Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Ci artyści wystąpili w filmach ze swoimi dziećmi. zauważyłeś?

40 882  
135   26  
Nepotyzm nepotyzmem, ale czasem rodzic i dziecko tworzą tak świetny duet na ekranie, że pojawiają się razem w więcej niż tylko jednej produkcji.

#1. Vivienne Jolie-Pitt i Angelina Jolie w "Czarownicy"Vivienne Jolie-Pitt zagrała młodą księżniczkę Aurorę w "Czarownicy", ponieważ wszystkie inne dzieci bały się Angeliny. Oczywiście ucharakteryzowanej Angeliny. Kandydatki do roli płakały widząc postać z rogami i szponami.

#2. Córka Melissy McCarthy, Vivian Falcone w "Thunder Force"Córka Melissy McCarthy, Vivian Falcone zagrała młodszą wersję Lydii w "Thunder Force".

#3. Alice Richmond i Tina Fey w "Rockefeller Plaza 30"Córka Tiny Fey, Alice, która miała wtedy 7 lat, zagrała młodą wersję Liz Lemon w serialu "Rockefeller Plaza 30". Pojawiła się w retrospekcji, w której Lemon wspominała swoje pierwsze weselne doświadczenie.

#4. Mamie Gummer i Meryl Streep w "Wieczorze"W "Wieczorze" Mamie zagrała rolę młodej Lili Wittenborn z matką, która zgrała jej współczesną wersję. Ten duet bardzo często występuje w tych samych produkcjach.

#5. Mark Sheppard i William Morgan Sheppard w "Doktorze Who"Mark Sheppard grał młodszą wersję swojego ojca Williama Morgana Shepparda 3 razy w "Doktorze Who", "NCIS" oraz w "Podróży na Tajemniczą Wyspę".

#6. Atandwa i John Kani w "Czarnej Panterze"T'Chaka to fikcyjna postać z "Czarnej Pantery". John Kani wcielił się w tę postać, a syn Kani, Atandwa, zagrał jego młodszą wersję.

#7. Annie Starke i Glenn Close w "Żonie"W 2018 roku Glenn Close wcieliła się w rolę Joan Castleman w dramacie "Żona". Była to historia kobiety, której mąż został nominowany do nagrody Nobla. Młodsza wersja tej postaci pojawiła się w retrospekcjach granych przez Annie Starke, córkę Glenn Close.

#8. Eva Amurri Martino i Susan Sarandon w "Przed egzekucją"Eva Amurri Martino jest córką aktorki Susan Sarandon. Jej pierwszą wielką rolą filmową było zagranie młodszej wersji postaci jej matki w filmie "Przed egzekucją".

#9. Domhnall i Brendan Gleeson w serii o Harrym PotterzePamiętamy Brendana Gleesona z jego roli Alastora Moody'ego w "Harrym Potterze". Razem z nim zagrał tam jego syn Domhnall Gleeson.

#10. Lily-Rose Melody Depp i Johnny Depp w "Wojowniczkach jogi"Johnny Depp zagrał razem ze swoją piętnastoletnią córką w czarnej komedii "Wojowniczki jogi".
14

Oglądany: 40882x | Komentarzy: 26 | Okejek: 135 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

28.11

27.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało