Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Teorie konspiracyjne internautów, które ich zdaniem są prawdziwe

54 352  
231   85  
Tym razem internauci postanowili podzielić się czasem nieco szalonymi teoriami konspiracyjnymi, które ich zdaniem są w 100% prawdziwe, albo przynajmniej zawierają w sobie jakieś ziarno prawdy.

#1.

To Apple stworzyło pierwsze memy i żarty o AirPodsach, aby zwiększyć ich sprzedaż, bo początkowo nie szła ona za dobrze.
- OhWaTaGooSieAm

#2.

Z biegiem lat kartonowe wkłady do rolek papieru toaletowego mają coraz większą średnicę. Dzięki temu cała rolka pozostaje tego samego rozmiaru, podczas gdy samego papieru jest coraz mniej.
- aaronm007

#3.

W moim lokalnym centrum handlowym odkąd pamiętam jest takie miejsce, gdzie sprzedają zupę. Nigdy nie widziałem, żeby ktoś tam coś jadł ani żeby ktoś coś stamtąd zamawiał. Rzadko w ogóle widzę kogoś przy kasie. Kiedy centrum handlowe zostało zamknięte z powodu pandemii, kilka sklepów zostało otartych, w tym nasza zupiarnia.

Ostatni raz byłem na zakupach kilkanaście dni temu, a to miejsce wciąż tam było, jak gdyby nigdy nic. Razem z mamą mamy taką teorię, że to jest pralnia brudnych pieniędzy należąca do jakiejś lokalnej mafii.
- HatCoffee

#4.

Firmy produkujące gry zobaczyły, jak duży zysk przynosi hazard. Więc zamienili swoje produkty w miejsce hazardu dla nieletnich. Wiecie... całe to otwieranie paczek z niespodziankami za pieniądze. Łatwy zarobek, a ludzie i tak się cieszą.
- Prof_V

#5.

Rządy całego świata współpracowały z firmami technologicznymi w celu propagowania robienia selfie wśród ludzi. Dzięki temu każdy obywatel bez zająknięcia dzieli się swoją twarzą w internecie.
- KirbyBucketts

#6.

BIC nie napełnia już swoich zapalniczek taką ilością gazu, jak robił to w przeszłości.
- MFNLyle

#7.

Urząd transportu kupił kiedyż za dużo pachołków drogowych i nie ma ich gdzie składować, więc trzyma je na losowych drogach i tylko od czasu do czasu przekłada z jednego miejsca na drugie.
- dendrobating

#8.

Na Twitterze istnieje ogromna ilość kont, które tylko sprawnie udają, że są "prawdziwe" (retweetują, wdają się w dyskusję i ogólnie zachowują się jak prawdziwi ludzie), aby móc lepiej reklamować produkty, lajkować dane wpisy, obserwować profile itd.
- Snoo_97670

#9.

Większość firm budowlanych jest obecnie prowadzona przez ludzi, którzy się na tym nie znają. Są oni bowiem potomkami ludzi, którzy się znali, a tylko odziedziczyli po nich biznesy.
- Urbanfalcon756

#10.

Pojemniki na mokre chusteczki dla niemowląt są specjalnie zaprojektowane w taki sposób, aby "przypadkiem" wyciągały się po 3-4 chusteczki niemal za każdym razem, przez co szybciej się kończą i częściej musisz kupować nowe opakowanie.
- Just_For_ShiGrins

#11.

Odzież damska nie ma kieszeni, co stanowi efekt działania lobby torebkowego. Nikt nie chce, aby kobiety miały gdzie trzymać swoje rzeczy, bo w przeciwnym razie jaki sens miałoby kupowanie torebek.
- jaspellior

#12.

Rząd tworzy (albo przynajmniej promuje) najbardziej niedorzeczne i szalone teorie spiskowe, aby te prawdziwe były przez to z miejsca dyskredytowane.
- RoyalC90

#13.

Światowa giełda papierów wartościowych to tylko wydmuszka, a większość transakcji odbywa się za kulisami.
- Steve_warsaw

#14.

Rząd nas szpieguje, ale nie na poziomie jednostki (nie czyta wszystkich naszych wiadomości i nie podgląda nas na każdym kroku jak u Orwella), ale na poziomie ogólnym. Algorytmy skanują maile i filtrują nasze dane, aby w ten sposób wyłapywać wszelkie nieprawidłowości.
- Sr_paco
7

Oglądany: 54352x | Komentarzy: 85 | Okejek: 231 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

28.11

27.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało