Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Rzeczy, które są społecznie nieakceptowalne (bez wyraźnego powodu)

85 675  
221   116  
Tym razem internauci podzielili się swoimi obserwacjami na temat tego, co jest niemile widziane przez innych ludzi, chociaż tak naprawdę nikomu te rzeczy nie szkodzą.

#1.Kiedy nie chcę potrzymać na rękach czyjegoś dziecka.

#2.Korzystanie z huśtawek, kiedy jesteś dorosły. Uwielbiam huśtawki i chociaż mam już 30 lat, nadal fascynuje mnie fakt, że kilka pchnięć nogą może mnie posłać dwa metry w górę.

Kiedyś byłam na dość opustoszałym placu zabaw i zaczęłam się huśtać. Nagle zjawiła się Karyna z dwoma kaszojadami i zaczęła się na mnie drzeć: "Co ty tu robisz?! Huśtawki są dla dzieci, nie dla dorosłych!".

Kasa na te huśtawki poszła z moich podatków i nie widzę przy nich znaku, że nie mogę ich używać, więc będę się huśtać tyle, ile mi się podoba. Ile podatku odprowadził w zeszłym roku mały Brajanek, a ile mała Dżesika? Zero? No cóż, w takim razie chyba nie powinny się huśtać...

#3.Pójście do domu bez podania "właściwego" powodu, jakby zmęczenie socjalizowaniem się z innymi ludźmi nie było wystarczającym powodem. Są ludzie, którzy mogą przebywać w towarzystwie bardzo długo i dodaje im to energii, ale ja do nich nie należę i nie widzi mi się zmyślanie wymówek, dlaczego akurat powinienem już iść.

#4.Odmowa zaproszenia z powodu zwyczajnej chęci posiedzenia w domu ze zwierzakami, oszczędzenia kasy i psychicznej regeneracji w ciszy.

#5.Kiedy mężczyzna płacze. Zwykle traktuje się to jako słabość.

#6.Bycie singlem. Niektórzy dobrze się czują nie będąc w żadnym związku przez dłuższy czas, ale niektórzy nie potrafią tego zrozumieć.

#7.Podskakiwanie, kiedy jesteś dorosły. A szkoda, bo to szybsze niż chodzenie i dużo fajniejsze niż bieganie.

#8.Jestem dorosłym facetem i uwielbiam kwiaty. Mam całą kolekcję orchidei.

#9.Noszenie maseczki, kiedy jesteś chory i nie chcesz nikogo zarażać. Teraz przez Covid nieco się to zmieniło i widok człowieka w maseczce nikogo nie dziwi, ale wcześniej ludzie patrzyli na mnie jak na durnia.

#10.Kiedy nie pijesz alkoholu przy ludziach, którzy go właśnie spożywają. Wiele osób tego nie lubi.

#11.Ucinanie sobie drzemki podczas przerwy obiadowej w pracy. Nie potrzebuję wtedy jedzenia, potrzebuję chwili snu.

#12.Pójście samemu do restauracji.

#13.Odmawianie, kiedyś ktoś próbuje być hojny. Nie ma nic złego w grzecznej odmowie, a jednak niektórzy od razu osądzają cię od bycia niewdzięcznikiem.

#14.Położenie się w miejscu publicznym.

Źródło: Często się tak kładę.

#15.Mężczyzna dbający o skórę i robiący sobie manicure.
23

Oglądany: 85675x | Komentarzy: 116 | Okejek: 221 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało