Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Naszych piłkarzy wciąż chcą w reklamie!

37 284  
2   12  
Kliknij i zobacz wiecej!W niedzielę finał Mistrzostw Świata w piłce nożnej Niemcy 2006. Zwycięzcy z pewnością podpiszą nowe, bardzo korzystne kontrakty reklamowe i ktoś mógłby pomyśleć, że zawodnicy drużyn które odpadły na początku rozgrywek znikną zupełnie z reklam...

Za chwilę udowodnimy wszystkim, którzy już postawili krzyżyk na naszej reprezentacji piłkarskiej, że nie mają racji!

Złośliwcy cieszyli się już, że skończą im się kontrakty reklamowe, wielkie pieniądze, sława... I okazało się, że byli w ogromnym błędzie!

Badania przeprowadzone przez jedną z największych firm reklamowych na rynku polskim pokazały, że nawet przegrani mogą przyczyniać się do wzrostu sprzedaży niektórych produktów i zarabiać przy tym ogromne pieniądze dzięki dużemu popytowi na ten produkt.

Jeszcze nikt nie wie, ani piłkarze, ani nikt z PZPN-u, ani też prasa, jaki produkt będzie reklamowany... Ale dzięki temu, że jeden z naszych czytelników pracuje we wspomnianej agencji reklamowej udało nam się zdobyć wstępny zarys produktu przy reklamie którego zawodnicy reprezentacji Polski zarobią krocie! Takiej kasy nawet TP S.A. do tej pory im nie wypłaciła! W zasadzie pozostało tylko wstawić zdjęcia naszych kadrowiczów, które będą robione w najbliższych dniach i będzie gotowe.

Oto projekt tej reklamy:Kliknij i zobacz wiecej!
Foto by kaczy1980

Podobno wstępne badania rynku wykazują, że powyższy produkt będzie się sprzedawał jak świeże bułeczki. Nasi piłkarze zarobią fortunę!

Ale to wszystko nic...

W przygotowaniu jest również papier z trenerem Janasem oraz osobny z członkami zarządu PZPN. I patrząc na prognozy sprzedaży mogą mieć pewność, że zarobią wiele razy więcej od naszych kadrowiczów!


No dobrze... pożartowaliśmy sobie, a teraz, ku pokrzepieniu serc, możemy jeszcze raz zobaczyć sobie w pliku PPS:

Najlepsze momenty polskiej reprezentacji na MŚ 2006

Oglądany: 37284x | Komentarzy: 12 | Okejek: 2 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

03.03

02.03

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało