Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Jubileuszowy 200. odcinek MŻJDD - "Ty to chyba lubisz"

77 178  
289   87  
To już 200. odcinek! Pierwszy został opublikowany przez @szamanka_de_lux 31 marca 2009 roku, czyli dobre 12 lat temu.
Początkowo były to historie tłumaczone z francuskiego VDM (gówniane życie), później również z innych stron, takich jak YAFUD (kolejny zje*any dzień), czy FML (je*ać moje życie), jednak ostatecznie historii nadsyłanych przez Bojowniczki i Bojowników jest tak wiele, że w tej chwili nie sposób pomieścić ich wszystkich w kolejnych odcinkach! I tutaj jest pies pogrzebany, ponieważ planowałem zakończyć tę serię na dwusetnym odcinku, ale się nie da!

Kolejnym planem jest lekka zmiana hasła serii z "Moje Życie Jest Do Dupy" na "Życie To Żart" - dzięki temu będziemy mogli cieszyć się nie tylko przykrymi historiami dotyczącymi ich autorów, ale również nieco bardziej zabawnymi historiami, których jesteśmy czasem świadkami. Dajcie znać, co o tym myślicie?

No i przede wszystkim wielkie dzięki za wyjątkowe wyświetlenia przez te 200 odcinków!

#1. Bang!

Wyjechałem z ojcem na wycieczkę do Australii. Oboje narzekaliśmy na to, że nie widzieliśmy jeszcze żadnych kangurów. Nagle zobaczyliśmy jednego tuż przed nami. Ułamek sekundy później wraz z przednią szybą wynajętego samochodu był już dokładnie pomiędzy nami.

#2. Dzień dobry

Wyszedłem dziś rano w samych bokserkach odebrać pocztę ze skrzynki. Zostawiłem w drzwiach but, żeby się nie zamknęły, ale kiedy wróciłem z ogrodu, mój pies miał ten but w pysku. Wszystkie drzwi i okna były zamknięte. Siedziałem w samych gaciach przez pół dnia na schodkach przed domem i witałem się ze wszystkimi przechodzącymi sąsiadami.

#3. Miły

Zgubiłem dzisiaj telefon. Zdecydowałem, że najlepszym sposobem, żeby go odnaleźć, będzie zadzwonienie z telefonu domowego i nasłuchiwanie dzwonka. Przecież mógł dalej być w domu. Ktoś odebrał. Rozmowa była miła, wymieniliśmy kilka uprzejmości, ale kiedy poprosiłem o umówienie się po odbiór mojej zguby, usłyszałem:

#4. Bardzo uprzejmie

Zupełnie nieświadomie zafundowałem żonie i jej kochankowi koncert. Jesteśmy w trakcie rozwodu.

#5. Należało się

Zorientowałem się po fakcie, że nikt mnie nie zaprosił na spotkanie absolwentów u mnie w szkole. Okazało się, że zaproszenia były wysyłane przez Facebooka, a ja do tej pory zablokowałem prawie wszystkie osoby z mojej klasy.

#6. Prawo serii

Zwolnili mnie z pracy, bo się spóźniłem. Spóźniłem się, bo nie miałem włączonego budzika. Nie miałem budzika, bo moja współlokatorka zepsuła mój telefon, kiedy wygrałem z nią w Scrabble.

#7. A ten obrazek widzieliśmy 100 odcinków temu! [klik] :)

MŻJDD retro

#8. Dziwnie przejawia cierpienie

W dzień kiedy lekarz potwierdził, że straciłam dziecko. Usłyszałam od męża, że pewnie wolałabym je mieć z kimś innym, bo z nim w ogóle o tym nie gadam i nie szanuję jego uczuć. Był to początek ciąży i przekonywał mnie, że to jeszcze nic takiego, a ja nie umiałam o tym rozmawiać i dlatego nic nie mówiłam.

#9. Cele życiowe

Kiedyś obrałam sobie za cel, że nie będę się z nikim wiązać do dwudziestki, bo nie chciałam być zraniona z powodu szczeniackiego związku. W wieku 20 lat wreszcie odważyłam się kogoś mieć. Okazało się, że mój pierwszy w życiu chłopak był jeb*nym bigamistą i kur*ił się na boku z innymi babami!

#10. Ty chyba to lubisz

Po 7 latach związku, budowania wspólnej firmy, pracy po 12 godzin na dobę, dowiedziałam się, że mnie zdradza z

#11. Różne są powody

Moja mama ostatnio powiedziała mi, że powstałam tylko dlatego, żeby mogła mieć dużo wolnego, kiedy moja starsza siostra będzie szła do 1 klasy podstawówki- żeby mogła ją wspierać i być przy niej w tych stresujących dniach...

Do następnych odcinków cały czas zbieramy też Twoje historie.

Wyślij je do nas, zanim zrobią to Twoi znajomi!

w wiadomości prywatnej,
na anonimowe.opowiesci@gmail.com
albo na Facebooka MŻJDD

17

Oglądany: 77178x | Komentarzy: 87 | Okejek: 289 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

21.10

20.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało