Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Historie 5 zwyrodniałych morderców, których nie chcielibyście spotkać na swojej drodze

77 330  
335   55  
Zwyrodniali mordercy budzą wśród ludzi zarówno odrazę, jak i pewną fascynację odrażającą kreatywnością chorych umysłów ludzi, których jakaś niepohamowana siła ciągnie do okaleczania, gwałcenia i zabijania. I chociaż sami nigdy nie chcielibyśmy spotkać na naszej drodze żadnego z tych spaczonych poj#bów, to większość z nas lubi posłuchać historii o ich niechlubnych czynach.

Terroryzowany przez własną matkę mężczyzna zrobił sobie z jej głowy „tarczę” do gry w rzutki

Wyobraźcie sobie, jak paskudny charakter musiała mieć rodzicielka Edmunda „Eda” Kempera, skoro ojciec tego młodego Kalifornijczyka, po odbyciu kontraktu przy testach broni jądrowej, wyznał, że ani samobójcze misje w czasie wojny, ani uczestnictwo w detonacjach atomowych bomb, nie były nawet cieniem koszmaru, jakim jest życie u boku tej kobiety. Od najwcześniejszych lat życia matka Eda upokarzała go, wyśmiewała jego duży wzrost i powtarzała swojemu synowi, że ten nie znajdzie nigdy dziewczyny, bo jest „dziwadłem”. Parszywy charakter rodzicielki chłopaka stał się jeszcze trudniejszy do zniesienia, gdy ta rozwiodła się ze swoim mężem.


Ed, który był dzieckiem bardzo inteligentnym i nie mniej wrażliwym, zaczął przejawiać sadystyczne skłonności wobec zwierząt, a z czasem także i w stosunku do ludzi. Zamordował swoją babcię i dziadka, a po warunkowym wyjściu z zakładu zamkniętego (gdzie psychiatrzy stwierdzili u niego schizofrenię paranoidalną), ponownie trafił pod opiekę matki. Jego relacje z nią nigdy jeszcze nie były tak toksyczne. Nawet ponownie wyprowadziwszy się od niej, musiał liczyć się z tym, że ta będzie do niego wydzwaniała z awanturami i składała niezapowiedziane wizyty.

To w tym czasie Kemper odkrył w sobie nowe „hobby” – po każdej kłótni z matką ruszał na poszukiwania młodych autostopowiczek, które to później mordował, a następnie uprawiał stosunki seksualne z ich zmasakrowanymi zwłokami. Po kilku takich zabójstwach, Ed postanowił zakończyć swoją „znajomość” z rodzicielką. 20 kwietnia 1974 roku, wpadł do jej domu i roztrzaskał jej czaszkę młotkiem, a następnie uciął łeb. Przez godzinę darł się na urżniętą głowę, a na koniec seksualnie ją sponiewierał i zrobił sobie z niej tarczę do gry w rzutki. Kiedy ta zabawa mu się znudziła, roztrzaskał twarz denatki i usiłował zmielić jej język i krtań w młynku do odpadków. Urządzenie nie poradziło sobie jednak ze strunami głosowymi. Kemper wspominał później, że te były wyjątkowo mocne po latach kłótni i awantur, które matka robiła mu przez całe życie…

Ze względu na treść, ten artykuł jest dostępny tylko dla osób pełnoletnich.

Żeby przeczytać go w całości zaloguj się, a jeśli masz 18 lat i nie masz jeszcze konta na JM załóż sobie konto bojownika. Wymagane jest konto aktywne.
10

Oglądany: 77330x | Komentarzy: 55 | Okejek: 335 osób


Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało