalny dekret, który na okres 11 dni zakazał śmiechu i spożywania alkoholu. Standardowo przy tej rocznicy trwał on 10 dni, ale ponieważ to okrągła rocznica, postanowiono to wydłużyć. W dniu rocznicy, 17 grudnia, zakazane też jest robienie zakupów. Jeśli ktoś ma w tym czasie urodziny, także ich nie może świętować. W przypadku śmierci bliskiej osoby w tym czasie nie ma mowy o żadnej żałobie, trzeba z nią poczekać do zakończenia żałoby po byłym dyktatorze.


#6. Chińczycy szkodzą Wiedźminowi

89hewv3hvc381.png

W ciągu kilkunastu dni średnia ocen gry „Wiedźmin: Dziki Gon” na platformie Steam spadła z 97% pozytywnych do 87%. Okazało się, że jest to wynik masowego ataku użytkowników z Chin, którzy byli niezadowoleni z faktu wykluczenia gracza z ich kraju z rozgrywek w turnieju Gwinta. Wangid, który reprezentuje Chiny, podczas rozgrywek Masters miał namawiać innych graczy do poddawania meczów. Takie działanie miało spowodować jego awans w rankingu.


W poprzednim odcinku: Kibole Legii pobili piłkarzy klubu w autokarze

3

Oglądany: 93463x | Komentarzy: 104 | Okejek: 285 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

03.12

02.12

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało