Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni – Prawie 700 tys. zł za dwa miesiące pracy. Polityk się tłumaczy: To nie moja decyzja

82 705  
256   165  
W tym odcinku m.in. narodowiec , który zagłuszał 94-letnią uczestniczkę Powstania Warszawskiego, polityk, który zarobił prawie 700 tys. zł za dwa miesiące pracy oraz koniec kariery legendy piłki.

#1. Milcz, głupi chłopie! – 94-letnia uczestniczka Powstania Warszawskiego do Bąkiewicza

Podczas manifestacji przeciwko wyjściu Polski z Unii Europejskiej na scenę weszła Wanda Traczyk-Stawska, 94-letnia uczestniczka Powstania Warszawskiego. Podczas jej przemówienia narodowcy z Robertem Bąkiewiczem na czele zaczęli zagłuszać jej wystąpienie, wtedy powiedziała:

Wideo:

Milcz, głupi chłopie. Milcz, milcz, milcz, chamie skończony.

Jednocześnie wskazano, że sprzęt, którego użyto do zagłuszania pochodzi z dotacji z Ministerstwa Kultury:
1,7 mln zł od ludzi PiS dla Stowarzyszenia Marsz Niepodległości: - nagłośnienie estradowe - 74 tys. zł, - nagłośnienie uliczne 10 tys. zł, - agregat prądotwórczy 35 tys. zł, - mobilna scena 100 tys. itd.Do wystąpienia odniósł się także Krzysztof Wyszkowski, który zasiada w kolegium IPN, pisząc:
Ci powstańcy stają po stronie Dirlevangera. [niemiecki zbrodniarz wojenny - przyp. red.].#2. Marcin Gortat opowiedział, jakimi kobietami gardziPodczas podcastu Żurnalisty Marcin Gortat, 37-letni były koszykarz NBA, opowiedział o swoich relacjach z kobietami. Opowiedział, jak to spotykał się z wieloma i był w wielu związkach, ale szczególnie przeszkadza mu jeden typ kobiety:
Gardzę kobietami, które uważają, że są kimś, a tak naprawdę nie są tymi osobami, za które się podają. (…) Nienawidzę kobiet, które zaczynają dzień od tego, że odpalają Instagram i stawiają pierwszy post już, zanim pójdą do ubikacji czy zanim zjedzą śniadanie, to już post kręcą. (…) Gardzę kobietami, których całe życie opiera się na tym, żeby sprzedać kolejny post za 3, 4, 5 tysięcy złotych.

Najwięcej kontrowersji wzbudziło zdanie, które podsumowało jego podejście do kobiet i mediów społecznościowych:
Pan Bóg stworzył Instagram dla mężczyzn, dlatego, żeby weryfikowali, kim są kobiety.

#3. Prawie 700 tys. zł pensji za dwa miesiące pracy. Polityk się tłumaczy: To nie moja decyzjaGościem Roberta Mazurka w RMF FM był poseł Michał Gramatyka z Polska 2050. Należał on kiedyś do PO i przed przegranymi wyborami został powołany do zarządu spółki Tauron. Za dwa miesiące pracy zarobił 212 tys. złotych plus 450 tys. odprawy. Polityk skomentował sprawę w ten sposób:
To nie moja decyzja, że mnie zwolniono z pracy po dwóch miesiącach.

I dodał:
Było to ukoronowanie pewnej drogi zawodowej w biznesie.

Wideo:

#4. Zakaźnik wyjaśnia Olejnik sprawę uchodźców na granicyGościem Moniki Olejnik w „Kropce nad i” w TVN24 był prof. Krzysztofem Simon, kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. W pewnym momencie dziennikarka z tematu koronawirusa zeszła na sytuację na polsko-białoruskiej granicy i problem z uchodźcami. Dziennikarka TVN24 zapytała go, dlaczego rząd nie decyduje się na obostrzenia, mimo rosnącej liczby zakażeń koronawirusem, a zdecydował o wprowadzeniu stanu wyjątkowego na obszarze przygranicznym. Profesor odpowiedział:
Niech przejdą przejściem granicznym. Dlaczego idą przez bagna? No jest przejście graniczne, ja przekraczałem (granicę) np. w Terespolu i Włodawie wielokrotnie i nie widzę w tym nic złego.

#5. Słynny piłkarz zapowiedział koniec karieryReprezentacja Brazylii jest bliska awansu na nadchodzące mistrzostwa świata 2022 w piłce nożnej w Katarze. W tym momencie drużyna Canarinhos ma komplet dziewięciu zwycięstw. W jednym z wywiadów na antenie stacji DAZN Neymar powiedział:
Myślę, że to będą moje ostatnie mistrzostwa świata. Wynika to z tego, że nie wiem, czy jestem odpowiednio silny wewnętrznie, aby nadal radzić sobie z piłką nożną.

Ta deklaracja jest zaskakująca ze względu na to, że po zakończeniu turnieju piłkarz będzie miał dopiero 30 lat. Na koncie ma 113 meczów w reprezentacji Brazylii, w których strzelił 69 goli i zaliczył 49 asyst.

W poprzednim odcinku: Prezydent ogłosił, że z początkiem października zaczęły się święta

5

Oglądany: 82705x | Komentarzy: 165 | Okejek: 256 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

07.12

06.12

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało