Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

„Doktor Magiczny Flet”: ginekolog z Włoch i jego innowacyjna metoda leczenia

37 046  
185   54  
Ten skandal seksualny wstrząsnął całymi Włochami. Ginekolog dr Giovanni Miniello z Bari, nazywany „Doctor Magic Flute”, twierdził, że może wyleczyć kobiety z raka poprzez seks. Proponował pacjentkom, by się z nim "przespały", twierdząc, że wyleczy je to z tej strasznej choroby.

60-letni doktor Giovanni Miniello został zwolniony po tym, jak przyłapano go w pokoju hotelowym z aktorką grającą rolę pacjentki. Wszystko, co się wydarzyło, zostało sfilmowane. Zboczony lekarz próbował "wyleczyć" dziewczynę, uprawiając z nią seks. Miniello stwierdził później, że w ciągu swojej 40-letniej kariery pomógł w ten sposób setkom kobiet i został ojcem wielu dzieci w całych Włoszech.


Na ginekologa zwrócił uwagę włoski program telewizyjny Le Lene po tym, jak jedna z ofiar poskarżyła się na niego w programie. Kobieta powiedziała: lekarz oferuje pacjentom leczenie seksualne. Po wyemitowaniu programu do redakcji zgłosiło się jeszcze 15 kobiet, którym Miniello również podczas konsultacji w Bari udzielił wyraźnych sugestii. 33-letnia Anna Maria skłoniła reżyserów programu telewizyjnego do zbadania sprawy. Powiedziała, że przyszła na konsultację do Giovanni Miniello po nieudanych próbach zajścia w ciążę. Otrzymała skierowanie na badania.


Włoszka mówi, że od samego początku zauważyła nieprofesjonalne zachowanie lekarza. Po badaniu dotknął jej piersi bez żadnego wyjaśnienia i powiedział, że lubi kobiety z małymi piersiami. Kiedy Anna Maria skontaktowała się z nim później, aby poznać wyniki testu, Miniello powiedział jej, że ma raka, ale może ją wyleczyć uprawiając z nią seks. Lekarz zaproponował, że umówi się na wizytę. Przed telefonem zszokowana pacjentka zasięgnęła porady prawnej. Nagrała rozmowę telefoniczną i wysłała nagranie do redakcji programu telewizyjnego Le Lene, który bada skandaliczne sprawy.


Ekipa filmowa zatrudniła aktorkę, która poszła na wizytę do Giovanniego Miniello. Ten od razu powiedział jej, że zauważył białe kropki na szyjce macicy, które wskazują na wirusa brodawczaka ludzkiego i zasugerował przespanie się z nim. Nieszczęsny lekarz twierdził, że seks z nim działa jak szczepionka i da jej odporność na straszną chorobę. Ginekolog powiedział, że pacjentka nie dostałaby „przeciwciał”, gdyby uprawiała seks z prezerwatywą.


Kiedy Miniello był z aktorką w hotelu i zaczął się rozbierać, do pokoju wpadła ekipa filmowa. Zboczeniec bronił się, mówiąc, że w ten sposób prowadził badania medyczne i uratował już wiele kobiet.


Pomimo wszystkich oskarżeń i dowodów Giovanni Miniello nadal twierdzi, że oferował alternatywne leczenie, które pomogło już setkom pacjentek. Dodał, że nigdy nie zmuszał kobiet do seksu, ale zawsze dawał im wolność wyboru. Prokuratura miasta Bari wszczęła oficjalne śledztwo w sprawie tej skandalicznej historii.

5

Oglądany: 37046x | Komentarzy: 54 | Okejek: 185 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało