Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Jennifer Aniston nazwana przez dziennikarkę prostytutką?

102 748  
258   292  
W dzisiejszym odcinku politycy PiS, którzy zmierzyli się w tym tygodniu z cenami produktów, pierwszy wywiad na żywo uciekinierki do ISIS, która chce pomóc w walce z terroryzmem oraz kiedy akcent brytyjski sprawia, że aktorka myśli, że została nazwana prostytutką.

#1. Europosłanka chce zakazać wędkarstwa

l_19191859da418a4Screenshot_2021_09_1.jpg

Europosłanka Sylwia Spurek przedstawiła założenia programu #Nowa5dlaZwierząt. Najwięcej kontrowersji wzbudziły punkt o całkowitym zakazie hodowli zwierząt od 2040 roku oraz zakaz polowań, w tym wędkarstwa, od 2023 roku. Anna-Maria Żukowska, która należy do tej samej partii, zapytała wprost, czy to oznacza, że nie będzie można hodować rybek w akwariach.


#2. Morawiecki odpowiadał 90 sekund na pytanie o cenę chleba. Ceny nie podał

main_01chocia_tyle_od_ycia.jpg

Podczas Forum Ekonomicznego w Karpaczu dziennikarka „Faktu” zapytała premiera Mateusza Morawieckiego, kiedy ostatnio był w sklepie i czy zna cenę zwykłego chleba. Premier powiedział, że czasami robi zakupy, po czym rozpoczął wywód o rolnikach, emerytach, ASF itd. Ceny chleba nie podał.

Justyna Łukawska: – Panie premierze, ile kosztuje chleb?
Mateusz Morawiecki: - Staram się od czasu do czasu robić zakupy, by w sklepie spożywczym zobaczyć, jakie są ceny. Porównuję je do cen w skupie. Dziś bardzo ważne jest zjawisko, pani mnie pyta o ceny w sklepie, natomiast po drugiej stronie są rolnicy. Rolnicy cieszą się z tego, że z wyjątkiem cen na trzodę chlewną, rosną ceny pszenicy, kukurydzy, rzepaku, nawet mleko rośnie. W związku z tym jest to miecz obosieczny.#3. Łukaszenka: gdyby nie było 17 września 1939 r., nie byłoby naszego kraju

uid_934b71c6f640a662add6927b2c883e3a1629715580715_width_1280_play_0_pos_0_gs_0_height_720_alaksandr-lukaszenka-fot-mikhail-svetlovgetty-images.jpg

W rocznicę ataku Rosji na Polskę Białoruś wprowadziła nowe święto - „Dzień Jedności Narodowej”. Alaksandr Łukaszenka z okazji tego dnia wręczył nagrody artystom. Podczas przemówienia powiedział:

Pomyślcie tylko, gdyby nie było 17 września, nie byłoby naszego kraju. Na mapie byłby tylko skrawek od centrum dzisiejszej Białorusi do Mozyrza.
Strzępek – oto czym była wtedy nasza republika. I wtedy, we wrześniu 1939 r. wszystko się zmieniło i dostaliśmy naszą republikę w tych granicach, które chronimy jako świętość.

#4. Kobieta, która uciekła do ISIS, prosi o przebaczenie

l_19191961fe89410Screenshot_2021_09_1.jpg

Shamima Begum w 2015 roku uciekła z Wielkiej Brytanii i dołączyła do ISIS. Miała wtedy 15 lat. W pierwszym w historii jej wywiadzie na żywo 22-letnia dziś kobieta, która przebywa w Syrii, poprosiła o przebaczenie i podkreśliła, że były to błędy młodości. Wywiad miał miejsce w show „Good Morning Britain”. Begum dodała, że mogłaby służyć pomocą w walce z terroryzmem. Dziennikarz zapytał ją, czy gdyby ISIS wygrało, to zostałaby z nimi:

Wołałabym umrzeć niż wrócić do ISIS.

#5. Suski zapytany o cenę kostki masła przyznaje wprost, że nie patrzy na ceny w sklepie

z26671674V,Marek-Suski--posel-PiS.jpg

W Gościu Radia Zet na pytania Beaty Lubeckiej i widzów odpowiadał poseł Marek Suski. Zapytany o cenę kostki masła przyznał wprost, że zakupy robi według listy, którą daje mu żona, i nie sprawdza cen.

Beata Lubecka: Ile kosztuje kostka masła? Czy pan wie?
Marek Suski: Jak chodzę do sklepów, to mam listę od żony i robię zakupy zbiorczo. Nie oglądam cen, bo są paski na wyrobach, nie ma cen. Nie zwracam uwagi. Nigdy nie poszedłem do sklepu i nie kupowałem samego masła.

#6. Dziennikarka do Jennifer Aniston: Czy jesteś prostytutką?

l_19192098204a62banistno.jpg

Podczas wywiadu z brytyjską dziennikarką Josie Bristolian z show „This Morning” Jennifer Aniston została zapytana „Are you a hugger?”, czyli, „Czy lubisz się przytulać”. Ze względu na łącza internetowe i akcent prowadzącej do aktorki dotarło:

Po chwili konsternacji wszystko się wyjaśniło, ale reakcje obu kobiet pokazują, że potraktowały to poważnie. Prezenterka Holly Willoughby stwierdziła później:

To najlepsza rzecz, jaką widziałam w telewizji.

W poprzednim odcinku: Dziennikarz pisał sprośne wiadomości do prostytutki. Ona wszystko ujawniła

10

Oglądany: 102748x | Komentarzy: 292 | Okejek: 258 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało