Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Największe obciachy ostatnich dni – zoofilia na konferencji rządowej o uchodźcach

104 458  
262   124  
W dzisiejszym odcinku znajdziecie kolejną wpadkę Ekipy Friza, siatkarza posądzonego o podszywanie się pod samego siebie, Andrzeja Dudę mylącego prezydenta USA i kierowców ukarani za nagrywanie wypadku.

#1. Ekipa Friza kolejny raz oskarżona o plagiat

Na nowych koszulkach Ekipy zauważono wzór bardzo podobny do tego, jakiego używa szwajcarska firma Vetements. Najnowszą kolekcję na Instagramie pokazał lider Ekipy Karol „Friz” Wiśniewski. Podobieństwo zauważył jeden z internautów i napisał wprost: „ #ekipaznowu zerżneła pomysł na koszulki z internetu”. Nie tak dawno Wersow, która także należy do youtuberskiej Ekipy, została oskarżona przez Sylwestra Wardęgę o wykorzystywanie logo autorstwa francuskiego artysty. Po tamtej publikacji powstało długie nagranie, w którym Ekipa i Wersow próbowali wszystko wyjaśnić. Teraz nie ma komentarza.

#2. Siatkarz oskarżony o podszywanie się pod samego siebie

Siatkarz Mariusz Wlazły, rozpoczyna w tym roku studia na Uniwersytecie Gdańskim. Z tego powodu stwierdził, że przydatne będzie dołączenie do grupy pierwszaków na uczelni na Facebooku. Jednak na jego drodze stanęła kobieta, która miała możliwość zaakceptowania go. Stwierdziła, że jego dane należą do znanego siatkarza, a na dodatek używa on jego zdjęcia. Siatkarz próbował zmienić na takie, które nie pokazuje jego twarzy, ale to było za mało i się poddał. Facebook

#3. Andrzej Duda pomylił kto jest prezydentem USA

Prezydent Andrzej Duda brał udział w 76. sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ. W tym czasie odbył liczne rozmowy i spotkania, ale nie widział się z prezydentem USA Joe Bidenem. W jednej z rozmów wyraził zrozumienie dla administracji USA i podkreślił, że mają teraz pilniejsze sprawy, a w stosunkach między naszymi krajami nic się nie dzieje. Mówiąc o tym, wyraźnie podkreślił, że ma na myśli byłego prezydenta Donalda Trumpa. WIDEO:

#4. Zamiast jechać, wyjmowali telefony i nagrywali wypadek

Na trasie S3 doszło do wypadku – wywróciła się ciężarówka, która zablokowała całą trasę w jednym kierunku. Okazało się, że kierowca był pod wpływem alkoholu. Jednak problemem okazała się także droga w przeciwnym kierunku. Wielu kierowców, chcąc uwiecznić zdarzenie, wyciągało telefony i nagrywało wywróconą ciężarówkę. Policja, kiedy zauważyła, że zaczyna robić się zator, zaczęła wystawiać mandaty i punkty karne za korzystanie z telefonów podczas jazdy. Jak sami podkreślają, nie jest to nowa sytuacja, ale tym razem nie było problemu z ukaraniem winnych. lubuska.policja.gov.pl

#5. Zaoferowali 25 tys. dolarów wsparcia, mając na sobie prawie 40 tys. dol.

Książę Harry i Meghan Markle odwiedzili Nowy Jork. Podczas trzydniowego pobytu wzięli udział w konferencji na temat tego, jak większość szczepionek trafia do bogatych krajów, mimo że w tym roku wyprodukuje się tyle, że starczyłoby dla 70 proc. populacji świata. Później w restauracji rozmawiali z właścicielem jednej z organizacji non profit, a na końcu zaoferowali wparcie pracowników lokalu, którzy zostali dotknięci kryzysem z powodu pandemii. Obiecali przeznaczyć na to 25 tys. dolarów. Media jednocześnie zwróciły uwagęna strój Meghan Markle, która miała sukienkę za 4,5 tys. dolarów i biżuterię wartą około 35 tys. dolarów.

#6. Wygrała nagrodę, a następnego dnia ją okradziono

Aleksandra Terpińska na tegorocznym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni zdobyła nagrodę w kategorii debiut reżyserski za film „Inni ludzie”. Informację o tym zamieściła na swoim Instagramie, pisząc: „Takze tyle się cieszylam z nagrody. Pozdrawiam zlodzieja, niech ladnie wyglada na półce”. Okazało się, że to nie jedyne straty, jakie poniosła – oprócz utraconej statuetki i zniszczonego samochodu dodatkowe szkody artystka oszacowała na 15-20 tys. złotych. Poinformowała o tym pod wpisemoburzonej sytuacją dziennikarki Karoliny Korwin-Piotrowskiej.

#7. Dzieciak z okładki płyty Nirvany błaga, żeby zasłonić jego siusiaka

24 września minęło 30 lat od premiery płyty „Nevermind” od Nirvany. Spencer Elden prosi Universal Music, aby przy kolejnych wznowieniach krążka nie wykorzystywali zdjęcia. Jakiś czas temu pozwał on byłych członków zespołu i zarządcę majątku Kurta Cobaina za wykorzystywanie zdjęcia przez lata, uważa, że robiono to bez zgody jego rodziny. Prawniczka Maggie Mabie podkreśla, że każdego roku Elden przeżywa traumę, a media poświęcają mu uwagę, której nie chce. Wytwórnia z okazji okrągłej rocznicy planuje wydać wznowienia na winylach, płytach CD, Blue-Ray i specjalne edycje kolekcjonerskie. Nie wiadomo, czy wykorzystają charakterystyczne zdjęcie.

#8. Na rządowej konferencji ministrowie polskiego rządu pokazali zdjęcia zoofilii i pedofilii. Jest doniesienie do prokuratury

Podczas konferencji prasowej MON, MSWiA i Straży Granicznej pokazano zdjęcia, które pozyskano z telefonów części osób zatrzymanych po przekroczeniu granicy polsko-białoruskiej. Na przedstawionych materiałach widać było egzekucję, ludzi z bronią oraz podrobione dokumenty. Jednak najwięcej zamieszania zrobił zdjęcia dowody na działalność pedofilską oraz dowody zoofilii.

Materiał powtórzono w głównym wydaniu Wiadomości i na kanale TVP Info. Tygodnik Nie zamieścił zrzut ekranu, a po kilku godzinach został częściowo zablokowany za zamieszczanie materiałów niezgodnych z regulaminem FB.


Zdjęcie tutaj.

Członkowie Lewica Razem postanowili złożyć do prokuratury zawiadomienie w związku z rozpowszechnianiem przez ministrów pornografii z udziałem zwierząt.
Redakcja Oko Press zaś dostała od jednego z czytelników informację, że na materiałach są stare zdjęcia pochodzące jeszcze z czasów kaset VHS. Na dodatek na nagraniu nie jest krowa, tak jak mówiło ministerstwo, a klacz…
11

Oglądany: 104458x | Komentarzy: 124 | Okejek: 262 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

27.10

26.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało