Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Największe obciachy ostatnich dni – Pijane 15-latki na drzemce w centrum miasta

103 927  
271   230  
Dziś między innymi znajdziecie dramatyczne złamanie szczęki piłkarza, wpadkę ludzi prezydenta, kobietę, która stworzyła kontrakt na miłość oraz płot, który będzie chronił przed płotem.

#1. Rodzice muszą się tłumaczyć, czemu ich dzieci nie chodzą na religię

wolnoscodreligii-bb-504x238-1-1024x483.jpg

W krakowskim XLIV LO rodzice muszą się stawić u dyrektora, aby wyjaśnić, czemu ich dzieci nie chodzą na lekcję religii. W trakcie krótkiego wywiadu dyrektor ponoć pyta rodziców, czy są innowiercami, czy ateistami. Jednocześnie szkoła podkreśla, że nie zwalnia to uczniów z obowiązku uczestnictwa w wydarzeniach szkolnych związanych z kościołem.


#2. Piłkarz wykluczony z gry po złamaniu szczęki - w trakcie jedzenia marchewki

Footballer-Rami-Kaib-breaks-jaw-while-eating-a-CARROT-and-ruled-out-for-weeks-with-bizarre-injury.jpg

Rami Kaib pochodzący ze Szwecji piłkarz holenderskiego klubu SC Heerenven. Podczas jednego z meczów otrzymał silny cios w szczękę, który jednak nie wykluczył go z dalszej gry. 24-latka pokonała dopiero marchewka, którą postanowił przekąsić po meczu. To ona zafundowała mu złamanie szczęki. Jego absencja może potrwać do pięciu tygodni.


#3. Kancelaria Prezydenta pomyliła Bukareszt z Budapesztem

1918709ce12f1fcScreenshot_2021_09_1.png


Prezydent Andrzej Duda był z wizytą na Węgrzech, gdzie spotkał się z Premierem Viktorem Orbanem. Informację tę przekazano na oficjalnym koncie Kancelarii Prezydenta. Pomylono jednak miasta i zamiast Budapeszt napisano Bukareszt, który jest stolicą Rumunii. Wiadomość usunięto I podano już z poprawnym miastem.


#4. Kobieta stworzyła kontrakt z warunkami związku... po dwóch tygodniach znajomości


23-letnia Annie Wright z Atlanty w stanie Georgia postanowiła stworzyć kontrakt, który będzie stanowił podstawę jej związku z poznanym na Tinderze mężczyzną. Zawarte są w nim punkty takie jak: szczerość, komunikacja, wiedza o potrzebach partnera itp. Podkreślone jest też, jak ma zachowywać się po kłótniach, czy na randkach. Np. w przypadku braku kontaktu przez 48 godzin uznaje się, że to koniec związku, a płacenie za jej posiłki ogranicza się tylko do randek. Do tej pory wszystko się sprawdza w praktyce, a za miesiąc para będzie miała swoją pierwszą rocznicę.


#5. Pijane 15-latki ucięły sobie drzemkę na przystanku autobusowym

l_1918664628d57a9kosciuszki.jpg

Policja w Olkuszu interweniowała na jednym z przystanków autobusowych. Dwie nieletnie dziewczyny były pod wyraźnym wpływem alkoholu. Jedna spała na ławce, a druga, kiedy zobaczyła radiowóz, próbowała ukryć się za tablicą informacyjną. Miała bełkotliwą mowę i problem z utrzymaniem równowagi.

#6. Na pomniku z okazji rocznicy 9/11 pojawił się napis „Taliban”

47849287-9985105-A_granite_monument_of_the_twin_towers_on_display_in_Greenville_S-a-3_1631543116197.jpg

W miejscowości Greenville w Południowej Karolinie firma Upstate Granite Solutions postawiła dwa granitowe bloki symbolizujące wieże World Trade Center. Mają one po 4 metry wysokości i ważą ponad 1800 kg każdy. W rocznicę zamachu pojawiły się na nich napisy „Taliban”.

#7. Powstaje płot, który będzie chronił zwierzęta przed płotem na granicy z Białorusią

l_19187103cd2de14E_iB6WYXoAIrcln.jpg

Na granicy Polski z Białorusią powstał płot z drutu kolczastego, który ma zapobiegać przedostawaniu się uchodźców do naszego kraju. Politycy Zielonych zgłosili, że jest ono niebezpieczne dla ludzi i zwierząt. W związku z tym szef MON poinformował o rozpoczęciu prac nad budową siatki po obu stronach drutu kolczastego. W sumie budowa ma objąć odcinek o długości 250 km.

#8. Dziennikarz Mateusz Borek atakuje stację Shell, bo myślał, że wykorzystali jego nazwisko

l_1918707a274318dBorek.jpg

Na Instagramie dziennikarza pojawił się wpis o treści:

Wydaje mi się, że shell lekko się zagalopował, by nie napisać, że pomylił odwagę z odważnikiem. Co myślicie? Przesadzam, czy ktoś jednak mnie próbował wykorzystać darmowo do swojego biznesu?

Z treści nie wynika, żeby był on świadom istnienia tureckiej potrawy o nazwie börek.

W poprzednim odcinku: Adam "Nergal" Darski obrażony na kierowcę UBER’a wysiada z samochodu

12

Oglądany: 103927x | Komentarzy: 230 | Okejek: 271 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

23.10

22.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało