Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

15 osób, które w wyjątkowo głupi sposób zapracowały na utratę posady

75 226  
318   151  
Co prawda mamy takie czasy, że trzeba się naprawdę napracować, żeby nikogo nie obrazić swoją wypowiedzią, ale nie zwalnia to absolutnie od myślenia. Warto się czasami dziesięć razy zastanowić, zanim zrobi się coś dziwnego w miejscu publicznym albo opublikuje w necie. Pani Basia wie sporo na ten temat...

#1. Ten geniusz podczas szturmu na Kapitol miał na szyi plakietkę z pracy.


Wszyscy, którzy zostali aresztowani podczas szturmu na Kapitol i stracili pracę, pewnie rozumieją teraz, dlaczego ich dziadkowie nosili kaptury.

#2. "Umawiam się z Murzynem"


W czwartek, 28 maja 2020 roku, departament policji w Thomaston został poinformowany o publikacji dokonanej przez oficera policji na jednym z portali społecznościowych. Oficer skontaktował się ze swoim przełożonym w sprawie publikacji, a ten z kolei zwrócił się do komendanta Richardsona. Natychmiast rozpoczęto śledztwo, w rezultacie którego patrolowy X został zwolniony i nie będzie już reprezentował departamentu policji w Thomaston. Tego typu wypowiedzi nie spełniają naszych wysokich standardów i nie są czymś, czego nasze społeczeństwo oczekuje od naszych oficerów.

#3. Stażystka w laboratorium


Kiedy rozpoczęła się kwarantanna, wszyscy pracowaliśmy z domu. W naszym laboratorium było kilka wyjątków, ponieważ praca z domu bez odpowiedniego sprzętu nie byłaby po prostu możliwa.
Kiedy wróciliśmy do pracy, wszyscy mieliśmy na twarzy maseczki i utrzymywaliśmy bezpieczny dystans od siebie. Po jakichś 3 miesiącach mieliśmy młodą stażystkę, która przeprowadzała badania naukowe potrzebne do napisania pracy. Chciała być toksykolożką, więc z pewnością miała podstawową wiedzę dotyczącą ludzkiego ciała i jak ono zachowuje się w obecności ciał obcych.
Tanecznym krokiem weszła przez drzwi bez maseczki. Ochrona zatrzymała ją, a ta wpadła w szał. Wszyscy wystawiliśmy głowy zza drzwi, żeby się temu przyjrzeć. Dziewczyna zaczęła drzeć się na temat "wolności", że "maski blokują dopływ tlenu" i "maski mogą przenosić bakterie". Wszystko dlatego, ponieważ nie chciała założyć maseczki.
Po kilku minutach podszedł do nich kierownik naszego działu, który ma doktorat z mikrobiologii. Zażądał, aby oddała przepustkę i powiedział: "Jak, do cholery, chcesz robić karierę jako naukowiec, jeżeli przeczysz faktom naukowym i wolisz słuchać jakichś konspiracyjnych, gównianych teorii? Z pewnością skontaktuję się z twoją uczelnią, bo nie chcę, żeby twoja noga stanęła w żadnym innym laboratorium z powodu twojego dziecinnego zachowania".
Dziewczyna próbowała się rozpłakać i zaczęła ubłagiwać go, zrzucając winę na media społecznościowe, które "zrobiły jej pranie mózgu" i tak naprawdę to ona w to nie wierzy. Niestety, trochę za późno...

#4. Nowo zatrudniona osoba, która przepracowała tu zaledwie 5 dni, nazwała mnie głupim ch*jem, bo miałem na sobie koszulkę z Bidenem. Dowiedziała się także, że jestem szefem jej szefa. Było całkiem zabawnie.


#5. Członek uczelnianej drużyny tenisowej został zawieszony po tym, jak podczas meczu powiedział swojemu czarnoskóremu rywalowi, Johnowi Wilsonowi IV, "ja przynajmniej znam swojego ojca".


#6. "Wróćmy do posiadania niewolników. Może wtedy będą mieli dobry powód, żeby narzekać".


Dotarły do nas rasistowskie i pełne nienawiści komentarze zamieszczone przez jedną z naszych pracownic i jej syna. Pracownica została zwolniona. W naszej firmie nie tolerujemy tego typu zachowań. Szczerze przepraszamy każdego, kto mógł poczuć się urażony. Pozostaniemy konsekwentni w tym, by wyeliminować wszystkie rasistowskie i nienawistne zachowania. Dziękujemy.

#7. Recepcjonistka z własnymi przekonaniami


Odbieram telefony w gabinecie lekarskim. Dzisiaj miałam swoją pierwszą pacjentkę, która chciała zapisać na szczepienie przeciwko Covid-19 swojego wnuka. Odmówiłam. Powiedziałam, że moje sumienie mi na to nie pozwala. Co dziwne, wcale nie była zła. Właściwie to nawet pochwaliła moje zachowanie, ponieważ ona też się z tym nie zgadza. Przyszła tu, ponieważ czuła na sobie presję otoczenia. Prędzej stracę pracę, niż zapiszę dziecko na to śmieciowe szczepienie. Szczepienie dzieci to granica, której nie zamierzam przekraczać.

#8. Kobieta, która wykonywała nazistowskie pozdrowienie i nie miała maseczki. Jest dyrektorem rekrutacji medycznej w szpitalu Montclair w New Jersey.


#9. "Bez zastrzyku, bez pracy. Będzie nam was brakowało" – ciasto, które szef podarował swoim niezaszczepionym pracownikom.


#10. Była znana belgijska kolarka Tara Gins nie dostała w styczniu 2021 roku pracy jako dyrektor sportowy jednego ze swoich rodzimych klubów ze względu na... nagą sesję, której udzieliła do jednego z kalendarzy.


Pani Gins w maju 2020 roku wzięła udział w rozbieranej sesji dla magazynu Playboy, a kilka tygodni później pozowała nago do jednego z belgijskich kalendarzy. Sama skwitowała to słowami: "Najwyraźniej zdjęcia są ważniejsze niż umiejętności czy doświadczenie".

#11. Nauczycielka Amy Kupps z Karoliny Północnej straciła pracę w jednej ze szkół po tym, gdy okazało się, że publikuje swoje pikantne zdjęcia w serwisie OnlyFans.


32-latka nie ukrywa, że początkowo była załamana decyzją dyrekcji szkoły, ale dziś już wie, że zmiana wyszła jej na dobre. Kupps przyznaje, że dzięki erotycznym zdjęciom zarabia miesięczne gigantyczne pieniądze.

#12. Serbska siatkarka została zawieszona, gdy wykonała "skośne oczy" w meczu przeciwko Tajlandii.


Siatkarka serbskiej drużyny narodowej została zawieszona na dwa mecze z powodu rasistowskiego gestu podczas meczu przeciwko Tajlandii. 23-latka została przyłapana przez kamerę, jak przy pomocy palców robi "skośne oczy". Zawodniczka wraz z Serbską Federacją Siatkarską przeprosiły za ten incydent. Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej nałożyła także karę grzywny na federację.

#13. 26-letni listonosz z New Jersey może usłyszeć nawet karę 5 lat więzienia, ponieważ wyrzucił do śmietnika 99 kart do głosowania, które były przeznaczone dla dzielnicy, która silnie popiera Demokratów.


#14. RBM Comedy już nie reprezentuje Andrew Lawrence'a, który skomentował fakt, że czarnoskórzy piłkarze reprezentacji Anglii w piłce nożnej nie strzelili swoich karnych w finałowym meczu przeciwko Włochom w finale Mistrzostw Europy w 2020 roku. Organizatorzy i sponsorzy odwołali także wiele występów komika.


1. Ja tylko mówię, że biali swoje karne strzelili.
2. Rozumiem, że to mogło urazić wiele osób, ale ja tylko stwierdzam, że czarni kiepsko strzelają karne.

#15. Nauczycielka z Teksasu, która chciała się skontaktować z Donaldem Trumpem, żeby deportował niektórych jej uczniów, została zwolniona.


15

Oglądany: 75226x | Komentarzy: 151 | Okejek: 318 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

25.01

24.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało