Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Ponoć nie ma głupich pytań... Ponoć

65 190  
351   167  
Czasem ludzie słyszą tak głupie pytania, że aż muszą się nimi podzielić. I tu akurat nikt nie mógł usprawiedliwić pytających, że mogli tego nie wiedzieć.

#1.

Firma ubezpieczeniowa zapytała, czy jest szansa, że amputowana noga mojego taty odrośnie.

#2.

Obsługiwałam kiedyś kobietę, która zamówiła sałatkę z wołowiną. Kobieta: Jakie mięso jest w tej sałatce z wołowiną? Ja: Wołowina. Kobieta: Ale jaka wołowina? Ja: Mielona. Przyprawiona ziołami. Kobieta: Ale ja chcę wiedzieć, czy jest z kury czy ze świni? Ja: To wołowina. Z krowy. Po prostu wołowina.

#3.

Jestem położną. Pacjentka zapytała mnie: „Kiedy przyjdzie lekarz, żeby przekłuć moje sutki, żebym mogła karmić piersią?”.

#4.

Ponieważ jestem karłem, ludzie często zadają mi dziwne pytania. Jednak kiedyś usłyszałem naprawdę głupie pytanie. „Czy potrzebujesz mniejszego silnika do swojego samochodu?” Bardzo ciekawi mnie proces myślowy kobiety, która to powiedziała.

#5.

Ktoś kiedyś składał zamówienie w mojej rodzinnej restauracji i poprosili mnie o frytki bez ziemniaków. Myśląc, że to żart, wybuchnąłem śmiechem. Jednak klientka nie żartowała. Obrażona wyszła z restauracji.

#6.

Ktoś kiedyś zapytał, jak samolot może wylądować w Japonii, skoro to taki mały kraj (na mapie).

#7.

Pracowałem w Disney World. Pytanie na które wszyscy najczęściej odpowiadamy to: „O której godzinie jest parada o trzeciej?”.

#8.

Podczas rozgrzewki przed WF-em w szkole nagle zaczęło grzmieć i pojawiły się chmury. Kolega zapytał: „Czy to idzie burza czy noc?”.

#9.

Pracowałem w McGenius przez 7 lat. Nie zapomnę klientki, która zapytała, czy jej iPod stanie się cięższy, gdy będzie na nim umieszczać więcej muzyki.

#10.

Czy twój dziadek miał kiedykolwiek dzieci?

#11.

Ja i moja siostra jesteśmy bliźniaczkami jednojajowymi. Koleżanka zapytała nas kiedyś, czy też się czasem mylimy, która jest którą.

#12.

Dziewczyna kolegi zapytała kiedyś: „Zastanawiam się, jak to było przed kolorem”. Ona myślała, że kiedyś świat był czarno-biały.

#13.

Pracując dla firmy raftingowej, pod koniec spływu często słyszę: „Czy jesteśmy w miejscu, z którego wypłynęliśmy?”.

#14.

Wczoraj przy bankomacie koleś koło trzydziestki zapytał mnie, czy jeśli naciśnie „wypłać”, to kasa zostanie pobrana z jego konta. Był bardzo zdziwiony, kiedy potwierdziłem. Był pewien, że to darmowe pieniądze.

#15.

Moja dwudziestokilkuletnia córka zapytała, dlaczego nigdy nie widziała wiewiórczych jaj. My, typowi rodzice, odpowiedzieliśmy, że wiewiórki są ssakami i nie składają jaj jak ptaki. Na to córka: „To pokażcie mi wiewiórkę karmiącą piersią. W rezultacie musieliśmy jej tłumaczyć prostą sprawę kilka godzin.
6

Oglądany: 65190x | Komentarzy: 167 | Okejek: 351 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało