Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Przypadkowo źle wysłany SMS stał się początkiem pięknej przyjaźni

41 987  
253   22  
W 2016 roku Wanda Dench napisała SMS do swojego wnuka, by zaprosić go na obiad z okazji Święta Dziękczynienia. Pomyliła numery i wiadomość trafiła do kompletnie jej nieznanego młodego mężczyzny.

#1.


- Obiad na Święto Dziękczynienia w moim domu 24 listopada o 15:00. Daj znać, czy przyjdziecie. Mam nadzieję, że was wszystkich zobaczę. Oczywiście razem z Amandą i Justinem.
- Kto to?
- Twoja babcia :)
- Babcia? Daj zdjęcie.
- Czyje?
- Twoje lol
- To ja w pracy
- Nie jesteś moją babcią.
- Ale czy mimo to załapię się na coś do jedzenia?

- Oczywiście, że tak. Od tego są babcie... nakarmią każdego.


#2. Gdy Wanda zdała sobie sprawę, że pomyliła numery telefonu, nie wycofała zaproszenia. Jamal obiecał, że odwiedzi kobietę i jej męża Lonnie'ego.


#3. Tak rozpoczęła się piękna przyjaźń, która trwa do dziś.


#4. Wkrótce potem Jamal wraz ze swoją dziewczyną Mikaelą zaczęli spędzać więcej czasu z Wandą i Lonniem, stając się naprawdę bliskimi przyjaciółmi. Wspólne spędzanie Święta Dziękczynienia, a także innych świąt, stało się ich tradycją. Przez lata stali się naprawdę bliscy, udowadniając, że nawet zupełnie obcy ludzie, którzy mogą wydawać się bardzo różni, mogą zostać przyjaciółmi.


#5.


#6.


#7.


#8. Dwie pary stały się niejako internetową sensacją. Zdjęcia ze wspólnych spotkań Jamal publikował na swoim Instagramie.


#9.


#10. Podczas pandemii Wanda i Lonnie zachorowali ciężko na Covid-19. Kobiecie udało się wyzdrowieć, niestety, Lonnie nie miał tyle szczęścia.


#11.


Zapewne do niektórych dziś wieczorem doszła już wiadomość, że Lonniemu się nie udało... Odszedł w niedzielę rano. Wanda powiedziała mi, że cała miłość i wsparcie, jakie otrzymywał, spowodowało, że odszedł z uśmiechem. Dziękuję za to każdemu z was!

#12. W 2020 roku spędzili ponownie wspólnie Święto Dziękczynienia, ale kogoś przy stole brakowało.


Znając historię Wandy mnóstwo osób, które śledzą profil Jamala, wysłało kondolencje oraz słowa otuchy dla wdowy. Jamal zebrał wszystkie życzenia, pliki i filmiki i wysłał do Wandy. Niesamowita ilość słów pocieszenia spłynęła także bezpośrednio na instagramowe konto Dench.

#13. Na listopadowym obiedzie w 2020 roku pojawił się też wnuk...


#14.


#15.


#16. Rok 2021 nie będzie inny - Jamal i Wanda kontynuują piękną tradycję wspólnego świątecznego obiadu jako nieznajomi, którzy stali się bliskimi przyjaciółmi.


Nie mogę się doczekać, aż siądę przy stole z rodziną i znajomymi. Jamal obiecał przynieść placek dyniowy.

#17.


7

Oglądany: 41987x | Komentarzy: 22 | Okejek: 253 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

29.01

28.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało