Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Największe obciachy ostatnich dni – Kandydat w wyborach jest ekspertem od zatrzymywania nasienia

87 974  
290   219  
W najnowszym odcinku m.in.: ksiądz, gejowskie imprezy i kradzione pieniądze, nauki przedmałżeńskie i seks za ciocię Teresę oraz ekspert od zatrzymywania nasienia wchodzi w politykę.

#1. Ksiądz kradł pieniądze na organizowane przez siebie gejowskie orgie40-letni duchowny z Włoch został oskarżony o kradzież pieniędzy z datków zbieranych w kościele na cele charytatywne. Według policji wykorzystywał je na zakup narkotyków, między innymi GHB, który jest stosowany jako party drug na imprezach gejowskich, a w większych dawkach środkiem usypiającym stosowanym przez gwałcicieli. Z przesłuchań wynika, że w jego imprezach w ciągu dwóch ostatnich lat wzięło udział około 200 osób. Ojciec Francesco Spagnesi został zatrzymany w miejscowości Prato w pobliżu Florencji.

#2. Krzysztof Skórzyński z TVN zawieszony za pomoc Michałowi DworczykowiNa Twitterze pojawiły się kolejne wiadomości pochodzące od najważniejszych osób w Polsce, które wysyłano z prywatnych skrzynek pocztowych. Szef kancelarii premiera, Michał Dworczyk, w styczniu tego roku miał poprosić dziennikarza „Faktów” TVN, Krzysztofa Skórzyńskiego, o pomoc w poprawieniu komunikatu o szczepieniu seniorów przeciwko COVID-19. Treść komunikatu dostępna częściowo pokrywa się z wysłanymi wiadomościami. Dziennikarz dzień wcześniej zaprzeczył, że to miało miejsce, ale po publikacji nowych emaili stacja zawiesiła go do odwołania.


#3. Banaś mówi o nieprawidłowościach podczas organizacji wyborów prezydenckich. PiS wychodzi z saliMarian Banaś, prezes NIK, przedstawił w Sejmie raport na temat nieprawidłowości podczas organizacji wyborów prezydenckich w 2020 roku – tzw. wyborów kopertowych, które się nie odbyły. W momencie, w którym Banaś dostał możliwość zabrania głosu, na sali rozległ się gwar, a posłowie partii rządzącej zaczęli wychodzić. Warto dodać, że sam fakt umożliwienia wystąpienia szefa Najwyższej Izby Kontroli na mównicy sejmowej wynika z błędu posłów Kukiz’15 z głosowania 11 sierpnia.


#4. Kandydat w wyborach w Kanadzie jest ekspertem od zatrzymywania nasieniaNicholas Pereira kandyduje w lokalnych wyborach w New Brunswick w Kanadzie. Ma on także pseudonim Nakula Das i jest guru w kwestii zatrzymywania nasienia. Jego celem jest, żeby mężczyźni mieli najlepszy możliwy seks. Podczas swoich wystąpień podkreśla, jak zła jest masturbacja, a mężczyźni powinni oddychać tak, jakby robili to jądrami. Do tej pory nagrał już ponad 130 filmów na temat zalet powstrzymywania wytrysku.


#5. Nauki przedmałżeńskie, czyli seks za ciocię Teresę i jak ma się zachowywać żonaNa stronach Onetu pojawił się artykuł na temat nauk przedmałżeńskich. Większość osób takie spotkania ocenia dobrze. Prowadzący kurs nie oceniali tego, że narzeczeni mieszkają razem jeszcze przed ślubem, a rozstanie może być czymś normalnym.

Trafiły się jednak takie spotkania, że ciężko komentować. Jak wspomina pani Jagoda:
Dowiedziałam się, że II wojna światowa wybuchła, bo ludzie się nie spowiadali.

Jaka jest rola kobiety w małżeństwie?
Podsumowując, kobieta zdaniem księdza ma: 1. Rodzić dzieci; 2. Wychowywać dzieci (nie mylić z przekazywaniem wartości itd.! To rola mężczyzny); 3. Prowadzić gospodarstwo domowe (usługiwać mężowi); 4. Towarzyszyć mężowi (ale najlepiej być cicho i się nie odzywać, bo mężczyzna ma zawsze rację).

Zdarzają się też wzniosłe sytuacje:
Cytując pana: „po stosunku z żoną, jak jeszcze jesteśmy nierozłączeni, mówimy, komu ofiarujemy ten stosunek, np. za ciocię Teresę”.

#6. Wpadka „Gazety Polskiej”, puścili dwa razy ten sam felietonPrzez pomyłkę w ostatnim numerze „Gazety Polskiej” na sąsiadujących stronach pojawił się ten sam felieton Katarzyny Gójskiej. Zwykle na stronie obok pojawiał się felieton Michała Rachonia. Dziennikarz Wojciech Szacki skomentował sytuację:
Tekst tak dobry, że trzeba go wydrukować dwa razy.
9

Oglądany: 87974x | Komentarzy: 219 | Okejek: 290 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało